PDA

View Full Version : Дали някой му се е случвало



PhoneiX666
07-29-2010, 11:10
Вече от около месец поддържам температура 37 - 37.5 . Интересното е че е не постоянна , тоест в различни часове на деня я имам . Чувствам се отпаднал и съкаш краката не ме държат. Ходех на лекар вече 2 пъти . Кръвна картина,урина - всичко си е нормално . Първият път ми предписаха витамини + антибиотик . Пих го бяколко дена и що годе се чувствах добре , докато не го спрях и се почна пак с температурата. Отидох втори път отново - пак Кръвна картина(C-реактивен протеин),урина - всичко нормално с изкл на C-реактивен протеин ( 10 ед. ) + ми правиха и снимка на гърлото (оказа се че е леко зачервено (хрема)) предписаха ми Далацин + спрей за нос + Ce Te Be. Изпих 3 опаковки с Далацин по 1 на всеки 8 часа . 3-4 дена след спирането на антибиотика пак се чувствам като парцал. Температуратурата отново се появи а и от около седмица имам и диария, очите ми сълзят и ми се пие много вода. Незнам вече4 какво да правя,утре пак ще ходя до личния но исках преди това да видя имал ли е някой подобни симптоми. Съмняваме да не е някой от 2 летни грипа дето наскоро нашумяха . Има ли възможност и това да е от компютъра (седя доста време пред него) макар че ме съмнява всичките тези симптоми да са от пц-то но все пак ...

pyf
07-30-2010, 15:06
какво ти казаха :shock:

Anonimen00
07-30-2010, 16:10
ваще не ти ли обясниха , че като почнеш антибиотика трябва да го свършиш ,а не да го спреш на 2ри/3тия ден , защото няма ефект.Продължи го цяла седмица - мисля ,че това е ключът ...повярвай ми знам от личен опит :-o

PhoneiX666
07-30-2010, 17:16
еми както съм написал съм изпил 3 опаковки от антибиотика (приблиз 12 дена го пих)

Lady_003
07-30-2010, 17:39
Ами и аз лятото заради жегите почти всяка вечер вдигам температура 37-37.5,но нищо повече...не знам ако трябва посети някой друг лекар :(