PDA

View Full Version : да остана ли с тях ?



qsiii
07-29-2010, 20:19
Здравейте! Много мислех преди да пиша, но не издържах. Та проблема са ми приятелите ... Всеки път когато им казвам, че трябва да чета или не мога да изляза, защото искам да подредя и да изчистя стаята ми , оставам с техния отговор " станала си голям зубър " :? . Като изляза с тях , вече не ми е както преди забавно . Само едно момче ме защитава, но той излиза с тях много рядко....
Да се занимавам ли с тях или да ги игнорирам ?Кажете си мненито по въпроса, моля вии :oops:

ecstazy
07-29-2010, 20:27
еЕЕеей , не знаех, че като си подреждаш стаята, ставаш зубър :shock: Абе зависи, дълго време ли се държат така. Така както си го написала, ми се струва да ги игнорираш.. :?

shakira96
07-29-2010, 20:30
По-добре не с занимавай с тях - както виждам въобще не са ти приятели.. :?

qsiii
07-29-2010, 20:31
ами от една две седмици се държат така :(

Sarge
07-29-2010, 20:37
Не знам кой клас си, но ако си 11-12, по-добре им бий шута. Тези години са важни и трябва да се стегнеш! След като ти държат сметка всеки път като не искаш да излизаш с тях, значи не са свестни.

remix1912
07-29-2010, 22:03
И при мен беше така.Просто разпределяй си по-добре задълженията.Можеш спокойно да отделяш и за тях време,и за ученето.Когато на мен ми казваха така,казвах като си науча ще излезна и един път излизам,един не.След това се научих по-добре да си разпределям времето.Сега и излизам и си уча,все пак не мисля,че успеха ми 5.63 за 11 клас е лош,като ако имах свястни даскали,можеше да бая по-висок.

MeLsSs
07-29-2010, 22:08
оо тогава аз отдавна съм зубърка боже мой не си струва за тез пикли

pamii
07-30-2010, 15:03
Защо да ги игнорираш?! Те просто искат да излизаш с тях, да ти е забавно и да си правите кефа заедно. Едва ли ти мислят лошото! А и не е редно да ги обвиняваш за успеха си. Тук сама си си виновна.

SmilezZz
07-30-2010, 15:17
Съгласна съм с предишния потребител..Не обвинявай тях,заради това,че ти е паднал успеха драстично..Тука наистина вината си е твоя..Ако си беше разпределила времето,успехът ти щеше да е добър..така,че...
Разпредели си нещата така,че да можеш хем да си излизаш,хем след това да си учиш..
Но все пак не мога да ти кажа дали да ги игнорираш или не..Ти си ги познаваш най-добре,но според мен преди да спреш да им обърнеш внимание - да излезеш веднъж-два пъти с тях..Да говориш с тях..Пък може да ти стане забавно с тях..
А и след време да не съжаляваш,че няма с кого да излизаш..

zzqqto
07-30-2010, 17:01
/ignore!

SilenceMustBeHeard
07-30-2010, 18:00
Има приятели и приятели, тъй че имай си едно на ум. Сама си решавай дали да излизаш с тях или не. Забавното е че всички се подвеждате по т.нар. ви "приятели" а после охкате по форумите.. МИСЛЕТЕ С ГЛАВИТЕ СИ !

ohdearlife
07-30-2010, 19:19
Ако са ти приятели от много време според мен трябва да пробваш да поговориш с тях и да им обясниш какво те тревожи.Ако пък са хоря,с които си се запознала отскоро мисля ,че не трябва да се притесняваш толкова много :? .Училището е донякъде по-важно от хора ,на които утре няма да им пука за теб. :) :)

punksss
07-30-2010, 19:30
Ем, говори с тях и ако продължават, ги зарежи!

BlackRose7
07-30-2010, 20:03
До къде стигнахме?? Ако чистиш ставаш "зубър". :lol: :lol: Говори с тях и ако не променят отношеинието си към теб - значи не заслужаваш ТИ самата за излизаш с такива хора. Та те не те уважават. Вярно е че искат да излизате заедно и да се забавлявате, но щом си казала че имаш работа би трябвало да уважат решението ти. Все пак поговори с тях и реши какво ще правиш. :)

vampirelady5
07-30-2010, 20:07
Хей защо не поговориш с тях и не им обясниш как се чувстваш в тяхната компания? Ако сле разговора продължат така да се държат ги забрави, явно си на по-голямо ниво от тях! А защо не излезеш и само с това момче, което рядко излизало? Може би и то се чувства като теб? Намери си компания, в която да ти е приятно и да има сходство между характерите! Успех! :)

qsiii
08-24-2010, 15:57
Многоо ви благодаря :-) :-)

DoctorMouse
08-24-2010, 16:18
Зарежи ги! Имах подобен проблем с СТАРАТА се компания. Бях болен 1-2 седмици , после не излизах щото бше студено и ми беше по-добре на топло вкъщи пред компа. И те почнаха зубар ала-бала, кат излезна с тях те се забиват на едно псевдо кафене и стоят там 3-4 часа без да праят нищо. Спрях да излизам с тях , почнах с дрга компания и ся ми е 10х по-забавно ... :?

sasha_90
08-24-2010, 19:12
Ще ти кажа само едно:не си проваляй живота,заради еди-кой си.Гледай си своите работи,на когото не му харесва-режи.Не ти трябват приятели,които не те ценят .

IvUsHkA
08-25-2010, 08:36
До къде стигнахме?? Ако чистиш ставаш "зубър". :lol: :lol: Говори с тях и ако не променят отношеинието си към теб - значи не заслужаваш ТИ самата за излизаш с такива хора. Та те не те уважават. Вярно е че искат да излизате заедно и да се забавлявате, но щом си казала че имаш работа би трябвало да уважат решението ти. Все пак поговори с тях и реши какво ще правиш. :)

Съгласна съм!

qsiii
08-25-2010, 20:29
Зарежи ги! Имах подобен проблем с СТАРАТА се компания. Бях болен 1-2 седмици , после не излизах щото бше студено и ми беше по-добре на топло вкъщи пред компа. И те почнаха зубар ала-бала, кат излезна с тях те се забиват на едно псевдо кафене и стоят там 3-4 часа без да праят нищо. Спрях да излизам с тях , почнах с дрга компания и ся ми е 10х по-забавно ... :?

охх, поне не съм била единствена :mrgreen: :-)

brutaLxxbunny
08-25-2010, 20:41
Ъ,и аз за повечето пикли в моя град съм "книжен плъх",защото чета книги о.О зарязвай ги,такива хора не си струват .. все пак трябват и такива,дето да чистят улиците :)