PDA

View Full Version : за разбиращите от телефони



HexGirl
07-30-2010, 16:46
Такаааа , скоро наближава момента да си купя нов телефон .
Искам смартфон , който да потдържа Wi-fi ....
Харесах си една нокия ноо пък тя не потдържа а аз искам , защото там където работя имаме ии ще ми е плюс .
Аз се бях спряла на Nokia 5230 ...
Помогнете да си намеря подходящата машинка .

ArrowsOfDeath
07-30-2010, 16:52
Пробвай това и виж кои телефони ще удовлетворят нуждите ти - http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/search.php

go71n
07-30-2010, 17:13
nokia 5800 или nokia n97 аз съм с 5800 :)

DaNGeRousLy
07-30-2010, 17:17
PRIVILEG TV3 WiFi


http://www.pcceni.bg/wp-content/uploads/2010/01/privileg_4-300x225.jpg


Има ТВ, WiFi , 3,2 mp камера и т.н.

Доколкото знам е под 300лв /1 фр го има и е доволен /

:) :) :)

Canis_Dirus
07-30-2010, 17:24
Да ти продам моя HTC Magic за 220 лева?
Тъчскрийн, wifi, апликации много, навигация ала-бала...
Даже можеш да си сменяш английска и българска тъч клавиатура с един бутон. Много зарибени екстри съм сложил. Синхронизация на контактите с гугъл, ютб апликация. амазон киндъл апликация за четене на книги.

Всичко направо. и т направо за без пари 8-)

UltraViolencia
07-30-2010, 17:34
вземи си айфон, идеален е за интернет.

ArrowsOfDeath
07-30-2010, 17:36
вземи си айфон, идеален е за интернет.

От него ли пишеш? 8-)

NqmamName
07-30-2010, 17:36
аз си зех нокиа н97 и е бижу.. има абсолютно всичко което ти трябва и е 5мп камерата.. 8-)


бтв за тоя привилег съм чувал много лоши неща.. един авер имаше такъв и го продаде на следващата седмица.. каза че бил голям боклук

UltraViolencia
07-30-2010, 17:38
вземи си айфон, идеален е за интернет.

От него ли пишеш? 8-)от него пиша само като съм на пертей с айфони мейна 8-) Между другото не вярвах, че е толкова здрав телефон. :shock:

SolemnityOfDeath
07-30-2010, 17:41
На Канис засега офертата е най-добре, ахах.
Тея Привилег как са окрали дисплея на Епъл продуктите не е истина.

Между другото, ако ще е за iPhone, не ти препоръчвам. Глобул искат директно обвързване с договор и пак им е надута цената, от 1 септември уж ще идва 4g iPhone, на договор с Мтел, ама и те сигурно ще я вдигнат много. Има други по-евтини алтернативи (:, но има шанс да дойде по-изгоден от септември месец (малък).

UltraViolencia
07-30-2010, 17:44
На Канис засега офертата е най-добре, ахах.
Тея Привилег как са окрали дисплея на Епъл продуктите не е истина.

Между другото, ако ще е за iPhone, не ти препоръчвам. Глобул искат директно обвързване с договор и пак им е надута цената, от 1 септември уж ще идва 4g iPhone, на договор с Мтел, ама и те сигурно ще я вдигнат много. Има други по-евтини алтернативи (:, но има шанс да дойде по-изгоден от септември месец (малък).не е нужно да си го купи от тях за сумати пари мейна, има и други алтернативи.

SolemnityOfDeath
07-30-2010, 17:45
Като работил в Епъл мога да ти кажа, че има за какво да е прав. То Епъл като цяло са много качествени неща (компютри), но разликата между европейски и американски цени е просто безумна. Айфоунът е слаб. Отделно са по-скоро 'модна' марка за гъзарене - затова и iPhone 4 като излезе имаше толкова продажби, които изумиха всички.

HTC по каквото съм чувал даже на моменти превъзхождат, а са ДОСТА по-евтини. Да не говорим, че 4ката сега е с кофти антена и тепърва имат да го оправят от Епъл това, нищо че ги мързи и ще поемат яко загуби.

^ То има и китайски iPhone някакви, ама не бих си взел, да ти кажа. А и тя май все пак иска нещо ново/гарантирано качество.

Canis_Dirus
07-30-2010, 17:46
Айфон четворката без да е заключен струва 1100 евро. Трябва да си луд, че да си го вземеш за тия пари - или да имаш много излишни.

А иначе HTC Magic редовно има на http://www.androidbg.com/forum/forum5-trsya-predlagam.html

Не е някакво дизайнерско чудо, обаче има всичко, което поискаш като навигацията ти е без пари, а смяната на калвиатурата е много гъзария 8-)
Ако имаш нерви да пишеш де 8-) 8-)

Canis_Dirus
07-30-2010, 17:51
Съквартиранта ми има HTC HD2 - много е голям и е с win mobile,което мен не ме кефи. Препочитам андроид, но това е понеже ползвам гугъл поща, докс и тн.
Иначе съм си играл с HTC Desire и Nexus One - предпочитам ги пред айфона - най-вече заради цената, пък и като хардуер не у отстъпват.

Андроид е бъдещето!

DaNGeRousLy
07-30-2010, 21:42
http://www.pcceni.bg/wp-content/uploads/2010/01/privileg_4-300x225.jpg


^ Този го предложих, защото е на добра цена :wink:



* Друг мой фр. си взе Sony Ericsson Vivaz / преди дни / ..

http://www.shopping.bg/img/products/products_55100_1464321832sony-ericsson-vivaz-2.jpg

Има 8,1 mp камера, WiFi , Touch Screen и т.н. (мен мн. ми харесва) :oops: Но цената му е от 600 до 700 лв


П.П. Показвам само телефони на фр. , защото съм ги виждал , а моя беше модерен някога .. :(

HexGirl
07-31-2010, 08:26
аа Канисе защо толкова евтино ?
Има ли му нещо :-o защото ако му няма нищо се зачудвам 8-)

WinstonSmith
07-31-2010, 08:27
И аз заставам зад HTC Hero / Magic.

MakeMeLaugh
07-31-2010, 12:27
Не каза до каква сума?

Ако искаш нещо по-добро, като горд и супер доволен собственик на HTC HD2 ти препоръчвам:
HTC HD2 MINI, с дамски размери, изключителен телефон, пълен с екстри ;)

Друг по-бюджетен телефон и малко по-опростен е:
HTC Tatoo
С 2 панела в комплекта - един мъжки и един дамски.
Една моя колежка си взе такъв и е предоволна.
Андроида тепърва ще се развива и по-достъпен и лесен да употреба.
Намира се за около 300-350 лв.

Трети вариант се сещам за споменатия вече:
Nokia 5800, но си има своите бъгове и операционната система може да ти стопи нервите. Краен вариант според мен вече.


Като цяло ти препоръчвам за момента HTC. Правят наистина качествени неща, в момента е един от лидерите на смартфони на пазара. А и за изминалото тримесечие отчитат рекордни продажни, което е показателно за отношението към марката.

НЕ си вземай някой китайски Привилег или нещо от сорта или LG. Ще си отвориш беля, напразно инвестирани средства!

Самсунг също не смятам, че са добра идея откъм качество и издръжливост на батерия и т.н.

MakeMeLaugh
07-31-2010, 12:46
Трия мненията, които не са по темата.
Темата е за препоръка за телефон, не е за совободен чат кое било гъзария, кое не или всякакви странични теми.

И ти с това мнение какво каза?
Аргументирай се - проблеми ли има, кое не му харесва и защо?
Този телефон е за по-за жените, тоя твоя пр-ел не знам какво търси в него.
И аз мога да кажа HTC не струва, само яко Привилег, или че Виктория Сикрет са гаражна фирма и продават само килоти, а джапанките зелените и сините Бумеранг са с перфекто качество и имат лечебни свойства за петите, или някакви такива слухчета, дето реално някой ей така си ги ръси без реално да изтъква реална и обоснована причина.

HexGirl
07-31-2010, 12:59
За цена не бих дала повече от 400
тоест бих но нямам :(
Този тату и аз го гледах преди време но нещо не ми харесва дизайна му .
Искам по изчистена форма .
Явно ще се насоча към HTC и ще им разгледам моделите :)

MakeMeLaugh
07-31-2010, 13:02
Desole,
Ти даже не ''захапа'' за какво става въпрос...
Няма смисъл да продължавам. Професори всякакви :)

По темата:
Една МНОГО! важна подробност е като си вземеш смартфон да му оправиш настройките и да ЗАБРАНИШ на приложенията да ползват постоянно интернет мрежа, дори когато НЕ си в wi-fi мрежа за да не ти трупа сметка!
Някой, който разбира малко повечеко, може да ти го оправи. Прави се еднократно.
Друг вариант, ако искаш да ползваш постоянно нет, дори да нямаш Wi-Fi мрежа наблизо е да преминеш на тарифен план с включен безплатен интернет трафик! (На М-тел се води Surf пакет).
Аз съм с M-tel Surf & Talk за 20 лв и имам хем безплатни минути към М-тел, хем 250 мб трафик и си цъкам колкото си искам навсякъде, чета новини, ровя се из нета, пиша по форуми :)
Супер яко е като си на лекции 8-)

HexGirl
07-31-2010, 13:05
ооо
това ми харесва !!
А няма ли телефони на схема със сърф пакет ?
Ако знаеш де ?
Аз ще мина през м-тела да питам :)

MakeMeLaugh
07-31-2010, 13:12
Има, доста модели даже, само че схемите са с планове започващи от 15 лв на месец + вноската за телефона и става сума.
Вариант е (ако не си на Лууп) да си предподпишеш договора + да ти взмеат част от клубните точки и да го вземеш с малка тънкана.
Влез е М-тел офис (някой главен, не на представител) и то си има цели стъклени рафтове (стени), изложение с различни варианти, разгледай и питай и премисли хубаво - не се зарибявай веднага, че те така са обучени да те накарат да мислиш импулсивно преди да си сметнала какво точно ти трябва, хаха :) Знам го, щото и аз съм рабтил в тази сфера и аз го правих ;д
Погледни и Глобул-а после, че понякога те пускат по-големи тънкани, първо прецени на кой оператор искаш да останеш естествено :)

П.П. сега се сетих, че и двата оператора си имат условие, да си била коректен абонат поне 1 година (на тарифен план) за да ти отпуснат телефон със схема на изплащане.

Айде успех, после се похвали ;р