PDA

View Full Version : изкочи ми вълчи апетит



pochti
07-28-2010, 22:26
Значи доста отслабнах наскоро и много си се харескав обаме от 3 дни нещо се бъгнах . НЕ МОГА да се спраааа ям по 2-3 шоколада пици и мазни неща само това ми се ядее Направо се съспипвам огромно количество изаждам . какво ми стаана :( как да се спра ... колко ли килограма мога да наддам да 3-4 дни яко ядене :( :(

Schtefito
07-29-2010, 04:03
За 3-4 дни няма да ти се отрази (1кг ~ 7 000 kcal, а дневната нужда от калории при момичетата е около 1600-1800 => дори и с 1000 калории повече на ден най-много към 1 килограм за седмица да качиш) :)
А вълчият апетит може да го имаш,ако скоро ще ти идва менструацията :)
Надявам се да съм била полезна :)

Little_Lady93
07-29-2010, 07:24
Вълчият апетит го имаш, защото си си лишавала организма от много неща в продължение на дълго време. Сега той си наваксва и ако не се спреш е качиш сичките си кг + още отгоре. 80% от отслабналите хора си връщат над 50% от славените кг за период от 1 година. Диетата не е да я спазваш и после да се върнеш към обичайното си хранене. Ако обичайното ти хранене е било правилно нямаше да е имало причина за диета. Диета означава хранителен режим и правилната е тази, която си се спазва цял живот.

Minerva
07-29-2010, 19:36
Воля се изисква.....много ми е интересно как за един ден можеш да изядеш три шоколада, че и други неща покрай тях.....Аз един шоколад го ям по няколко дни ( и то ако някой се сети да купи, аз не купувам такива неща). Тва не е нормален начин на хранене. И аз имам една приятелка - не яде, уж е на диета, а като започне яде като издънена. Как не и става лошо не знам...

sladkosbatko
07-29-2010, 22:01
всичко е въпрос на метаболизъм, който се определя от гени и начин на живот.
Като цяло успешната диета те кара да се чувстваш добре и въпреки това имаш постепенно и постоянно редуциране в теглото до достигане на определено ниво, след кеото следва поддържане.
всичко останало са крайности от които ирганизма може сам ода пострада

CupcakeMonster
07-29-2010, 22:12
Воля се изисква.....много ми е интересно как за един ден можеш да изядеш три шоколада, че и други неща покрай тях.....Аз един шоколад го ям по няколко дни ( и то ако някой се сети да купи, аз не купувам такива неща). Тва не е нормален начин на хранене. И аз имам една приятелка - не яде, уж е на диета, а като започне яде като издънена. Как не и става лошо не знам...

Аз за 1 ден мога да изям 5,6 кила шоколад,ти ми говориш за 3 шоколада 8-)
.. Просто организма ти си наваксва сега,поспри се,иначе ще върнеш всичко,че и отгоре..

fatrat
07-30-2010, 08:07
аз за това си правя зареждащ ден-ям колкоото и каквото си искам САМО 1 път в седмицата.Дори алкохол си позволявам!

silver_moon
07-30-2010, 09:31
това може да се дължи и на цикъла, ако скоро ще ти идва - аз преди цикъл едяа ли не сънуван картофи и ориз :razz: но се спирам и не ги ям (смисъл не се тъпча с тях). Пробвай да си обелиш и нарежеш една две три пет краставици и си ги хрупай тях цял ден, в место да нападаш шоколада - 100% гаранция, че от краставицата няма да напълнееш. Или пък пробвай с диня - тя е и сладка, но ще станеш като балон после от водата :D