PDA

View Full Version : Как да впечетля по голяма???



Viticha
07-29-2010, 20:53
Здравейте!Харесвам едно момиче,което е по-голямо от мене.Аз съм на 12 и знам,че някой ще каже че ми е рано за гаджета..ама искам поне да опитам... :?: :?:

krokkrok
07-29-2010, 20:56
Изчакай 6 години... :-)

LipSy
07-30-2010, 09:59
Да чака 6 години :shock: ??! Ами то на 12 си е рано за гадже, ама не е и казано, че на 18 трябва да си има 1-вото гадже! Ами заговаряй я по-често, пиши й в скайп, но щом е по-голяма от тебе, апък ти си на 12 не съм сигурна, че може да стане нещо голямо! :-o

krokkrok
07-30-2010, 15:07
Да чака 6 години :shock: ??! Ами то на 12 си е рано за гадже, ама не е и казано, че на 18 трябва да си има 1-вото гадже! Ами заговаряй я по-често, пиши й в скайп, но щом е по-голяма от тебе, апък ти си на 12 не съм сигурна, че може да стане нещо голямо! :-o

Момчетата се развиват много бавно...даже 18 не е гаранция,че ще има малко акъл в главата.Нека да не мъчим момичето с маймуни... :-D

SmilezZz
07-30-2010, 15:30
Най-добре спри да "храниш" празни надежди..
Не знам с колко години е по-голяма от теб,но едва ли ще ти обърне внимание..
Защото едва ли на тези години знаеш как да се държиш,как да се целуваш и купища работи..
Почакай още няколко години и си намери някоя на твоята възраст

notlike
07-30-2010, 18:09
Принципно съвет от мен - никога не гледай някоя по-голяма. Засега може някоя "кака да те отрака", всеки младеж минава през този етап да си хареса по-голяма, но после разбираш каква е истината, че просто не е добре за самия мъж. Представи си ти си на 30 в най-зряла възраст, а тя на 35 вече става старичка. Не говоря, че трябва да ти става жена, защото е абсурдно, просто тя навярно е хубава и си е харесала някой неин набор или по-голям. Спри да мечтаеш, изчакай 3-4 години (които минават неусетно) и на 15-16 вече започни да мислиш малко по-сериозно, макар че един мъж не е никога напълно зрял за една връзка под 19-20..

darinnkaa
08-15-2010, 13:09
Най-добре спри да "храниш" празни надежди..
Не знам с колко години е по-голяма от теб,но едва ли ще ти обърне внимание..
Защото едва ли на тези години знаеш как да се държиш,как да се целуваш и купища работи..
Почакай още няколко години и си намери някоя на твоята възраст


Съгласна съм със SmilezZz ,точно така ще стане не храни празни надежди . Ще те отреже веднага и хич няма да и пука.