PDA

View Full Version : Намеци



drakon44
07-28-2010, 20:28
Значи честно казано ако има класаця "Най-тъпи въпроси зададени досега" печеля златото,но колкото повече знам толкова по-добре(предполагам ) :D ,та на въпроса:
Ако искам да намекна на някое момиче,че я харесвам какви фрази и жестове като цяло да позлвам.Знам,че ще има много подигравки но покраи тях дано понауча нещичк :-o

Smrazqvashta
07-28-2010, 20:31
Ами според мен ,ако искаш да и намекнеш или по-скоро тя да знае не ти трябват жестове и намеци. Т.е излизате си доста често само двамата казваш и ,че си прекарвате добре и тя трябва да е наясно. Ох не знам аз винаги съм харесвала по-директните мъже. :-|

VinDiesel
07-28-2010, 20:56
Аз като излезна с момиче на 1ва среща винаги целувам,до сега никоя не се е дърпала,но ще има предполагам.Говорете си,не й се прави на някакъв тежък тарикат,а се дръж нормално,не лъжи и преувеличавай.Последно когато излизах с момиче ,преди около 2 седмици,накрая и казах "Ела да ти кажа нещо" и се налегнахме на целувки.По едно време ,както се целувахме пита"И какво щеше да ми казваш" :razz: и си продължихме с целувката :D .Това ми дойде на момента,иначе тя даже каза,че е искала в по-ранен етап от срещата да я целуна.Та не всичко в тоя живот се казва с думи,трябват действия....Успех!

valdesbg
07-28-2010, 21:20
Бъди заинтересован и настъпателен. Ако тя не те харесва - ще те отреже директно. Ако те харесва - ще ти отвърне.

soul1199
07-28-2010, 22:02
усмихвай се на момичето,комплименти и прави и после я целуни

razores
07-28-2010, 22:31
Дръж се нормално и ако видиш че има интерес и кажи че я харесваш или ако усетиш че те харесва направо я целуни :)

mnogoznaikO
07-29-2010, 06:07
Искаш да й намекнеш ли ?! :Д По - добре отиди направо и й кажи , че я харесваш , защото като гледам какъв въпрос задаваш сигурно няма да можеш да усмислиш отговорите ни :) :D

bratignat
07-29-2010, 09:01
Искаш да й намекнеш ли ?! :Д По - добре отиди направо и й кажи , че я харесваш , защото като гледам какъв въпрос задаваш сигурно няма да можеш да усмислиш отговорите ни :) :D

Абсолютно си оправ. Намеците са територия на девойките. Искам нещо - взимам си го. Не питам и не проучвам преди това. Най-мнгоо да отнесеш здрав шамар, но какво от това?

Dyany10000
07-29-2010, 10:02
Благодаря на автора 4е заради него не трябваше да пускам моя си такава тема а нау4их неща от тази!

drakon44
07-29-2010, 13:09
Благодаря на автора 4е заради него не трябваше да пускам моя си такава тема а нау4их неща от тази!

Нп,и аз рабтах нещо ненамекваи действаи!Мерси на всички :)

loliii
07-29-2010, 16:53
Тука в тоя форум абсолютно всички момчета не увъртат, не си играят игрички, а действат директно и ми е странно защо на мен пък най-много два пъти ми се е случвало момчето да ми каже направо - искам това, това и това, или да ме целуне без да увърта. Сякаш сте големи свалячи, но само по интернет. :D

BigFakeSmile
07-29-2010, 17:53
Разказвай й интересни случки от живота си, гледай я право в очите, усмихвай се, напрви й някой комплимент, който не звучи изтъркано (занещо специфично у нея), но все пак запази малко дистанция, ще бъде от полза :)