PDA

View Full Version : ....



sunflower
07-29-2010, 19:51
zdrastiii , na4i iskam da pitam nqkolko ne6ta 6oto edna priqtelka ima problem .. :
1. ima gabi4ki doly (sarbej i beli parcal4eta sa i se poqvili ) i ako moje da mi kajete nqkakav natibiotik koito moje da si kypi bez da se nalaga da hodi na lekar
2. na 13 e i nqma cikal (tva se otnasq i za mene ) si4ki say4eni4ki i priqtelki imat .. ii nz dali e normalno da nqmam
3. gabi4kite mogat li da sa pri4ina da ne i idva cikala ?
mersi

xrusinka
07-29-2010, 20:06
zdrastiii , na4i iskam da pitam nqkolko ne6ta 6oto edna priqtelka ima problem .. :
1. ima gabi4ki doly (sarbej i beli parcal4eta sa i se poqvili ) i ako moje da mi kajete nqkakav natibiotik koito moje da si kypi bez da se nalaga da hodi na lekar
2. na 13 e i nqma cikal (tva se otnasq i za mene ) si4ki say4eni4ki i priqtelki imat .. ii nz dali e normalno da nqmam
3. gabi4kite mogat li da sa pri4ina da ne i idva cikala ?
mersi


Божеееееееее .. Абсолютно нормално е да нямате все още мензис .. Не се притеснявайте скоро ще ви дойде не го мислете. А на твойта приятелка и кажи да иде на лекар, защото този сърбеж и тези бели парцалчета ли какви са там не са нормални. Трябва да иде на лекар да го видят, ние не можем да ти помогнем по никакъв начин! И НЕ не може да се е причинило, защото не и идва мензиса :). Все още сте на 13, радвайте се живейте си, пък после ще искате да не ви беше идвал нали така ? :) . Спокойно, без паника :).

LipSy
07-29-2010, 20:16
Боже, абе вие откъде идвате, че все още не сте информирани кое е норално да се има и кое е нормално да се няма?! Та вие сте едва на 13. Вместо да се радвате, че все още не ви е дошло сте тръгнали да се главоболите защо нямате?! Че то на някои момимчета им идва на 16-17!!! Естествено, че е нормално да нямате все още. Всяко момиче се развива по различен начин. Че твоите съученички ако тръгнат от сега да спят с момчета, а ти още не си, явно ще питаш дали това е нормално... :-x За гъбичките трябва да се отиде на лекар, то няма как! И не е казано, че ще минат от антибиотик. Може да минат от някакво мазило!

ПС.: Ти вземи да си кирилизираш темата, че ако я спипа някой модератор...