PDA

View Full Version : Безнадеждната ми любов..



Kikiche
07-29-2010, 22:51
Отдавна ми се върти в главата въпросът: "Защо трябва аз да страдам, заради въпросното момче?"..Прочетох доста статии и видях, че голям % от хората имат подобен на моя проблем..Е..Хора, размислете просто...Щом той ви отблъска, значи не е достатъчно подходящ за вас и когато една възможност бъде отхвърлена, то тя води до друга много по-добра от предишната! Имайте това в предвид..Не трябва да се затормозявате, по този ужасен начин, само заради едно момче! Да не би да е свършил света? Да не би това да е последното ви влюбване? Да не би да няма други толкова ''превъзходни'' момчета? Напротив, има, има и то навсякъде около вас, но още не сте го открили..И когато ви кажат, че въпросният господинчо е зает или не ви харесва, или се "зарибява" с някое друго момиченце, не се впрягайте толкова много..Просто се усмихнете и си кажете, че това е за ваше добро, изхвърлете този тежък товар от раменете си..За всяко разочарование си има причина! Не се разочаровайте още от първото влюбване..Мислете от друг ъгъл на нещата..Но в никакъв случай не намразвайте момчето, ако преди да си признаете чувствата и той ви е отхвърлил сте били в страхотни взаимоотношение..Може би той иска от вас да сте само приятели? Може би той е вашата сродна душа? Толкова много въпроси, а толкова малко отговори, почти никакви...
Такъв беше и моят случай момчето мечта за мен, пак е тръгнал с бившата си приятелка, а преди това правеше опити да завладее моето сърце..Поговорих с една приятелка ии тя всъщност ми каза да не си правя глупави илюзии и празни надежди..Първоначално ми стана много сдухано, но после се усмихнах и си казах поне нека те да са щастливи..Щом не ни е било писано заедно, значи друг стойностен човек ще завладее сърцето ми..Всъщност дори и не се сърдя на този въпросен човек..Не мога да отрека, че нямам вече никакви чувства, напротив точно обратното, но си запазихме приятелството, което за мен е много по-важно отколкото да тръгна да си развалям взаимоотношенията..Радвам се, че прозрях истината, направете го и вие!



Навън ви очаква един слънчев ден, с много приятни изненади и кой знае може би някой, за които ще си струва да вложите всичките си мисли и чувства!!! :wink:

vagarious
07-30-2010, 09:18
Хаха и аз съм в абсолютно същата ситуация сега!!!Тъпото лято, винаги ми разваля всичко.
Моята история обаче, започна преди 3год., завладя ми сърцето и миналата седмица, когато пак го видях..хах познах кво. :shock: :smt007 Но се появи едно момиче, което ми го отмъкна под носа.Беше вече късно да предприема нещо.Така е и до ден днешен.Само,че аз продължавам да се самоизмъчвам и изобщо не мога да мисля като теб, авторке.Просто не мога.Затова сега си "плащам". ](*,) :smt049 :smt049

Vsmile
07-30-2010, 09:40
Оххх авторке колко си права, но се изисква толкова силна воля, за да продължиш напред...

MiChKoO
07-30-2010, 09:59
Желание ни трябва .. но не всички искаме да продължим напред ! Когато някой завладее ума и сърцето , то никой не иска да го испусне и продължаваме да се борим МОЖЕ БИ за една изгубена кауза

GossipGirl89
07-30-2010, 10:34
Авторке, браво, че си озънала тези неща! Права си за всичко, което си написала, но наистина най-трудното е да си дадеш воля и да продължиш напред. Трудно, но не непостижимо,нали? ;)

Kikiche
08-02-2010, 21:44
Трудно, но постижимо бих казала! С общи усилия, мои и на приятелките ми, продължавам напред! Все пак животът не е свършил, заради едното момче! Толкова много имаме да изживяваме занапред, че това е една малка искрица в нашия живот... Трябва да се мисли позитивно и да гледаме напред! Нима принцът не е там отсреща на другия бряг и не чака да прекосиш дървеният и пропаднал мост, та да може след това заедно по зелената поляна боси да вървите? За всеки има по един такъв принц и единствено от нас самите зависи кога ще прекосим дадения мост, та да се докоснем до истинското щастие! :smt057

djipsito
08-02-2010, 21:59
Надеждата е най-големия враг в такива ситуации...
Авторке, мислим еднакво ;)

Kikiche
08-02-2010, 22:15
СПАСЕНИЕ бих казала! Спасение дебне отвсякъде!!!!!!!!!!! :grin:

Leigh
08-02-2010, 23:37
Kikiche, възхищавам ти се на начина на мислене! Много малко хора разсъждават като теб, аз самата съм си доста отмъстителна :D И все пак, това че има такива позитивни и свестни хора може само да ме радва. :)

Kikiche
08-03-2010, 08:32
Всеки човек вижда това,което иска да види... Казали са хората! Гледай от позитивното, защото ако е обратното единствено ти губиш... И смисъл в отмъщенията няма, защото всичко се връща рано или късно! Така че като той изпадне в същото положение, ей това ще му е възмездието! :-P