PDA

View Full Version : Харесвам я



aTpaKTuBeH
07-29-2010, 13:47
Има едно момиче което познавам от доста време.Тя много ми допада и я харесвам.Приятели сме ,но не чак толкова близки.Общуваме си най-нормално.Изпращал съм я много пъти до тях..но проблемът е ,че си има приятел ,който е 2 години по-голям (ние сме на 1 възраст) та незнам как да подходя ,защото гаджето и обърква всичко (headbang)Ако някой е попадал в такава сиутация моля да помогне :)

sasha_90
07-29-2010, 14:26
Не е приятно да се бъркаш в чужда връзка.Затова нищо не прави.

soul1199
07-29-2010, 14:30
изчакай да скъсат и действай

drakon44
07-29-2010, 15:31
иам подобен проблем ,но момичето няма приятел,а е харесала друг което е проблем,някакви съвети как да обърна нещата в моя полза?

ПС:Сори пич че ти пиша в темата но видях че проблема ти е сходен с моя,ако искаш кажи ще пусна моя тема нп ;)

soul1199
07-29-2010, 15:35
иам подобен проблем ,но момичето няма приятел,а е харесала друг което е проблем,някакви съвети как да обърна нещата в моя полза?

ПС:Сори пич че ти пиша в темата но видях че проблема ти е сходен с моя,ако искаш кажи ще пусна моя тема нп ;)бъди до нея и за сега и бъди приятел,пък може би по-нататък ще стане нещо

drakon44
07-29-2010, 15:53
иам подобен проблем ,но момичето няма приятел,а е харесала друг което е проблем,някакви съвети как да обърна нещата в моя полза?

ПС:Сори пич че ти пиша в темата но видях че проблема ти е сходен с моя,ако искаш кажи ще пусна моя тема нп ;)бъди до нея и за сега и бъди приятел,пък може би по-нататък ще стане нещо
ам въпроса е че се запознах с нея днес(преди малко),предполагам,че ще е по добре да си попиша с нея повече време да видя какво ще стане с този дето е харесала и ще видим.
МС

soul1199
07-29-2010, 15:55
ам въпроса е че се запознах с нея днес(преди малко),предполагам,че ще е по добре да си попиша с нея повече време да видя какво ще стане с този дето е харесала и ще видим.
МСем дам,малко е рано още

vagarious
07-29-2010, 16:00
Оуу не се бъркай в чуджите взаимоотношения.От опит ти казвам - нищо няма да получиш.И аз така веднъж реших да се направя на смела и се намесих в едногодишна връзка и познай после кой страдаше.Така, че..спри докато е време. :?

loliii
07-29-2010, 16:23
Шансът да зареже гаджето си е много малък колкото и да си готин. По-добре изчакай. Няма да са вечно заедно предполагам. А и дотогава може да си харесаш друга. Не знам какво изобщо се занимаваш с обвързани. :?

aTpaKTuBeH
07-29-2010, 18:36
Еми аз я познавам от много време.Не съм и безразличен.Понеже преди тази връзка е имала други ,но не се е задържала за повече от няколко месеца си мисля,че и тази нейна връзка върви в тази посока,но ще изчакам да скъсат и тогава моментално ще действам ,а до тогава ще се опитам да я опозная още повече

pawwkata
07-29-2010, 20:14
Пич и аз сори,че ти ползвам темата ..
Значи мойта ситуация е такава,че тя си има приятел обачее той не я е*ава за 2 стотинки,а пък тя го харесва и е въпрос на време да се разделят,обаче не съм сигурен дали веднага след приключването на връката и да се бъркам .. съветчее ?

Vain
07-29-2010, 20:19
Не проваляй връзката на момичето, подло е. Ако тя иска да бъде с теб ще се раздели с приятеля си (по свое желание).

Kopu
07-29-2010, 20:22
Абе ако можете да биете приятелите им не трябва да имате пречки ;)
Трябва да ги каните на кафе т.е. трябва да ги предразположите. Те сами ще преценят при кой им е по добре ;)

pawwkata
07-29-2010, 20:32
Абе ако можете да биете приятелите им не трябва да имате пречки ;)
Трябва да ги каните на кафе т.е. трябва да ги предразположите. Те сами ще преценят при кой им е по добре ;)
За боят проблеми няма ама след боя идват ;дд .. м/у другото аватара ти цепи мрака :D

Nakadah
07-29-2010, 21:19
любовния триъгълник НИКОГА НЕ Е НА ДОБРО!

PoRcHeTaTa1
07-29-2010, 21:50
Не е приятно да се бъркаш в чужда връзка.Затова нищо не прави. :o :o :o :o

theexplorer
07-31-2010, 19:42
Недей да им се бъркаш..свободни момичета колкото искаш има.. :)

justonegirlwithonehope
07-31-2010, 19:45
Не се бъркай там, където нямаш място.

BlueFace
07-31-2010, 22:49
Продължавай да си я харесваш тайно ,но не се превръщай в този "най-добър приятел" ,който накрая остава на сухо ;)
Изчакай връзката им да приключи и тогава действай ,защото наистина не е много хубаво да се месиш в чужди взаимоотношения,но ако я харесваш /обичаш наистина много можеш и да и признаеш ;) Ти избираш ;) Успех :)

П.П. Внимавай,подхода и подбора на думи играят голяма роля ;)

aTpaKTuBeH
08-08-2010, 11:11
Нека кажа на тези които ми казват "Не се бъркай"...Ще им кажа да си го заврът отзад,защото много лесно казвате не се бъркай..явно не сте харесвали иснтински момиче щом ваща лесна да кажеш не се бъркай..мерси за съветите на останлите и аз мисял по тяхният начин..!

08-08-2010, 16:57
В любовния триъгълник винаги един от ъглите е тъп.

Ти си тъпия ъгъл.

Не се меси на момичето във връзката - неразумно, подло, гадно, нахално, безразсъдно, егоистично, глупаво, обиждащо и противно е.

DeleteThisAccount
08-08-2010, 17:17
ОМГ, не се бъркай каза.., ако наистина я обича, трябва да се бори, а не да стои и да чака, трябва да излизат и тн., след като го опознае тя може да го хареса много, повече..

Elenichkaa
08-08-2010, 17:24
Ами ти сам си прецени има ли смисъл да се замесваш...после да не съжаляваш?
просто първо добре помисли преди да правиш каквото и да било!

aTpaKTuBeH
08-09-2010, 19:31
vesji май не те бива много в геометрията.Спроред вас дали не съм проучил всичко..дали имам шансове или не..дали мога да я спечеля или не..да не си мислите ,че искам да и скапвам живота..просто ще се опитам някак да я спечеля така ,че тези коити викат да не се меся просто се изтъркахте ;]

zlonamerena
08-09-2010, 21:03
Ако въпросното момиче,има чувства към другото момче,а към теб само приятелски, колкото и да се бориш няма да промениш нещата,но нищо не губиш да й кажеш какво чувстваш..освен тя да се отдръпне от теб.. или когато я изпращаш я хвани за ръката и я целуни.. пък каквото ще да става.. не се сдухвай,че си има приятел :o Ако искаш едно нещо много.. всички ще ти помогнат ;)

JackSparrow
08-09-2010, 21:33
чакай, хиено..

didi0804
08-09-2010, 21:40
Не се бъркай,щом си има приятел.

TheOnee
08-09-2010, 22:16
Не е приятно да се бъркаш в чужда връзка.Затова нищо не прави.