PDA

View Full Version : въпрос към момичетата



ro6lio
07-28-2010, 21:43
здр на всички , които ще пишат по темата
а въпроса ми към вас е : За вас каква е разликата между забавно и лекопросташко (селско) държание в едно момче?Как разграничавате "селянина" от "забавния"?


може да дадете примери

soul1199
07-28-2010, 21:45
здр на всички , които ще пишат по темата
а въпроса ми към вас е : За вас каква е разликата между забавно и лекопросташко (селско) държание в едно момче?Как разграничавате "селянина" от "забавния"?еми ако ръси лафове и са смешни д/г може да се каже,че е забавен,ако прекалява и са прай на идиот е другото :lol:

karitoo
07-28-2010, 21:49
здр на всички , които ще пишат по темата
а въпроса ми към вас е : За вас каква е разликата между забавно и лекопросташко (селско) държание в едно момче?Как разграничавате "селянина" от "забавния"?еми ако ръси лафове и са смешни д/г може да се каже,че е забавен,ако прекалява и са прай на идиот е другото :lol:

+1

Valento
07-28-2010, 21:57
Просташко е от типа на "боли ме фара" :D

ultrakiss94
07-29-2010, 11:24
Забавният тип знае как да те развесели,знае кога и как,също така знае и кога да спре и да се въздържа ако е нужно.
Селяндурът(както е по правилно,не селянин,защото селянин е човек,който живее на село,а селяндур е простак) също може да те забавлява,но в същият момент може и да е излага пред хората,той просто няма граници и не различава сериозното държание от лигнята.

Не знам,аз така го приемам. Съгласна съм !

spyro
07-29-2010, 11:26
що? да не си се изцепил някъде хах

Gllory
07-29-2010, 11:26
Отговор само с цитат е недопустим.

LadyDi

SladkaZagadka
07-29-2010, 11:46
Просташкото се разбира по начина на изразяване, думите, понякога и дрехите . Даже самото излъчване на човек ти дава да разбереш какъв е .

6996
07-29-2010, 12:37
Разликата е в това,че забавното момче е приятен за общуване докъто селянинът те дразни с присъствието си.Но и за тях си има момичета,които да ги харесват,защото простотията не ходи само по момчетата! :)

Vain
07-29-2010, 13:01
Забавният човек знае как да се държи сред хора. Знае кога и по какъв начин е удачно да вметне някоя шега.Знае кога нещата са сериозни и трябва да избяга от "забавното" в характера си. С такъв тип хора е приятно да общуваш.
Докато селяндура смята, че целя свят му е в краката и всички са се вторачили единствено в него. Този тип хора не познават границата и излагат не само себе си, но и хората с тях.

ro6lio
07-29-2010, 13:05
spyro не че съм се изцепил :D просто неискам да се "изцепвам" за напред
щото гледам доста "селяндури"се провикват от 1000 метра и ме дразнят и се чудя дали да не им отвърна ама земат и мен ме помислят за такъв
затова колкото повече момичета пишат толкова повече ще ми помогнат :-D

zority7
07-29-2010, 13:07
еми когато казва смешни неща без да се изхвъля много,а не като други да казва смешни неща и по този начин се пери и се изхвърля колко е велик :-P

spyro
07-29-2010, 13:11
еми когато казва смешни неща без да се изхвъля много,а не като други да казва смешни неща и по този начин се пери и се изхвърля колко е велик :-P

доста често използваш думата "изхвърля" харесваш ми :oops:

аре да не е офф селянията се вижда от далеч, и да се опитва да се прикрие,ако е селтак си е селтак хах

sasha_90
07-29-2010, 13:32
Има огромна разлика между селяндура и забавния.Забавния е за предпочитане.Той знае как да те развесели.Шегата е по уместна и знае ако не е уместна къде и как да я изрече.Докато другия тип прави каквото му хареса,без да се съобразява от мястото и времето.[/b]

Paramour
07-29-2010, 13:56
Забавния е този, който знае как да те разсмее без да изпростява. Без да се прави на велик. Или по друг начин казано: Смешникът може да те разсмее дори и когато мълчи (с жестове и физиономии, а не с начин на обличане ;д), докато Селяндурът, за да се направи на велик ще крещи, все едно е на ливадата и ще го чуе целия квартал, че той иска да каже няква простотия, обаче няма да е кой знае колко забавна.

BigFakeSmile
07-29-2010, 18:17
Селянинът се познава от разстояние, няма да правя описание, че някои момчета ще се познаят в него. Той разказва истории, при които се гордее, че се е напил като свиня, че после е изчукал някоя курва, и подобни истории, като гоказва на висок глас и не се съобравяза къде е.
Сами можете да се досетите какъв е само забавният, без селски изпълнения, без викове, може да те разсмее само с поглед, без да показва простотия и грозни, брутални изказвания

art
07-29-2010, 21:17
Простото си е просто и си личи. Същото е със селенията.

babygirl00
08-01-2010, 22:03
подкрепям тезата на soul1199 :)