PDA

View Full Version : Lida Pomosht



silvermoon
07-28-2010, 21:06
На 17 годинки съм и съм 82 кила Висок съм 1.79 и мисля да поотслабна за 2 месеца тъи дайте идея какви хапчета да земам Има едни Лида,липовон Л-карнитин и фат бърнери дайте няква идея :д :grin:

Little_Lady93
07-28-2010, 21:19
Пила съм ЛиДа, отслабва се доста и за кратко. ИМА страни1ни ефекти - постоянно виене на свят, безсъние, сухота в устатаи честно казано може и да има много по-лоши нз, но пак казвам при мен действа. Друг е въпроса, че аз си държа на глад и сега, въпреки че от много месеци (година) не съм пила ям малко. Кг си ги задържах. Ама си иска воля - само хапчетата нищо не вършат.
И все пак най-добре спортувай и пробвай разделно хранене. Аз в момента много тичам и така си поддържам формата, но все пак съм момиче. Ти комбинирай силови тренировки + кардио :)

ira90
07-28-2010, 21:28
Еми незнам дали всички хапчета помагат, но леля ми от 2 месеца (демек 4 опаковки) ползва ето тези: http://www.otslabvane-ameritek-slim.com/ и е свалила 3/4 кг.. И аз пих една таблетка свалих 2/3 кг. и да ти кажа когато ги приемах не ми се ядеше и много ожаднявах. Намалих сладкото (което е мн трудно за мен), тестени изделия почти не ядях и така. Но се консултирах и с лекарка, те не са опасни (На билкова основа са) обаче ми каза, че ако преимерно си качил 4/5 кг. в прериод от 2/3 седмици/месеци ще ги свалиш много по-бързо отколкото ако си ги качил в прериод от 1 година и повече. Ето за това ефекта при леля ми е бил по-бавен. Струват 20 лв. (една опаковка) Ако имаш някакви въпроси питай. Но искам да ви кажа, на никой не натресвам мнението си, който иска пробва, който не иска да не пробва.

silvermoon
07-28-2010, 21:29
Пила съм ЛиДа, отслабва се доста и за кратко. ИМА страни1ни ефекти - постоянно виене на свят, безсъние, сухота в устатаи честно казано може и да има много по-лоши нз, но пак казвам при мен действа. Друг е въпроса, че аз си държа на глад и сега, въпреки че от много месеци (година) не съм пила ям малко. Кг си ги задържах. Ама си иска воля - само хапчетата нищо не вършат.
И все пак най-добре спортувай и пробвай разделно хранене. Аз в момента много тичам и така си поддържам формата, но все пак съм момиче. Ти комбинирай силови тренировки + кардио :)

дай си скаипа да те питам тук там нещо :)

silvermoon
07-28-2010, 21:30
Еми незнам дали всички хапчета помагат, но леля ми от 2 месеца (димек 4 таблетки) ползва ето тези: http://www.otslabvane-ameritek-slim.com/ и е свалила 3/4 кг.. И аз пих една таблетка свалих 2/3 кг. и да ти кажа когато ги приемах не ми се ядеше и много ожаднявах. Намалих сладкото (което е мн трудно за мен), тестени изделия почти не ядях и така. Но се консултирах и с лекарка, те не са опасни (На билкова основа са) обаче ми каза, че ако преимерно си качил 4/5 кг. в прериод от 2/3 седмици/месеци ще ги свалиш много по-бързо отколкото ако си ги качил в прериод от 1 година и повече. Ето за това ефекта при леля ми е бил по-бавен. Струват 20 лв. (една таблетка) Ако имаш някакви въпроси питай. Но искам да ви кажа, на никой не натресвам мнението си, който иска пробва, който не иска да не пробва.

дай и ти скупе :)