PDA

View Full Version : незнам..



ro6lio
07-30-2010, 01:38
здравейте
искам да се допитам до вас за нещо което не мога да реша сам
значи има едно момиченце на 13 г което много ме харесва и иска да излезем
на мен също ми харесва ... но ето го и проблема
аз съм на 17
тя на 13
и тук се появява морала ми...

абе.. струва ми се малко честно казано "п***филско"
нз дали е правилно
има една случка която си спомням с братовчедчето ми което беше на 12 и беше ходило с един на 17 и след това тя имаше мн проблеми с техните ама много
наказания ала бала
и беше девствена,но изглежда онзи се е възползвал и ..
какво да правя?
не искам да нараня момиченцето или да изляза като ..***

Kopu
07-30-2010, 04:14
Щом и двамата го искате няма проблем. Макар, че на 13 години мацката нищо си не разбира и връзката няма да продължи дълго, но това не пречи да се изкефите за малко :D :D :D :D

mnogoznaikO
07-30-2010, 05:22
На твое място и аз щях да се чувтвам така :D не виждам проблем да излезете и да се забавлявате завдно , ама да не почнеш да я караш да прави някой работи 8-) :) :grin:

xrusinka
07-30-2010, 07:10
Излезте, опознайте се, не виждам какъв е проблема. Айде успех :)

MaLkaTa_LaDy
07-30-2010, 07:15
Ама тя наистина ли ти харесва? Обаче продължаваш да я наричаш момиченце. Явно осъзнаваш, че е грешно, но това не ти пречи. Просто приеми, че си падаш по доста по-малки от теб.
П.п. Лично мнение - нямаш работа с нея. Осбен ако половите ти белези не твърдят друго...

vagarious
07-30-2010, 09:13
Ама тя наистина ли ти харесва? Обаче продължаваш да я наричаш момиченце. Явно осъзнаваш, че е грешно, но това не ти пречи. Просто приеми, че си падаш по доста по-малки от теб.
П.п. Лично мнение - нямаш работа с нея. Осбен ако половите ти белези не твърдят друго...

Много съм съгласна !!!

SmilezZz
07-30-2010, 09:42
Вие си решавате какво да правите..
Може да излезете,да се позабавлявате..Дори и да започнете някоя връзка,тя няма да е задълго..Така,че решавай

mincheto
07-30-2010, 09:52
Не мисля ,че щеше да е проблем,ако тя беше на 16-17 ти на 20-21,но тя е на 13 все още е дете....не се занимавай с нея.

GossipGirl89
07-30-2010, 10:37
Вие сами си преценявате какво да правите. Разликата ви не е голяма, но имай предвид, че дори да започнете връзка тя едва ли ще просъществува дълго. Момичето е малко - само на 13 е и още не знае какво иска от живота. Секса не е задължителен - той си е в зависимост от вашите желания и разбирания. И все пак ако чувствата ви са взаимни поговорете - потитай я дали ще има проблем ако сте заедно

soul1199
07-30-2010, 11:02
абе пробвайте

anonimchetou
07-30-2010, 11:08
Браво поне имаш акъл !! Много на твоята възраст даже не биха се замислили ,че тръгват с толкова малко момиче. Според мен няма смисъл ясно е как разсъждава едно момиче на 13.. замисли се ти на тази възраст не си ли разсъждавал доста по-различно от сега ? Аз лично мисля, че нищо няма да излезе.. но вие си знаете. Успех.

mlakniwe2
07-30-2010, 11:10
майка ми и баща ми имат 10 години разлика 8-) споко

iiordanova
07-30-2010, 11:17
Браво поне имаш акъл !! Много на твоята възраст даже не биха се замислили ,че тръгват с толкова малко момиче. Според мен няма смисъл ясно е как разсъждава едно момиче на 13.. замисли се ти на тази възраст не си ли разсъждавал доста по-различно от сега ? Аз лично мисля, че нищо няма да излезе.. но вие си знаете. Успех.

+ съгласна съм
Поздравления , че се замисляш върху това..

sasha_90
07-30-2010, 11:22
Не е проблем,освен ако не искаш да я нараниш.Виждам,че не искаш.Какво чакаш тогава?

puhi14
07-30-2010, 11:38
апфф .. и аз съм на 13 ии съм влюбена в 17 годишеенн .. уникално гадно чувствоо .

crazybebe
07-30-2010, 11:43
Има момичета на 13,които не са момиченца , а са по-зрели за възрастта си ! Прецени ти дали тя е такава и реши дали наистина искаш да тръгнеш с нея ! Аз ти предлагам да опиташ !! :) Пък каквото стане ..

ForzaFelipe
07-30-2010, 12:45
майка ми и баща ми имат 10 години разлика 8-) споко

И мойте са така...ама са се запознали по късно,едвал ии твойте са се запознали на 5 и 15...

Та,трябва само да си решиш,хубаво е че съвеста ти се обажда,но това зависи и от момичето.Ние не я познаваме какво иска ти трябва да знаеш.Ако смяташ че тв не е от тея дето искат просто да се хвалят и да се правят на големи,е тогава не мисля че има някакъв проблем.Естествено не смятам че връзката ви ще продължи дълго,ти си знаеш...а за с*кс да не говорим,едвали ти съмия ще искаш...
Всичко това ти го казвам с опцията че съм на 17 и преди няколко месеца се запознах с една 13 годишна което точно това искаше,да я на*ба и да се хвали на приятелките си...и аз като тебе ми беше гузно само като искаше да излезнем пък като разбрах и за тва...Та както казах,зависи от момичето,прецени си сам ;)

drakon44
07-30-2010, 12:52
Батка глеи сега,имам познат дето е на 19 год и ходи с 13(вече 14)годишна и то от доста време.Та моя савет е опитваи нищо негубиш,а момичетата колко нас(и аз сам на 16) се занимават с 20-25 годишни(може и по малки) това е моето впечетление от лично мнение.Та опитаи иначе ще съжеляваш,поне според мен!

Paramour
07-30-2010, 13:55
Сериозно ли си на 17? С тоя правопис... :?
по темата: Ако искате да сте заедно, що не?
Ако мислиш, че връзката ви ще бъде по-дълга от 2 седмици де. ;д Повечето 13 годишни не се задържат много дълго при един човек.

п.п. Лично мнение. 8-)

ro6lio
07-31-2010, 11:14
ами така след като познавам момичето ми се струва леко срамежливо нормално на 13 е пък и сиг ще съм и първото гадже :D
относно се**са само като си помисля ...ддз тя е все още как да кажа малка въобще не си представям да прая с**кс с нея
не неискам да нараня момичето
по горе някой беше писал че съм харесвал по малки момичета... е какво да направя че все такива ми се "лепят"и то на 13-14-15години

мда разбирам да бях на 20 тя на 16 примерно по става ама в тоя момент ..да ходя с 13г пък и след 2-3 месеца прая 18

саша какво чакам ли ? вземат ме помисля хората за някав **** след като ходя с 13 годишни
гадната съвест ей това ми пречи

иначе момичето е хубаво бих искал да пробам с него и съм сиг че ще е по дълга връзката просто защото ще съм и първия и ще изживее някой неща които до сега не е (нямам в предвид се**а)

newman
07-31-2010, 11:20
Моето мнение е, че момичетата винаги търсят някой по-голям от тях. Аз съм момче и ми е трудно да си намеря моя наборка, даже ми се е случвало да ме зарежат заради по-голям. Батковците имат пари имат и коли и мотори... какво друго би искало момиче? Нека не говорим за любов и чувства, защото вече това са празни приказки...

07-31-2010, 18:34
Ууухаа.. а защо не му дадеш повод да се зарадва като излезеш с него? Сигурен съм, че ще го направиш щастлив. Пък и ще разказва някой ден :D

Blondityy
07-31-2010, 19:18
Щом е на 13, вече знае какво прави. А ти явно си свестен и няма да се възползваш от нея. Имам една приятелка на 14, която ходи с един на 18, и него го познавам и си е свестен човекът. Тези връзки не продължават дълго, но на тази вързраст за какво са ти дълги и сериозни връзки?!? И аз така миналата година, като бях на 12, тръгнах с един на 17, но още на 3тия ден ме фана шубето от разликата в годините, ама и той беше доста свестен и добър човек... а тва, че съм неповторима пъзла, е отделен въпрос :oops:

justonegirlwithonehope
07-31-2010, 19:50
Евала ти правя за факта, че мислиш за последствията и какво биха казали родителите и.Похвално е наистина, но лично за мен няма смисъл да се занимаваш с нея.Попринцип 4 години не са много, но точно на тази възраст са си доста.А и тя е на 13, разсъждава по много по- различен начин от теб.Начина ви на мислене е коренно различен. Не е добре да ти разбият сърцето още от малка и то да го направи " батко ". Все пак вие си решавате, но помисли добре.

justonegirlwithonehope
07-31-2010, 19:54
Моето мнение е, че момичетата винаги търсят някой по-голям от тях. Аз съм момче и ми е трудно да си намеря моя наборка, даже ми се е случвало да ме зарежат заради по-голям. Батковците имат пари имат и коли и мотори... какво друго би искало момиче? Нека не говорим за любов и чувства, защото вече това са празни приказки...

Грешно мислиш и не поставяй момичетата под общ знаменател.За мен парите и колата не са водеш фактор.Интересува ме характера на човеа срещу мен.Не обичам връзки с големи разлики, ако си чел предната ми тема, в която обяснявам как имам увлечение към момче 5 години по-голямо от мен и той също има чувства към мен и попитах дали е правилно и дали връзката би имала бъдеще.

Това, че ти си попадал само на такива момичета, не значи че всички са такива.И все пак късмет, дано за напред срещнеш човек, с когото да си истински щастлив и да си такъв, какъвто си. ;)

HandOFDooM
07-31-2010, 20:08
майка ми и баща ми имат 10 години разлика 8-) спококой е по големия :D

Roorius
07-31-2010, 20:16
братле ти я наричаш "момиченце" ?!?!?! абе земи си повярвай малко и ходи и предлагай по-бързо деба тоя живот 1 път се живее

notlike
07-31-2010, 20:20
Ако тя ще СТАНЕ на 14 скоро, може да опиташ. Ако ли не - 5 години разлика точно на този етап - не си струва, батка. Ти ще станеш пълнолетен, някоя 15-16 годишна по-добре ще ти пасне. Тази е все още дете, не й го причинявай. Евала за съвестта, която имаш, защото повечето от нашия пол биха я вземали само заради единия секс. Пак ти казвам, браво, личи си, че си възпитан, а не си някой сульо. Ако бях на твое място, щях да й кажа да поизчака някоя и друга годинка, кой знае, може да ви провърви след време. Засега - няма смисъл :)