PDA

View Full Version : Обича ли ме той наистина?



Al3ksandra
07-28-2010, 21:15
Здравейте. Ситуацията при мен е следната - той е по-голям от мен, аз съм по-малката. Така да се каже имаме връзка от около 8 9 месеца вече.
Нещата първоначално бяха добре.. а може би защото не бяхме се опознали.. В един момент бяхме много добре - без никакви караници и найстина чувствахме се
и двамата повече и от страхотно. За съжаление напоследък караниците се увеличиха за сметка на хубавите моменти и вече хубавите моменти не могат да компенсират
нашите караници. :( Но винаги когато се се скараме единия не след дълго по някъкъв повод или както се казва, се захваща за сламката и почва да търси другия.
Отгоре на всичкото напоследък почнах да изнемогнвам на това темпо - не може през ден да се караме след това да се содбряваме и хоп - той точно след няколко часа да намира нов повод за караница!!
Кажете ми какво да правя... Той изтръгва чувствата ми бавно малко по малко с ревността си. Не ми казвайте че не ревнува и е от годините, защото е имало и моменти когато това не ни пречеше.

Гадните коментари си ги спестете, моля.
Трябват ми малко мнения за да взема едно окончателно решение. Благодаря.

valdesbg
07-28-2010, 21:18
Разделете се - сама казваш че лошите моменти надделяват над хубавите по количество и качество.

Smrazqvashta
07-28-2010, 21:18
Кажи му всичко, което каза и на нас. Имай смелостта да му кажеш кое не ти харесва, кое те дразни. ГОВОРЕТЕ СИ , ОБСЪЖДАЙТЕ кое ви харесва, кое не, за бъдат избегнати тези проблеми и караници в бъдеще.

Al3ksandra
07-28-2010, 21:23
Кажи му всичко, което каза и на нас. Имай смелостта да му кажеш кое не ти харесва, кое те дразни. ГОВОРЕТЕ СИ , ОБСЪЖДАЙТЕ кое ви харесва, кое не, за бъдат избегнати тези проблеми и караници в бъдеще.

Говорили сме толкова много.. че просто вече знам наизуст всяка една от думите му и има отговори на всички мой въпроси както и ме затапва за всичко което не ми хареса и му го кажа. Единственното което не съм му казала е това за хубавите и лоши моменти :(
Все пак проблема е друг - той си противоречи сам на себе си - 1 път казва че винаги ще ми прощава и че иска да е до мен, след това в друг разговор казва пък че нямало да сме заедно, защото сме нямали бъдеще? Какво да го правя? И постоянно държи нещата някак си в едно такова положение сякаш ме е вербувал, а казва че ме обичал и че за това ме ревнува. :( Моля за още мнения...

Al3ksandra
07-28-2010, 21:26
Разделете се - сама казваш че лошите моменти надделяват над хубавите по количество и качество.

Страх ме е че съм станала прекалено зависима от него.
:(
Какво да правя? Всеки път уж се разделяме завинаги а след това ако не аз , то той ме търси. :(

Smrazqvashta
07-28-2010, 21:32
Говорили сме толкова много.. че просто вече знам наизуст всяка една от думите му и има отговори на всички мой въпроси както и ме затапва за всичко което не ми хареса и му го кажа. Единственното което не съм му казала е това за хубавите и лоши моменти :(
Все пак проблема е друг - той си противоречи сам на себе си - 1 път казва че винаги ще ми прощава и че иска да е до мен, след това в друг разговор казва пък че нямало да сме заедно, защото сме нямали бъдеще? Какво да го правя? И постоянно държи нещата някак си в едно такова положение сякаш ме е вербувал, а казва че ме обичал и че за това ме ревнува. :( Моля за още мнения...

Тогава бъди по-настоятелна и не го оставяй да те затапва. ЯСНО и КАТЕГОРИЧНО се изяснете какво искате от тази връзка.

valdesbg
07-28-2010, 21:32
Зависимостта се лекува с воля. Която се придобива от отстояване на решения, които пък трябва да бъдат взети. А това става чрез смелост. Тя пък идва от куража да събориш Единствения от пиедестала, защото твърде много са му порастнали крилата, и убеждението че незаменими хора няма. Иначе и досега някои хора щяха да чистят кенефите.

Простичко казано - изправи се срещу страховете си.

Al3ksandra
07-28-2010, 21:37
Зависимостта се лекува с воля. Която се придобива от отстояване на решения, които пък трябва да бъдат взети. А това става чрез смелост. Тя пък идва от куража да събориш Единствения от пиедестала, защото твърде много са му порастнали крилата, и убеждението че незаменими хора няма. Иначе и досега някои хора щяха да чистят кенефите.

Простичко казано - изправи се срещу страховете си.

Добър съвет. Ще се опитам да не се страхувам повече :(
Мислих много преди да напиша темата. Това което ме спира да взема моето решение и то напълно , е.... това че мисля че все още имам някакви чувства към него :(

Al3ksandra
07-28-2010, 21:39
Говорили сме толкова много.. че просто вече знам наизуст всяка една от думите му и има отговори на всички мой въпроси както и ме затапва за всичко което не ми хареса и му го кажа. Единственното което не съм му казала е това за хубавите и лоши моменти :(
Все пак проблема е друг - той си противоречи сам на себе си - 1 път казва че винаги ще ми прощава и че иска да е до мен, след това в друг разговор казва пък че нямало да сме заедно, защото сме нямали бъдеще? Какво да го правя? И постоянно държи нещата някак си в едно такова положение сякаш ме е вербувал, а казва че ме обичал и че за това ме ревнува. :( Моля за още мнения...

Тогава бъди по-настоятелна и не го оставяй да те затапва. ЯСНО и КАТЕГОРИЧНО се изяснете какво искате от тази връзка.

Изясняваме се от около месец два насам. Май с думи не става, а само с дела :( Но както казах страх ме е да взема онова решение което искам, защото с този човек сме деляли няколко месеца 1 легло, 1 паничка с храна, и дори и пари.. деляли сме още и много красиви спомени. Понякога се упреквам че аз съм единствения виновник от тази връзка да се получи това подобие на връзка - "развалини " или "руйни". Знам че звъчи гадно, но така се чувствам в момента :(

Smrazqvashta
07-28-2010, 21:44
В началото имай в предвид края.
Няма от какво да се страхуваш, напротив винаги трябва да си подготвена и за "най-лошото". Животът ти не свършва, когато загубиш един човек, колкото и да го обичаш.

Al3ksandra
07-28-2010, 21:47
СТрах ме е от друго - че ще трябва аз да го отрежа защото той ме е вербувал с думите обичам те.... :(

И въпроса на темата по-скоро трябва да бъде:

" Да го зарежа ли?"

Al3ksandra
07-28-2010, 22:05
Моля пишете , очаквам още мнения по темата.

FuckedUp
07-28-2010, 22:33
За пореден път го пиша...
Аз, ако ти кажа - "Зарежи го!", ти, ще отидеш ли да го зарежеш??
Помисли над това...

karitoo
07-28-2010, 23:07
За пореден път го пиша...
Аз, ако ти кажа - "Зарежи го!", ти, ще отидеш ли да го зарежеш??
Помисли над това...

+1

А на по колко години сте :?

emiliaaa
07-29-2010, 09:46
Aз съм твърдо против да се разделите, поради простата причина, че се обичатее и това е повече от ясно. Моята най-добра приятелка е в същото положение като теб, той това го прави от ревност. А всичките караници от това, че до една степен сте се опознали достатъчно да не кажа омръзнали, но любовта е по-силна от всичко. Това в началото не е било така, защото го е било страх как ще реагираш, но сега вече знае, че ако има нещо дори дребно може да ти го каже и дори да направи грандиозен скандал. Научи се до една степен поне да не обръщаш внимание на тези негови нападки, прави се на ударена дори ако не искаш да се карате толкова често. Ако се разделите ще ти е доста трудно и аз имах една 7-месечна връзка и още не мога да я забравя. Апък в краен случай, защото аз не го познавам твоя човек и не знам как ще реагира на тези работи, които ти казах, ако нещата вървят само назад отколкото напред - НЕ Е ПОСЛЕДНИЯ. Вземи се в ръце. Късмет, миличка!

Sunnnnnnnnny
07-29-2010, 09:59
знам че ще е много трудно .. но ако искаш този тормоз да спре и да спреш да се нараняваш трябва да се разделите .. след това изтрий номера му не ходи на место където може да се засечете ..
направи всичко за да преодолееш тази връзка защото според мен тук не са останали никакви чувства просто сте свикнали да сте си двамата ..
трудно е но ако останете заедно само ще се нараните.. :) :-)

sasha_90
07-29-2010, 10:07
Трябва да помислиш какво искаш самата ти.Когато вземеш решение,не го променяй.Казваш,че чувствата ти изчезвали малко по малко...Ето затова аз мисля,че раздялата е единственото решение.Но все пак ти си решаваш.Успех.

SladkaZagadka
07-29-2010, 14:29
Ако наистина любовта ви е взаимна тя ще надделее. Само той ли намира поводи за караница или и ти? Помисли кои черти на характера ти той не харесва и ... не ги променяй, но се опитай да не правиш това, което го дразни .

Al3ksandra
07-29-2010, 19:53
Благодаря ви :(
Вече взех решение - като не се получава- просто го скъсах, молейки се да не си променя решението след 2 3 дни... За съжаление трябва да погледна истината в лицето - това нашето не е любов. И ще си продължа живота някак си и без него.

Al3ksandra
07-29-2010, 19:57
Aз съм твърдо против да се разделите, поради простата причина, че се обичатее и това е повече от ясно. Моята най-добра приятелка е в същото положение като теб, той това го прави от ревност. А всичките караници от това, че до една степен сте се опознали достатъчно да не кажа омръзнали, но любовта е по-силна от всичко. Това в началото не е било така, защото го е било страх как ще реагираш, но сега вече знае, че ако има нещо дори дребно може да ти го каже и дори да направи грандиозен скандал. Научи се до една степен поне да не обръщаш внимание на тези негови нападки, прави се на ударена дори ако не искаш да се карате толкова често. Ако се разделите ще ти е доста трудно и аз имах една 7-месечна връзка и още не мога да я забравя. Апък в краен случай, защото аз не го познавам твоя човек и не знам как ще реагира на тези работи, които ти казах, ако нещата вървят само назад отколкото напред - НЕ Е ПОСЛЕДНИЯ. Вземи се в ръце. Късмет, миличка!

:(:(:(:(
Eхх а кажи ми как да постъпя като сега вече е късно.. мисля че той не иска повече да има нищо общо с мен.. незная със сигурност :(
Вече просто не знам какво да правя..
:(

Al3ksandra
07-29-2010, 19:59
За пореден път го пиша...
Аз, ако ти кажа - "Зарежи го!", ти, ще отидеш ли да го зарежеш??
Помисли над това...

+1

А на по колко години сте :?


Аз - 22 , той - 39.

7227
07-29-2010, 20:05
Абе дори и да си с него,да продължиш,то няма да е за винаги.Ще се мъ4иш още месец два и това ще е .Със сигурност не е 4овека за теб и няма да свържеш живота си с него.Не се впрягай

PoRcHeTaTa1
07-29-2010, 21:52
Кажи му всичко, което каза и на нас. Имай смелостта да му кажеш кое не ти харесва, кое те дразни. ГОВОРЕТЕ СИ , ОБСЪЖДАЙТЕ кое ви харесва, кое не, за бъдат избегнати тези проблеми и караници в бъдеще.

+1

Al3ksandra
07-29-2010, 22:19
Незнам, но той тотално е решил да ме остави и забрави. Както и да е.. вече и аз се обезкуражих.. жиовта продължава.. както и да е.. няма да ви занимавам повече. Благодаря на всички зА мненията. :)

anonimchetou
07-30-2010, 06:59
Разговори му е майката.. Искренност един към друг докато разговаряте. Трябва да се изслушвате,а не да си крещите и да се надговаряте примерно като спорите или се карате. Трябва да можеш да се поставиш на негово място както и той на твое. Когато се разбере кой от двамата има вина-трябва да го обмисли осъзнае и да се старае от тук нататъка да не го повтаря.. Ако сте с ясната представа,че много искате да сте заедно и не смятате да се разделяте то поне се старайте да не ги правите тези скандали,че иначе къде е смисъла в тази връзка? Яко се губи.. А ако знаеш колко връзки така са се разпаднали. Лично аз преди години ходих с едно момче всичко беше Ок и почнаха яко караници и той ме остави щото не издръжа и е нормално един от двамата все някога да се предаде.. Мислете бе хора.. Ако Има любов при вас стискайте я Зраво ! Защо се правите на деца.. между крясъците ви тя ще си отиде..

xrusinka
07-30-2010, 07:07
Разделете се - сама казваш че лошите моменти надделяват над хубавите по количество и качество.

Страх ме е че съм станала прекалено зависима от него.
:(
Какво да правя? Всеки път уж се разделяме завинаги а след това ако не аз , то той ме търси. :(


Ми точно това е истинската любов, явно те обича много, както и ти него. Не знам, поговорете още, кажи му, че не ти е приятно да се карате всеки ден .. И, че те боли .. :)

Al3ksandra
07-30-2010, 08:38
И днес никакви вести от него. :( Трябва да изчакам няколко дена - ако найстина ме обича ще ме потърси.. Но не съм сигурна че ще го направи. Явно найстина в единия от нас нещо не е както преди...

Много исках да съм с него. Но сред всичките ни караници, в които той ме изкарваше че съм "лека жена", че съм глупаче, че съм найвна че съм без възпитание, без вкус към модата дори, някъде там остана и любовта.. Наранихме се един друг и желанието ми сякаш започна да намалява. :(
Желанието за една истинска и красива връзка, желание да имам човек който да ме подкрепя в трудните моменти, както и аз него. А сега - сякаш всичко се изпари. обикновенно след някоя наша караница когато го потърся, се сдобряваме дори да е трудно... А сега след като го потърсих получих следния отговор: "Не ме занимавай. Ти сама си избра да бъде така" :( Смятате ли че съм само аз виновната? Найстина ли съм неудачница в любовта и ми се разпадат връзките.. Или просто на него му тежи и иска някак си да си го изкара на мен? Язък за хубавите моменти с него :( Язък!! :x

ScarletBite
07-30-2010, 11:15
Компромиси или раздяла.

crazybebe
07-30-2010, 11:38
И днес никакви вести от него. :( Трябва да изчакам няколко дена - ако найстина ме обича ще ме потърси.. Но не съм сигурна че ще го направи. Явно найстина в единия от нас нещо не е както преди...

Много исках да съм с него. Но сред всичките ни караници, в които той ме изкарваше че съм "лека жена", че съм глупаче, че съм найвна че съм без възпитание, без вкус към модата дори, някъде там остана и любовта.. Наранихме се един друг и желанието ми сякаш започна да намалява. :(
Желанието за една истинска и красива връзка, желание да имам човек който да ме подкрепя в трудните моменти, както и аз него. А сега - сякаш всичко се изпари. обикновенно след някоя наша караница когато го потърся, се сдобряваме дори да е трудно... А сега след като го потърсих получих следния отговор: "Не ме занимавай. Ти сама си избра да бъде така" :( Смятате ли че съм само аз виновната? Найстина ли съм неудачница в любовта и ми се разпадат връзките.. Или просто на него му тежи и иска някак си да си го изкара на мен? Язък за хубавите моменти с него :( Язък!! :x

Със сигурност се опитва да те изкара виновна и ти сякаш го слушаш, втълпяваш си това и забравяш колко гадни неща всъщност той ти е казал !! Според мен си постъпила правилно ! Човек не заслужава да се държат така с него !! Е,един мъж и светът не е свършил ! Утре отивай на някоя дискотека и си намери друг,който ще те обича и уважава ! А за да не си станете скучни и с следващия,бъди малко по-недостъпна !!! :) Успех !