PDA

View Full Version : Kакво да правя?



emiliaaa
07-29-2010, 09:27
Значи аз в момента ходя с едно момче, с което в началато ми беше много хубаво(то винаги началото е розаво), но в стечение на обстоятелствата той започна да се държи лошо с мен. Отговаря ми с тон, когато го попитам съвсем елементарно нещо, опитва се да ми посяга и т.н. А в същото време аз изпитвам страшно силни чувства към него. Какво да правя? Сърдечно ви благодаря предварително. :)

spopi
07-29-2010, 09:31
Да го няма тоя.Или говори с него защто се държи така може да е в лош период. :)

emiliaaa
07-29-2010, 09:51
Говорила съм с него. Вика ми : нищо ми няма или като започне да ми обяснява е с по 2-3 изречения и не довърши.. По този начин аз си мисля, че мен не ме приема на сериозно, а не ходим от много време (3 месеца).. Истината е, че ме е страх да не ме зареже .. :(

bratignat
07-29-2010, 09:58
Щом се е опитвал да ти посяга - зарежи го. Момче да посяга на момиче, значи е много зле. Е, ако ти тръгнев да го нападаш и те хване за ръцете - приемливо, но да се опитва да те удря - значи е леке.

sasha_90
07-29-2010, 10:02
С две думи:зарежи го.Не ти трябва това момче.За какво ти е?Цял живот ли мислиш да си с човек,който не те уважава?

emiliaaa
07-29-2010, 10:11
Притеснява ме това, че сме малко време заедно и не съм го опознала достатъчно. Може би по нататъка ще му хвана цаката, но ако направя грешка, за която после ще съжлявам.. може за него това да е нормално .. това е, че аз се влияя много от мнението на хората и после да не ме изкара някоя бройкаджийка, макар че се съмнявам.

sasha_90
07-29-2010, 10:15
Притеснява ме това, че сме малко време заедно и не съм го опознала достатъчно. Може би по нататъка ще му хвана цаката, но ако направя грешка, за която после ще съжлявам.. може за него това да е нормално .. това е, че аз се влияя много от мнението на хората и после да не ме изкара някоя бройкаджийка, макар че се съмнявам.

Както си решиш,но не позволявай да те мачкат като парцал.Просто не си струва.Животът е кратък,а момчета има много.

MaLkaTa_LaDy
07-29-2010, 11:03
Толкова си зависима и си толкова слаба в момента... Я се стягай веднага! Като те е страх да не те зареже - зарежи го ти. Каква емоция ти носи той в момента? Само отрицателна май... Смешно е да живееш с глупавите си надежди, че ще му хванеш цаката и ще го променяш. Спри да си пречиш, по дяволите.

step_up_right
07-29-2010, 14:36
Продължавай да изпитваш силни чувства,а той да се гаври с теб...боже как го търпиш,на мене да беше пробвал да ми посегне...не ми се мисли...махай го,колкото и да го обичаш не си струва...

soul1199
07-29-2010, 14:46
има си друга или вече не си му интересна

sunshinepp
07-29-2010, 16:02
Говорила съм с него. Вика ми : нищо ми няма или като започне да ми обяснява е с по 2-3 изречения и не довърши.. По този начин аз си мисля, че мен не ме приема на сериозно, а не ходим от много време (3 месеца).. Истината е, че ме е страх да не ме зареже .. :(

Зарежии го ТИ! Не мисля, че ще излезне нещо . . само ще страдаш повече ;] след време ..

bratignat
07-29-2010, 16:16
Притеснява ме това, че сме малко време заедно и не съм го опознала достатъчно. Може би по нататъка ще му хвана цаката, но ако направя грешка, за която после ще съжлявам.. може за него това да е нормално .. това е, че аз се влияя много от мнението на хората и после да не ме изкара някоя бройкаджийка, макар че се съмнявам.

Като го опознаеш може вместо плесници да ти налита с ритници.... :shock:. Пълно е с още момчета, няма да останеш сама.

GossipGirl89
07-29-2010, 16:31
Ама няма от какво да те е страх - зарязвай го ти и толкова. И каква цака ще му хващаш? Ако за него е нормално да посяга на момичета, то за другите не е така че директно му бий шута и не се занимавай. Няма за какво да съжаляваш - такъв човек не ти трябва

emiliaaa
07-29-2010, 18:35
Добре, ако разговарям с него (или поне се опитам, защото той или тръгва да се лигави, или ми отговаря с : ,,Нищо ми няма'' или ,,Добре,,) няма ли поне да се замисли, какво ми е? Ето, днес се сети да ми се обади чак в 18,30 .. Там е въпроса, че и аз много, много не подговарям на тази тема .. по някой път само ако ми прекипи му намеквам.. :neutral:

mArMaLaDkA
07-29-2010, 18:43
Спри да летиш в облаците и приеми, че не винаги симпатичните момчета са стока, че не винаги има щастлив край и че ти ще си Единствената, онази, която е успяла да го промени.

Искаше отговор - получи отговор. Въпреки това продължаваш с мечтите, чуденките и изреченията с "ако".

Липсата на самочувствие и страха от самотата са страшно нещо понякога.

GossipGirl89
07-29-2010, 19:03
Авторке, съжалявам, че ще го кажа, но момчето май вече няма никакъв интерес към теб. Щом цал ден не се сеща да ти звънне, а го прави чак вечер по някое си време, щом се държи като олигофрен и дори когато трябва да е сериозен се лигави, според мен няма никакъв смисъл да си с него. Зарежи го докато е време. Не чакай той да го направи

HandOFDooM
07-29-2010, 19:21
Притеснява ме това, че сме малко време заедно и не съм го опознала достатъчно. Може би по нататъка ще му хвана цаката, но ако направя грешка, за която после ще съжлявам.. може за него това да е нормално .. това е, че аз се влияя много от мнението на хората и после да не ме изкара някоя бройкаджийка, макар че се съмнявам.
още от самото начало би трябвало да си по студена с него в смисъл и най-малката къвга която направи да си готова да го зарежеш от негова гледна точка а не да става обратното да те надделява и да прави квото си иска а мъж да посяга на ЖЕНА е ЕДНО ГОЛЯМО ЛАЙНО

Paramour
07-29-2010, 19:51
Говорила съм с него. Вика ми : нищо ми няма или като започне да ми обяснява е с по 2-3 изречения и не довърши.. По този начин аз си мисля, че мен не ме приема на сериозно, а не ходим от много време (3 месеца).. Истината е, че ме е страх да не ме зареже .. :(
Не се притеснявай, че той ще те зареже. Той трябва да се притеснява, че ти ще го зарежеш и точно това трябва да направиш. :)

pawwkata
07-29-2010, 20:21
божке шъ почина .. как може той да те прави на лайно а теб да те е страх,че ще те зареже .. я веднага да си стъпиш здраво на краката и да го отрязваш .. боже такива момчетаа .. знаят са колко са си стока .. махни го от живота си .. има хиляяди,милиони други момчета ..ии момиче ГОРЕ ГЛАВАТА !!

emiliaaa
07-29-2010, 20:30
Благодаря на всички за искрените мнения. Сега смятам да се държа по-лошо с него да видим дали ще клекне ако ми се опули и аз няма да си мълча.. в крайна сметка всичко си има граници. На ясно съм, че трябва да се отстъпва ама на мене ми омръзна да съм винаги аз - все пак всеки да си знае мястото. Само лошото е, че аз съм много, ама много чувствителна и ще ми е малко трудно, но все пак това трябва да се преодолее в даден момент. :?

pawwkata
07-29-2010, 20:34
Благодаря на всички за искрените мнения. Сега смятам да се държа по-лошо с него да видим дали ще клекне ако ми се опули и аз няма да си мълча.. в крайна сметка всичко си има граници. На ясно съм, че трябва да се отстъпва ама на мене ми омръзна да съм винаги аз - все пак всеки да си знае мястото. Само лошото е, че аз съм много, ама много чувствителна и ще ми е малко трудно, но все пак това трябва да се преодолее в даден момент. :?
Разгеле ... това искахме да чуем :] постъпи гадно и ако се хване,значи те харесва и ще трябва да си поговорите за държанието му,ако ли не го режи направо !

theexplorer
08-03-2010, 11:55
Опитвал се е да ти посегне??? А какво ще стане ако наистина го направи?? Ще поревеш,накрая ще кажеш аз съм виновна,не той,не трябваше да го ядосвам и ще отидеш да му лазиш в краката и ще се правиш,че нищо не е станало??? СТЕГНИ СЕ ВЕДНАГА !!! Заради него само ядове ще береш..не е единствен..Зарежи го не те заслужава..Не е мъж на място...Проумей го... :smt018 :?

emiliaaa
08-17-2010, 20:16
Така да ви споделя продължението на моят сериал.. аз както ви казах, тръгнах да се държа по-лошо с него, но нямах предвид да късаме, а малко от малко да се научи да ме уважава. Не знам той как го е приел, но връзката вървеше все по-назад и един ден ми се обади и ми каза, че нямал от 1 седмица чувства към мен - според мен него го е било страх да не го зарежа, друга съм убедена, че няма или изобщо от самото начало е нямал чувства към мен и в един момент е решил да ми го каже. Таа.. нормално от моя страна рев, рев .. и защото, когато ми го каза по телефона не си бяхме и двамата в града, след това като се пребрахме излезнахме и ми го каза в очите. Но ми изглеждаше несигурен.. макар, че няколко пъти ми го повтори каза ми : аз не мога да си направлявам сърцето, чувствата ми изчезнаха. Та, мисълта ми е ако излезнем още веднъж и аз на настоявам, в смисъл да му кажа: за последен път си правя опит, но искаш ли да започнем от начало... - дали ще провърви или изобщо вече да се опитам да го забравя този човек, но аз без него не съм цяла.. обичам си го много и постоянно той ми е в главата.. моля ви ако можете ми дайте някой друг съвет, защото буквално съм се пощурила... Благодаря ви, предварително :-o

natalie111
08-19-2010, 06:54
Значи аз в момента ходя с едно момче, с което в началато ми беше много хубаво(то винаги началото е розаво), но в стечение на обстоятелствата той започна да се държи лошо с мен. Отговаря ми с тон, когато го попитам съвсем елементарно нещо, опитва се да ми посяга и т.н. А в същото време аз изпитвам страшно силни чувства към него. Какво да правя? Сърдечно ви благодаря предварително. :)

Посяга ти?Не му го позволявай.Много момчета си позволяват да удрят момичета,но не трябва да е така :o Кажи му да не се държи тъй идиотски с теб,докажи му,че той е любовта,която обичаш :-) :P То си е наистина така,че в началото,когато видиш едно момче/момиче се влюбваш лудо :P мисля,че съм помогнала с нещо =]

GossipGirl89
08-19-2010, 07:00
Авторке, аз ти казах още отдавна, че щом не те търси и не проявява никакъв интерес към теб най-вероятно вече не те харесва. Всички тук те предупредихме да го зарежеш докато той не го е направил, но ти не ни послуша и сега си в ролята на зарязана... Няма какво повече да търсиш при него и да му се слагаш в краката. Няма нужда да правиш каквито и да било опити - най-добре спри всякакъв контакт с него и след време ще го забравиш

iveetyy
08-19-2010, 07:53
Говори с него и ако не престане колкото и силни чувства да имаш не е правилно да търпиш подобно отношение .

vas4e3to0
08-19-2010, 08:35
Ами, щом толкова го обичаш, поговори с него, но не мисля, че той те заслужава и надали ще иска да пробва още веднъж. :)

emiliaaa
08-19-2010, 13:14
Добре, да говоря амии прекалено много ли ще се унижа ако му звънна и му кажа да се видим.. ?

sasha_90
08-19-2010, 16:41
Добре, да говоря амии прекалено много ли ще се унижа ако му звънна и му кажа да се видим.. ?
Обади му се,ако искаш и да се видите,но само за да го зарежеш.