PDA

View Full Version : Мода в НХА



fakesmiles
07-30-2010, 22:05
Здравейте :)
Много искам да кандидатствам Мода в НХА,но в сайта им не открих нищо за същността на приемните изпити.Естествено,ще има рисуване,но има ли още нещо,кои оценки се взимат от дипломата,въобще ако знаете каквито и да е подробности относно тази специалност споделете,наистина е важно.Сега завърших 10 клас и трябва да реша към какво да се ориентирам уроци и така нататък... 8-)

Sham
07-30-2010, 22:11
отиваш в академията и се записваш на уроци по дадената специалност. това е)

jghgh
07-30-2010, 22:14
Ами за тия от Варна обикновен даскал ще ни свърши ли работа? ..

Между другото и аз завърших 10ти клас и аз си мисля също да запиша уроци.
Даже след време да се откажа от специалността, не съм рисувала отдавна, пък "едно време" ми се удаваше, та.. защо не ;р


Ще следя темата, че на мен тия работи с приемането в унита/академии хич не са ми ясни.

fakesmiles
07-30-2010, 22:32
отиваш в академията и се записваш на уроци по дадената специалност. това е)
не разбрах какво точно имаш предвид
знам,че има курсове,които подготвят за кандидатстването,но ако ходиш на тях не значи, че ще те приемат.
убедена съм обаче,че се влиза с конкурсни изпити и точно за тях търся информация

Sham
07-30-2010, 22:35
ако не ходиш, обаче, шансът да те вземат прогресивно намалява;
//само казвам)

fakesmiles
07-30-2010, 22:44
а тези курсове лятото когато кандидатстваш ли ходиш или може и след 11 клас? малко ми е мътно при тях как става 8-)

Sham
07-30-2010, 22:53
колкото повече,...
//не, сериозно, не ме слушай мен!:Д но наистина е полезно да се запишеш при тях, запознаваш се с преподавателите, правиш впечатление, събираш впечатления, прочее. върви питай на място;
успех!))
ПП: ако имаш скици, можеш да покажеш, падам си:Д
(пхах, това ми беше първата детска мечта, леле:Д)