PDA

View Full Version : Един от хаус/денс хитовете на лято 2010



matador33
07-29-2010, 10:38
Скъпи съфорумци, търся един от хаус/денс хитовете на лято 2010 ... в припева на парчето не могат да се различат отделни думи, бързо е, танцувално е, може да е румънско, защото донякъде напомня стила на Yarabi. Със сигурност не става въпрос за Mossano feat. David Deejay - Indianotech, Starchild feat. Sunrice Inc - Lick Shot и Ruff Drivers - Dreamin' (нито пък за някой от тоталните хитове Chicka Bomb, Samba и Morena My Love).
Някой може ли да ми помогне да намеря песента? 8-[

matador33
07-29-2010, 15:55
Сам си я намерих - Be Free на Radio Killer 8)

DirtyLittleStyleWhoree
07-29-2010, 20:33
Яка е <33
Харесват ми също онова морената,чикабом е яко.Мацката от видеото също.Обаче малко остаря...Най-добрата за мене е Stromae - Alors on danse :-({|=
На кейша и някакъв рапар дърти пикчър ли кво беше също е яка.И има една нова Roll Deep Feat Jodie Connor – Good Times дето също е супер!
Тая година ми харесват хитовете :P Миналата година ми беше тъпо с оная инна и другите подобни.Тва лято е чудесно! : ))

Tempest
07-29-2010, 22:45
квото и да си говорим - хитове като хитове.. до другата година никой няма да ги помни... ама на изпълнителите кво им пука, нали са си направили парите, дреме им, че не се помни :D

Neutral
08-01-2010, 09:47
тия песни немат нищо общо с хауса,майна...
тва е некъв лигав поп и комерс-денс :smt035 комерс :smt035 лигав :smt035
+1 Тея песни не са хаус хора.. :?