PDA

View Full Version : Искам да сваля килограми !!!



pav4o
07-30-2010, 21:05
Здравейте аз съм момче и искам да сваля килограми, основно от корема, паласките и дупето :oops: . И ако може да ми дадете някаква диета или някакви тренировки. Един мой приятел ми каза да си ям каквото ям, но без хляб и да тичам, обаче аз не разбирам много много. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!! Благодаря предварително :)

spyro
07-30-2010, 21:11
Един мой приятел ми каза да си ям каквото ям, но без хляб и да тичам, обаче аз не разбирам много много.

ХАХАХХЬАХЙЬХАХЬААХЙАХАЙХА ЙЛААЙКАЙАХАЙХАХАААХ

начи,пич не яж нищо една седмица,стой на слънце,гледай да се потиш много

не знам дали ме разбра... 8-)

play23
07-30-2010, 21:35
Когато се свалят килограми силовите тренировки също за важни, но най-вече ти трябва добра диета, без нея каквото и да правиш няма да има особен резултат.

Mitkoni
07-30-2010, 22:41
Тичане,тичане и пак тичане!Само така се свалят килограми.Наблегни повече на плодовете и зеленчуците,на ядене не яж повече от 1 филийка хляб,също така трябва да забравиш за всякакви захарни изделия.Впрочем можеш да ядеш захарни изделия,но не повече от веднъж в седмицата.Замени безалкохолните и соковете(ако пиеш такива) само с вода и евентуално може да си правиш фрешчета от плодове (: Не съм диетолог или фитнес инструктор,но съм чел много по тая тема.Също много хора са споделяли опита си с мен.Успех!

SemperFidelis
07-30-2010, 22:55
Яж ядки, пий вода и прави нещо, което като го правиш да се потиш - за да изгориш по-бързо мазнините.

NqmamName
07-30-2010, 23:55
като за начало изпозлвай търсачката.. има куп теми по твоя въпрос

YVKsport
07-31-2010, 08:38
Има много начини да свалиш килограми,само трябва да си избереш.Но винаги комбинацията е тренировк плюс хранителен режим.

notlike
07-31-2010, 14:15
От диета килограми не се свалят, трябва да го разбереш. Ще ги свалиш, но ако не спортуваш активно, няма да ги запазиш. На първо четене, когато е топло, ходи да бягаш. Пий вода поне по литър и половина на ден, яж много ябълки, защото пречистват организма. Яж месо без грижи, но само ЧИСТО месо, без мазнини и колбаси. Не яж сладки и не пий никакви газирани напитки и "натурални" сокове, пълни с консерванти. Ако ти се пие газирано - пий газирана вода, по малко. Работата му е в тичането. И без пътечки и велоагрометър. Слагаш един суичър, да ти стане топличко, и тичаш. Ама като казвам тичаш, не 200 метра, ами поне 4-5 километра. После повече. Така се потиш яко, но и сваляш килограми. Лицеви опори - поне 5 серии по 10 или 10 серии по 5. Започваш от 3 или 4 лицеви и качваш по 1 или две всеки ден. Запиши се и да тренираш някой спорт като волейбол, баскетбол, плуване - където можеш да израснеш. А ето и какво трябва да забравиш ВЪОБЩЕ

КОКА-КОЛА и всички нейни разновидности (ФАНТА, СПРАЙТ и прочие)
Не си и помисляй за МакДоналдс и БъргерКинг в близките години.
Никакви колбаси
Всеки ден ядеш плодове и пиеш вода по много
Ядеш по доста пъти на ден, но по малко
Не висиш пред компютъра и телевизора много
Да спиш под 8-9 часа на ден


Ако искаш да стопиш килограми и да привличаш погледите на жените, трябва РАБОТА и силна воля. Иначе няма как да стане. Надявам се да съм те стимулирал. Колкото си по-малък, толкова по-добре, защото с израстването балансираш и теглото..

pav4o
08-01-2010, 09:44
vaseto0o0 на мен са ми казвалали че ниско въглехидратната диета вреди на здравето. Но съм виждал реални резултати от нея на един познат, той свали около 50 килограма

YVKsport
08-01-2010, 11:15
От диета килограми не се свалят, трябва да го разбереш. Ще ги свалиш, но ако не спортуваш активно, няма да ги запазиш. На първо четене, когато е топло, ходи да бягаш. Пий вода поне по литър и половина на ден, яж много ябълки, защото пречистват организма. Яж месо без грижи, но само ЧИСТО месо, без мазнини и колбаси. Не яж сладки и не пий никакви газирани напитки и "натурални" сокове, пълни с консерванти. Ако ти се пие газирано - пий газирана вода, по малко. Работата му е в тичането. И без пътечки и велоагрометър. Слагаш един суичър, да ти стане топличко, и тичаш. Ама като казвам тичаш, не 200 метра, ами поне 4-5 километра. После повече. Така се потиш яко, но и сваляш килограми. Лицеви опори - поне 5 серии по 10 или 10 серии по 5. Започваш от 3 или 4 лицеви и качваш по 1 или две всеки ден. Запиши се и да тренираш някой спорт като волейбол, баскетбол, плуване - където можеш да израснеш. А ето и какво трябва да забравиш ВЪОБЩЕ

КОКА-КОЛА и всички нейни разновидности (ФАНТА, СПРАЙТ и прочие)
Не си и помисляй за МакДоналдс и БъргерКинг в близките години.
Никакви колбаси
Всеки ден ядеш плодове и пиеш вода по много
Ядеш по доста пъти на ден, но по малко
Не висиш пред компютъра и телевизора много
Да спиш под 8-9 часа на ден


Ако искаш да стопиш килограми и да привличаш погледите на жените, трябва РАБОТА и силна воля. Иначе няма как да стане. Надявам се да съм те стимулирал. Колкото си по-малък, толкова по-добре, защото с израстването балансираш и теглото..

Това е в голяма степен вярно,но е и прекалено за човек,който се чуди как да свали килограми.За мен е нещо нормално,на все пак доста години се занимавам със спорт.

На автора мога да му кажа да започва да спортува и да не се отказва,защото резултати не се постигат за 1 седмица.Трайни още повече. ;)

mustangg
08-01-2010, 11:52
отиди да правиш 1-2 месеца дюнери през лятото и бягай всеки ден по няколко часа

Rhoads
08-01-2010, 12:19
плодовете имат много фруктоза и има голям шанс да се натрупа като мазнина,след като напълни гликогена в мускулите

налягай на зеленчуци с фибри - чушка,зеле,краставица,тикв чки
фибрите те засищат и същевременно имат 0 калории-не се дебелее от тях!

eclipseee
08-06-2010, 13:23
Яж храни с нисък гликемичен индекс, разрови се в нета и ще ги видиш.
"Тъй като контролът на теглото е свързан с осигуряване на стабилни нива на кръвна захар и свързания с нея инсулин, подборът на храни с по-нисък гликемичен индекс е важно умение в борбата с излишната мастна тъкан. " Прочети още инфо и ще ти стане ясно :)
Тях по-лесно ще ги изразходваш в тичане и тренировки и няма да се натрупват в мазнини, за разлика от храните със висок гликемичен индекс. След тренировка/тичане, щом целта ти е отслабване недей да ядеш веднага след нея. Изчакай 1h и след това хапни белтъчини най-добре. Надявам се да съм била полезна! :)

amnessia
08-08-2010, 20:15
Според мен най - добрия резултат се постига със тичане (умерено) всеки ден.Коремни преси - 60 (нормалното) , лицеви - 30. Умерено хранене - Често но по малко , много течности - най вече вода. Това е успешет резултат :) . Постига се в рамките на 4 месеца - перфектното тяло :P