PDA

View Full Version : Проблем с филм...



torres4o0o0o
07-29-2010, 08:24
Аммм опитвам се да си запиша ейтоз филм http://zamunda.net/details.php?id=187245&hit=1 ама нз как, може ли някой да ми каже??

wali00
07-29-2010, 08:39
т.е. да си го свалиш/дръпнеш/даунлоуднеш?



за целта трябва да имаш програма от типа на FlashGet/uTorrent/BitComet.. след като си инсталирал някоя от тях, натискаш горе бутона до Download (от Замунда..) и нататък е ясно..

torres4o0o0o
07-29-2010, 08:53
т.е. да си го свалиш/дръпнеш/даунлоуднеш?



за целта трябва да имаш програма от типа на FlashGet/uTorrent/BitComet.. след като си инсталирал някоя от тях, натискаш горе бутона до Download (от Замунда..) и нататък е ясно..
нее искам да си го запиша и да ми вари на двд-то в нас че да го гледам аз съм го изтеглил вече

LP_GirL
07-29-2010, 12:05
свали си програма за записване на дискове, примерно nero, инсталирай я ..... и след това просто я пусни и ще видиш как става, то е сравнително лесно .... просто цъкаш на запиши DVD диск. И ест, диска трябва да е двд. питай нещо , ако има, че не мога мн да обяснявам

RadioMan
07-29-2010, 15:07
И аз имам проблем с филмите тоест с качество BR RIP значи мелодията се чува обаче гласа не се чува на актюрите пускам едно нещо от настриките за звука и се оправя обаче много ме дразни в това че има мн басс и е дразнещо на двд филми го нямам тоз проблем само в BR RIP как да го оправя ?????