PDA

View Full Version : поредната тема за прическаа



puhi14
07-30-2010, 09:47
сори .. знам,че ви отегчавамм .. ама днескаа е деняя и ще го видяя :grin: :grin: идеии за прическаа :o разполагам съссс .. пресаа за изправянее .. ии преса с приставкии . ии лакове и пянии .. :D :D

EcstazyBaby
07-30-2010, 09:54
Има доста такива теми можеш да се разровиш малко, но все пак ще дам идеи...

1.Може да се накъдриш с молив и преса да изправяне, ефекта е много добър, но става бавно и трудно

2.Може да се накъдриш с преса за изправяне ако не знаеш как имам клипче ще ти дам линк :) пак става яко и различно

3.Също да се изправиш и да си прихванеш някак косата...но вече зависи дали имаш бритон и т.н.

Дай малко повече инфо :)

puhi14
07-30-2010, 10:00
eемм .. значии .. косата ми е 3-4 пръста под раменете .. имам бритонн койтоо вече ми е под очите :-D . мм .. другоо .. незнам .. аз всъчносхт тези идеи които си ми дал/а се сетих за тяхх .. наа що се отнася за къдернето с молив и преса .. накаря винаги ми се стърва недоизкусорено ии я изправям .. пъкк за къдернето с преса за изправяне мисля че се сещям как ставаа .. офф .. незнам направоо .. мислех да си начупя косата с пяна .. и си дигна бритона на балонче обаче и тва начупване не мога да го правя като хората .. става кошмарно грозноо .. все едно че не съм се ресала една седмица и косата излгежда ужасно мазнаа .. ако има някой който да ме посътвета малкоо повече за това начупване .. гледах одеве че имаше една таква тема ..

neeDaBosS
07-30-2010, 10:07
Може ли снимка?

puhi14
07-30-2010, 10:47
yeesss .. начупих я и станаа .. тоя път стана разкошоноо .. жалко че не мога да оусна снимкаа .. мисля че разбрах откъде е бил проблемаа .. преди да почна да я чупя я накъдрих след това с пръскало я намокирх сложих мнооого пяна ии с дуфузера я изсушихх :grin: