PDA

View Full Version : Има ли тук барабанисти???



cherry18
07-30-2010, 18:29
Здравейте, искам да попитам във форума няма ли някой барабанист... аз много искам барабаниии и искам да се науча обаче до сега не съм хващала палки... :? Повечето ми познати когато разберат какво искам казват че е невъзможно... а аз много искам, обаче не знам дали ще се справя...Та ако има тук някой балабанист нека да драсне някой ред да разкаже на колко е бил като е започнал да свири, как е започнал и така нататък.
:-) :-) :-)

Ravage
07-30-2010, 20:25
Нищо не е невъзможно, но отнема много време и усилия, ако не си готов/а да отделиш нужното време няма да се получи нищо. Също така при барабаните въпроса с парите е доста сложен. Сетовете са сравнително скъпи, електронните също(които са доста добър вариант ако живееш в апартамент) Иначе има си уроци, които отново са сравнително скъпи. С достатъчно отделено време и положени усилия всеки може да стигне до някакво горе долу добро ниво на любителско свирене. А иначе кой на колко е бил когато е почнал не е от голямо значение, смисъл да ще е доста по напреднал, но това не значи, че ще се развие като умения и усет повече.

iLovePussyJuice
07-30-2010, 21:37
и аз търся барабанист :D