PDA

View Full Version : лош секс



moluy
07-28-2010, 22:15
здравейте! направо към историята.. преди 4 месеца правих секс за първи път..с момчето с което го направих сме заедно от 2 години но не бяхме правили секс ...тоест за мен беше първи п1т за него не ... отвори ме и правихеме секс не често но все пак сме правили поне 13 п1ти вече...говорих с него
понеже не съм получила оргазъм и все още докато ми го вкаарва в началото усещам болка и не усещим нищо освен леко напрежение което наподобява лек гадеел но нищо повече след извество време не усещам нищо само едно драскане може би това е от презерватива или незнам затова ви моля за помощ.. Съд другият проблем е че когато той е правил секс с други момичета по време на целият секс е изпитвал удоволствие а с мен не е така харесва му докато ми го вкара 4 5 п1ти и след това не му доставя удоволствие но свършва абсолютно викажи и казва че само в началото и в края му е приятно..моля ви помогнете ми Think


подчертавам че не го правим често понеже сме от различни градове но се ийдаме в месеца поне за 10 дена и се познаваме мн добре и се обичаме...

StoooYo0
07-28-2010, 22:20
Още една такава тема дали можеш да пуснеш ?!? Еми,явно си доста смотана,щом не му харесва. :-D

moluy
07-28-2010, 22:24
виж кво ще ти кажа не съм я пуснала за да ме наливат а да ми помагат като не ти се занимава и не ти е инт просто не пиши :)

swords1010
07-29-2010, 07:33
Да поработите върху предварителната игра, предлагам... :)

Dyany10000
07-29-2010, 07:48
1 вото което е браво 4е си кирилизирала темата!ю

2рото което е е отговора ми-
Малко любовна игра , малко разнообразие в позите, разли4ни скорости, пробвайте и с орална , целувки, така нататака.............

baatko
07-29-2010, 08:31
1 вото което е браво 4е си кирилизирала темата!ю

2рото което е е отговора ми-
Малко любовна игра , малко разнообразие в позите, разли4ни скорости, пробвайте и с орална , целувки, така нататака.............


Пичага, ако това на снимката си ти, недей да говори моля те!Чак за любовна игра недей фантазира толкова много бе малък лишей!

Dyany10000
07-29-2010, 08:39
4век 4ел съм мноо други теми и там хората на подобен проблем отговарят така и авторите им благодарят. Казва се предаване на опит(при мене не е в буквалният смисъл де но е подобна)

ivandimitrovVARNA
07-29-2010, 13:26
Пича от малак ще се изучи 8) !

OneBoy
07-29-2010, 15:01
Пича от малак ще се изучи 8) ! ахаха че лъжа ли е , сигорно като стане на 15 16 ша им цепи сливките на саученичките си :D

OneBoy
07-29-2010, 15:09
Ами с една дума не стой като дърво ,а бъди активна.Тоест като сте в мисионерската леко му дери гърба ,хапи го по ушенцата,говори му нещата,коитто обича да чува,когато си отгоре прави повече чупки в кръста - напред-назад,леко нагоре-надолу,за задната не знам какво да ти кажа.Но в никакъв случай не бъди пасивна, а агресивна! Сашке Сашке изучила си го занаята, че ся учиш на табаети и другите браво браво :)

sladkosbatko
07-29-2010, 21:52
Ами с една дума не стой като дърво ,а бъди активна.Тоест като сте в мисионерската леко му дери гърба ,хапи го по ушенцата,говори му нещата,коитто обича да чува,когато си отгоре прави повече чупки в кръста - напред-назад,леко нагоре-надолу,за задната не знам какво да ти кажа.Но в никакъв случай не бъди пасивна, а агресивна!

С няколко думи- отпусни се и се забавлявай. Оргазма не е крайната цел, но никога не е лошо ако и той дойде :)

PoRcHeTaTa1
07-29-2010, 21:58
Ами с една дума не стой като дърво ,а бъди активна.Тоест като сте в мисионерската леко му дери гърба ,хапи го по ушенцата,говори му нещата,коитто обича да чува,когато си отгоре прави повече чупки в кръста - напред-назад,леко нагоре-надолу,за задната не знам какво да ти кажа.Но в никакъв случай не бъди пасивна, а агресивна! :) :) :) :) :)

umri
07-29-2010, 23:23
Охкай, пъшкай, да го eба. Хапи, режи с нокът, удри. Прави извивки в кръста, поддържай ритъма... Я ко съм на негово място, ща захвръла веднага. Ко сакам дръво, ще си издълбая дупка в некой бор и ще хакам там. Той поне няма да намила, да харчи пара и да мрънкоти.

Е, слушай тая малката александра1993. Така кат глеам връти кавали кат за две слънчевбрягски шаврантии.

moluy
07-30-2010, 09:20
не всички са толкова повърхностни като теб при някои хора обничта е над секс-а :P

StoooYo0
07-30-2010, 13:46
не всички са толкова повърхностни като теб при някои хора обничта е над секс-а :P

Много ми е интересно как 10-годишни лапета,дето незнаят да пишат грамотно започнаха да разбират толкова много от любов,секс и т.н :?

Sofff
07-30-2010, 14:07
Може би седиш и не се стараеш да му доставиш удоволствие както й той на теб ... във секса удоволствието трябва да е взаимно ... не всеки да гледа само своя кеф .

moluy
07-30-2010, 14:24
не съм 10 годишна доста по голяма сам...не ме занимавай с глупости ако обичаш..

art
07-30-2010, 15:14
Отпусни се! С малко повече любовна игра всичко ще е наред. Всичко е в главата ти, така че забавлявай се и прави нещата така както си си ги представяла. На мен приятеля ми също ми беше първия и докато започне да ми става хубаво измина една година. Опитвам се да ти кажа, че няма значение колко пъти сте го правили, а кога ти ще си спокойна и отпусната на 100%.

SpOrTs_GiRl
07-30-2010, 18:45
Не се ли желаете?.... Защо ще правите любов, ако няма страст?

FeelMyPain
07-30-2010, 19:18
Не се ли желаете?.... Защо ще правите любов, ако няма страст?
трололо ай да спамим трололо
8-)

Vain
07-30-2010, 19:26
Все още усещането ти е нетипично, дори и неприятно, нормално е. С времето ще ти става все по-хубаво, а в един определен момент ще изпиташ оргазъм. Никъде не е казано, че става веднага и винаги. Необходимо е време и малко повечко старание от негова страна. Поговорете си какво харесвате в секса, опитвайте нови неща, вижте какво ви доставя удоволствие.