PDA

View Full Version : Зарибяващи Гривнички



eminemfenka
07-30-2010, 20:47
Хора , искам да си зема такава гривничка .. Една приятелка ми беше дала една подобна , но бишият ми си я тафи.. :-x :-x И не искам да пише найк , адидас, пума и прочие..

http://screambikes.eu/catalog/product/view/id/2236/s/gumena-grivna-livestrong/category/61/

ecstazy
07-31-2010, 08:53
Знам само тея ментетата къде ги продават дето пише Найк Пума и т.н. абсолютни боклуци и другия вариант, до колкото съм запозната, е да си купиш нещо от Jarcomputers и те най-вероятно ще ти дадат гривничка (мн са яки :D) Чух, че продават в някакъв магазин Just Smile малко след Converse на НДК.. Пък дали е така, ще проверя тези дни. Ииии ще следя темата, щото доста се интересувам. То пък т'ва Livestrong да си поръчаш гривна от нета ще ти излезне 5 лева с доставката. Аааа да и някой ми беше споменавал, че на Илиенци продават такива, ама дали са пак с Пука и Найк не знам :-o :D Абе голяма мистерия са тея гривни Оо

ameli
07-31-2010, 12:19
Вв Варна ги продават по 1 лв 8-) Кажи поне откъде си

EcstazyBaby
07-31-2010, 14:47
Аз имам, но са ми от Дубай, в България не съм ги виждала, но сигурно ги има някъде :)

eminemfenka
07-31-2010, 21:23
Вв Варна ги продават по 1 лв 8-) Кажи поне откъде си София.. M/y в по горният пост се спомена за jarcomputers .. да имах такава гривнича супер яка и светеше през ноща,но както споменах бившият ми я тафи.. Много искам такава гривничка,но нещо изчистено или поне да не пише Найк,пума, адисас :? :?

ecstazy
07-31-2010, 21:30
Вв Варна ги продават по 1 лв 8-) Кажи поне откъде си София.. M/y в по горният пост се спомена за jarcomputers .. да имах такава гривнича супер яка и светеше през ноща,но както споменах бившият ми я тафи.. Много искам такава гривничка,но нещо изчистено или поне да не пише Найк,пума, адисас :? :? Тея ментетата на найк и адидас като си ги купиш и ги обърнеш от другата страна (надписа да е отвътре), той ще се изтърка за 1-2 седмици и си имаш изчистени гривнички ;)

3oPuTy
07-31-2010, 22:44
В магазините от типа "Всичко по 1 лев" има такива гривни,с какви ли не надписи ... Като започнеш от Nike,минеш през Peace и стигнеш до разни изречения от рода на I love you!;Fuck off и т.н.Е изчистени не съм виждала (май) ама може и такива да има - не знам :)

ecstazy
07-31-2010, 22:47
В магазините от типа "Всичко по 1 лев" има такива гривни,с какви ли не надписи ... Като започнеш от Nike,минеш през Peace и стигнеш до разни изречения от рода на I love you!;Fuck off и т.н.Е изчистени не съм виждала (май) ама може и такива да има - не знам :) :O адрес (софия) :lol: плийс 8-)

3oPuTy
07-31-2010, 23:03
За София не знам,но шом в моето малко градче ги има,значи и в големите ще ги има :-D

DarknessAngel
07-31-2010, 23:08
За София не знам,но шом в моето малко градче ги има,значи и в големите ще ги има :-D
Шумен не е малък град. 8-) Къде си ги виждала между другото и аз си търся ?

kosder
07-31-2010, 23:21
Тази гривна не свети, а е обикновена силиконена гривна от фондацията на Ланс Армстронг - LIVESTRONG. В момента в България мисля си, че скоро в магазина на Vivelo в София ще има есента някъде от тази, която си дала на снимката.

ecstazy
07-31-2010, 23:31
Тази гривна не свети, а е обикновена силиконена гривна от фондацията на Ланс Армстронг - LIVESTRONG. В момента в България мисля си, че скоро в магазина на Vivelo в София ще има есента някъде от тази, която си дала на снимката. супер, че ще ги има, но ние говорехме, че на Jarcomputers светят. Аз лично имам една бяла, която свети :---)

3oPuTy
07-31-2010, 23:40
Не съм от Шумен,а от Силистра 8-)
И вече писах по-горе,че ги има в магазините тип "Всичко по 1 лев." :)

iiordanova
08-01-2010, 07:40
Да и аз съм ги виждала в магазините " Всичко за 1 лев " ..
Има най-различни надписи .. адидас , найк .. абе много са. Има и едноцветни без надписи.
Потърси в няколко такива магазини , не може да няма никъде.

ecstazy
08-01-2010, 10:24
Да и аз съм ги виждала в магазините " Всичко за 1 лев " ..
Има най-различни надписи .. адидас , найк .. абе много са. Има и едноцветни без надписи.
Потърси в няколко такива магазини , не може да няма никъде.
Мерси, пък дано да има :)

eminemfenka
08-01-2010, 18:52
Здравейте , потърсих в София сигурно едно 7 магазинчета за 1 лев.. , НЯМА РЕЗУЛТАТ.. :( :( Ако някой знае в София някое магазинче за левче,където с сигурност ги има .. Да каже кварталчето и къде точно се намира магазинчето.. 8) :oops: :oops:

Stellsy
08-01-2010, 18:57
Потърси в магазини където се продават гривни, предполагам, че там има.