PDA

View Full Version : Женкар ,ама влюбен



ausam
07-28-2010, 23:32
Зравейте, не знаех към кой да се обърна, а форума ми допана. Проблема ми е следния. В София съм от година и половина, на квартира с 1 момиче и 1 момче които допреди година не познавах както и те не се познаваха помежду си. Сега вече сме си много близки приатели, особено с момичето.Преди семица в апартамента останахме само с момичето, пийнахме си малко (но не сме се напивали) и какво да стане - "спахме" заедно. Дотук всичко е ок и нормално, но проблема е в това че аз отдавна исках да го направвя, а попринцип приателите както и тя ме знаят като един вид коцкар, през 1-2 дена и си лягах с различна девойка не съм имал сериозна връзка никога. Но сега нещо ме гризе в корема не ми се яде само като спя не мисля за нея...какво да правя как да се отърва от тези постоянни мисли за нея или как да съм с нея. Сега с тая моя слава незнам дали е искала само за 1 вечер или има нещо друго, а не мога да говоря с нея понеже ако това развали приателските ни отношния лошо. Ще се радвам ако някй ми помогне.

LipSy
07-29-2010, 08:42
Е, защо не можеш да говориш с нея?! Ти точно и това трябва да направиш. Независимо, че си женкар ти все някога ще си намериш момичето. Ако мислиш, че си го намерил (и това е секвартирантката ти) кажи й че я харесваш откакто живеето заедно и че искаш да бъдеш с нея. Тя щом го е направила с тебе и не е била пияна значи може би има някакви чувства към теб и чака ти да кажеш своите. Поговори с нея и й обясни как седят нещата. След това тя трябва да вземе решение, дали иска да сте заедно или не. Ако пък искаш да я забравиш отиди да спиш с някоя друга и може да се оправи всичко. Обаче ако сега преспиш с някоя друга и не забравиш секвартирантката си, значи ти наистина я обичаш и едва ли ще има начин скоро да си я избиеш от главата. Пък и плюс това живеете заедно... Поговори с нея. Един разговор не е кой знае какво толкова страшно нещо! Аз мисля, че тя ще те разбере! :) Айде УСПЕХ!!! :) :) :) :)

SmilezZz
07-29-2010, 09:18
Поговори с нея..Ние тука няма как да ти помогнем..
Докажи й,че може да ти се доверява..
И си си дръж на думата,и не хуквай още втория ден при друга :lol:
Абе - поговори с нея..
Успех..

ausam
07-29-2010, 15:57
Лошото е че вече пробвах с други и нищо не си промени :(

LipSy
07-29-2010, 19:26
Лошото е че вече пробвах с други и нищо не си промени :(

Тогава пак поговори! :) По-точно се опитай и недей да овърташ нещата, а направо давай по същество! :)

ausam
07-31-2010, 22:23
:-D то не е мн лесно да се говори с момиче, което не ти е за 1 вечер :o