PDA

View Full Version : Проблем с гърдите (doh)



BadBadGirl
07-30-2010, 21:02
Искам да ходя на дискотека,но изведнъж се сетих че имам един огромен проблем,понеже гърдите ми са големшки и рядко си намирам сутиен,който ГОРЕ-ДОЛУ ми става и когато скачам или извършвам по-жизнени движения ми се тресат..и как ще танцувам така някакви идеи? Някой да е виждал наистина големи и стягащи сутиени или бюстиета,какво да правя?! :?

Callisto
07-30-2010, 21:15
Ами и аз съм с доста големи гърди, но на мен не ми прави проблем движението. Не ме интересува, че се клатят. Яко ми е да гледат и да завиждат. Иначето си нямам и на представа как да ги стегнеш. Единственото, което е работило при мен е спортно бюстие за тичане, ама то не е много за дискотека. С него изобщо не ти мърдат, но си стяга яко.
Ето ефекта: http://www.onedigitallife.com/images/bounce-o-meter.jpg

Ето ти много подобни на картинки: http://www.google.bg/images?um=1&hl=bg&client=firefox-a&hs=gax&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&biw=1280&bih=776&tbs=isch%3A1&sa=1&q=sports+bras&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

MakeMeLaugh
07-30-2010, 21:21
Е айде, чак пък толкова...

Не вярвам да влезеш в някой магазин за бельо и да не можеш да си направиш поръчка на определен модел или размер, и като отидат хората да зареждат със стока да вземат и търсеното от теб.

BadBadGirl
07-31-2010, 08:17
ами никъде не намирам сутиен,който да ми е точен,а да поръчвам..то става ли така,а и аз като не знам със сигурност дали ще ми е точно,само да дам мн пари,трябва дас го има в магазина,някой да е виждал такива сутиени някъде? :(

PinkFloydSound
07-31-2010, 08:20
Да тръгнем да ти търсим сутиен ли?
Мерси, че се изфука с това, колко големи са ти цомбите.

Little_Lady93
07-31-2010, 08:25
Пинк Флоид, тва беше прекалено. Иначе тази, която се изфука беше Калисто. Аз лично ен виждам какво има за заиждане на огромните гърди. Радвам се че не съм с млекоцентрали. Не е красиво, в 90% гърдите са целите в стрии, а с годините стигат до колената.
До авторката: нз къде живееш, но ако е в гоям град отиди в Севън Секъндс. Продавачките си разбират от работата и ще те насочат.

PinkFloydSound
07-31-2010, 08:29
^ Ами човек, като се замислиш... Ние ли да ѝ кажем какъв размер, марка, че и цвят да си вземе..
Просто иди в някой по-голям магазин за бельо като Triumph, Seven Seconds и т.н. и питай, мери.. (:
Иначе какво толкова ти пука, че се друсат? В дискотеката никой никого не гледа, повярвай ми, всеки гледа как да си направи собствения кеф.

BadBadGirl
07-31-2010, 08:41
Да тръгнем да ти търсим сутиен ли?
Мерси, че се изфука с това, колко големи са ти цомбите.

не ми беше целта да се изфукам айде малко снижи тона,какво се заяждаш от рано сутринта?! Просто се интересувах в кои магазини се продават по-големи.

Exothermic
07-31-2010, 08:47
Последното място, на което видях големи сутиени беше
в NewYorker (в мола в Младост).
Прилични модели на прилични цени. :wink:

teddyx33
07-31-2010, 08:52
Лелел,хора айде стига сте се държали така момичето просто ви пита нещо ии вие айде като българи да не пропуснем да се заядем ;xx
Иначе и аз съм виждала в Seven Seconds .. според мен отиди до някой Мол там винаги ще има някой по-голям магазин за бельо и можеш да попиташ ?? или помоли майка ти да ти намери нещо :)

mimsssssss
07-31-2010, 09:24
Аз също съм с големи гърди и нося винаги боди, потник бельо или тва спортен сутиен ВЪРХУ моя си сутиен и отгоре вече тениска. Просто големите гърди са доста неудобни и на мен ми правят проблеми. Сутиени намирам само в триумф и то доста рядко, защото ако чашката ми пасва то обиколката е огромна...
Добре е тениската с която ще си да е по стегната и тя върши работа. Сега в тея жеги още не съм ходила на дискотека "нормална" само на морето, ама там като се изпотиш влизаш във водата :-D

Съвета ми е да не слагаш широка тениска, защото ще трябва постоянно да си ги наместваш :)

Sofff
07-31-2010, 09:45
Отиди на дискотека просто с по - стегнат топ ... или потник ... или тениска

pinkflower
07-31-2010, 10:10
Единственото,за което се сещам е,че можеш да си търсиш сутиени с по-'дълбока' чашка,която да ги обхваща по-добре.

krokkrok
07-31-2010, 10:26
Отиди на дискотека просто с по - стегнат топ ... или потник ... или тениска

Не помага изобщо...

pErFeKt_GiRl
07-31-2010, 11:57
Поръчаи си :) Аз имам една 'позната' нека я наречем на която и ги правят по мярка-поръчва си ги.Поразпитай насам-натам.Аз имам много прителки с доста големи гърди,но това не им пречи даже е плюс за тях.

ElinoOor
07-31-2010, 12:10
Е.. от къде може да се поръча? В магазините на Триумф има ли такива екстри? :-o
Аз също не мога да си намеря сутиен точно по мярка,а съм обиколила почти всички магазини за бельо в града. :(

Biskfitka
07-31-2010, 13:59
Ъъъ само аз ли не виждам проблем в тва? Спортни сутиени,дрън дрън..лелей 8-) И мойте са големи,но си нося сутиени както всички други момичета,удобно ми е,не ми пречат да танцувам,не се ''клатят'' чак толкова... :-o

iwonka
07-31-2010, 14:18
Повечето българи са хейтъри не могат да не се отядът, но както и да е.. по-нагоре казаха в Севън Секъндс, Триумф, поразпитай някъде 100% прават по-поръчка.. и успех в намирането..

mimsssssss
07-31-2010, 16:15
На кой колко са му големи не знам ама има разлика от Ц и от Е определено. И големит егърди определено се клатят просто защото не са "щръкнали" напред, а са като балон - кожа пълна с мазнина и темподобни :-D . Спортни сутиени не се носят на голо, просто защото не вършат работата и циците пак се тресат. По поръчка никога не съм си поръчвала, просто не знам от къде.

Ако може да не дават съвети момичета с малки гърди на които техни познати ала - бала...
Някой конкретно да се изкаже.

п.п. Аз вече казах сутиен и отгоре боди, спортен сутиен или потник - бельо и отгоре вече тениската...

gia_sena_mono
07-31-2010, 16:27
Дори и в кварталните магазинчета има големи размери, а и са евтини.
Да те питам - чашките на сутиените ти с дунапрен ли са или не?
Какъв размер носиш?

krokkrok
07-31-2010, 17:45
На кой колко са му големи не знам ама има разлика от Ц и от Е определено. И големит егърди определено се клатят просто защото не са "щръкнали" напред, а са като балон - кожа пълна с мазнина и темподобни :-D . Спортни сутиени не се носят на голо, просто защото не вършат работата и циците пак се тресат. По поръчка никога не съм си поръчвала, просто не знам от къде.

Ако може да не дават съвети момичета с малки гърди на които техни познати ала - бала...
Някой конкретно да се изкаже.

п.п. Аз вече казах сутиен и отгоре боди, спортен сутиен или потник - бельо и отгоре вече тениската...

Егати,ти цяла бронежилетка направи бе :shock: :D

magicfairy
07-31-2010, 19:32
Дори и в кварталните магазинчета има големи размери, а и са евтини.



+
Аз съм в малък град и в магазина има грамадни сутиени, не знам какво толкова не можете да намирате.. 8-) Както и да е, не искам да се заяждам, само споменах, мойте са малки тъй че не мога да ви помогна. :)

Minerva
07-31-2010, 19:39
В Триумф винаги има доста големи сутиени (по-големи от C и Д ). В магазините за по-евтинки също съм виждала навсякъде с тази разлика, че в повечето случаи са с меки чашки (хората са сметнали, че толкова големи гърди нямат нужда от допълнителен обем) и не са най-красивите и шарени модели - но са си сутиени и си вършат работата, като си на зор външният вид няма чак такова значение.

pErFeKt_GiRl
07-31-2010, 21:23
На кой колко са му големи не знам ама има разлика от Ц и от Е определено. И големит егърди определено се клатят просто защото не са "щръкнали" напред, а са като балон - кожа пълна с мазнина и темподобни :-D . Спортни сутиени не се носят на голо, просто защото не вършат работата и циците пак се тресат. По поръчка никога не съм си поръчвала, просто не знам от къде.

Ако може да не дават съвети момичета с малки гърди на които техни познати ала - бала...
Някой конкретно да се изкаже.

п.п. Аз вече казах сутиен и отгоре боди, спортен сутиен или потник - бельо и отгоре вече тениската...

Незнам защо винаги гледаш да се заядеш.Циците ми не са никак малки..иделани са нито огромни нито малки.Просто дадох съвет и изясних, че найстина може да се поръчват.