PDA

View Full Version : Приятелят ми има проблем



manyYy
07-29-2010, 17:09
Приятелят ми има странни фетиши, които на мен никак не ми харесват. Да го късам ли или не ? Обичам го , но просто не мога така ..той е направо извратен .. :-o

VerryBerry
07-29-2010, 17:12
Че колко са му странни фетишите?Ако на теб не ти харесват,можете да измислите нещо,което да устрои и 2ма ви

OneBoy
07-29-2010, 17:15
Е кви са тия странни фетиши ?

mynichka
07-29-2010, 17:20
А точно преди 1 час, четох твоя тема- обесняваше се колко сте щастливи заедно , как правите всичко заедно и .., колко да го обичаш. И колко пък да са му странни фетишите?

CTPAXX
07-29-2010, 17:45
А точно преди 1 час, четох твоя тема- обесняваше се колко сте щастливи заедно , как правите всичко заедно и .., колко да го обичаш. И колко пък да са му странни фетишите? + 1... бахти историйте искали да правят сех ма не влизало пфф ,ми като не влиза няма секс.. 8)

manyYy
07-29-2010, 18:18
Да както разбрах сте прочели онази тема за , което ви благодаря :) Искам да кажа , че освен манията му за секс ..той иска след като го направим първия път (което дано е скоро) да правим какви ли не извратености :shock: Проблема е , че на мен не ми стиска , а ако му противореча има опасност да ми направи нещо.. защото е с 4 години по-голям от мен ...

balon4eeeee
07-29-2010, 18:20
Ти не беше ли тая дето не и влизаше е :lol: Спомням си че разправяше как ше се разкрачваш и ше стискаш зъби а той ще напъва :lol: :lol: :lol:

Lady_003
07-29-2010, 19:03
Да както разбрах сте прочели онази тема за , което ви благодаря :) Искам да кажа , че освен манията му за секс ..той иска след като го направим първия път (което дано е скоро) да правим какви ли не извратености :shock: Проблема е , че на мен не ми стиска , а ако му противореча има опасност да ми направи нещо.. защото е с 4 години по-голям от мен ...

ми то да ти кажа...малко са мъжете,които нямат мания за секс,това че някои се опитват да го прикрият е друг въпрос :D и какво е това "да ми направи нещо" изобщо не е редно да изпитваш страх от физическо насилие от приятеля си :?

CTPAXX
07-29-2010, 19:16
Ти не беше ли тая дето не и влизаше е :lol: Спомням си че разправяше как ше се разкрачваш и ше стискаш зъби а той ще напъва :lol: :lol: :lol: да ве не про4ете ли поста и ... :-o

CTPAXX
07-29-2010, 19:18
Да както разбрах сте прочели онази тема за , което ви благодаря :) Искам да кажа , че освен манията му за секс ..той иска след като го направим първия път (което дано е скоро) да правим какви ли не извратености :shock: Проблема е , че на мен не ми стиска , а ако му противореча има опасност да ми направи нещо.. защото е с 4 години по-голям от мен ... кажи на баща си, ако има проблем.. :)

Paramour
07-29-2010, 19:36
Ок що не го напрайте първия път, да видиш дали ще ти хареса с него ии така. Ако не ти хареса пробвайте пак. И така докато ти хареса. После можете да говорите за неговите "извратености". Т.е. да не ги пробвате още. Кажи му, че не искаш или, че не се чувстваш готова или нещо такова. Или пък можеш да му предложиш нещо ти. НО след първия път. Така като говориш... все едно да говориш за стиловете плуване, а да не си ходила в морето/басейна.(малко странно обяснение ;д)
Та идеята беше: Първо оправете проблема от първата тема, която другите споменаха, а после мислете за по-нататък. :) :)

п.п. Ти казваш, че много го обичаш. Тогава смяташ ли, че някакви негови фантазии за основателна причина за раздяла?

OneBoy
07-29-2010, 19:37
Според мен авторката просто има "странна" нужда някой да и обарне внимание и за тва пуса разни темички из форума :)

Bukmop
07-29-2010, 20:03
Според мен авторката просто има "странна" нужда някой да и обарне внимание и за тва пуса разни темички из форума :)

+1

PoRcHeTaTa1
07-29-2010, 21:48
Ами кажи му че не ти допадат неговите идеи без да се страхуваш..... :-o :-o :)

hamilcar
07-30-2010, 07:20
По желание на авторката темата се заключва.