PDA

View Full Version : обичам го много ...



malibugirl
07-30-2010, 21:07
здравейте ..
имам един проблем или незнам дали е точно проблем но както и да е ..
та днес се бях уговорила с една приятелка да излезем и тя докато ме е чакала е видяла едно момче от стария и клас което аз обичам от 4 години и той и е казал да отидем при тях в едно кафене , обаче тя му казала че аз сигурно няма да искам , но той отговорил да ме накара кфо било .. и т.н
и отидохме с тях на кафе на мен ми беше мн неловко защото аз мн го обичам и какви ли неща не бях правила преди заради него и всъщност бяхме малко скарани , но днес той ми говореше от време на време беше ни много забавно по едно време се измести до мен на другия стол и незнам какво да си мисля ...
и днес осъзнах че още го обичам защото не го бях виждала от зимата и мислех че чувствата са ми изстинали и се чудя какво да направя ..

ако искате не пишете нищо просто исках да споделя :)

Smrazqvashta
07-30-2010, 21:30
А имала ли си някакъв по-различен контакт с него освен да се засичате от време на време и да го видиш в някое кафе ?

ForzaFelipe
07-30-2010, 22:14
Направи ми впечатление че каза "обичам го".По това предполагам че си на 13-14...познах?
Прави разлика между обичането и харесването ;) не може момче с което не ходите и да казваш че го обичаш,защото не е така.Това е проблема на повечето 13-14,не правят разлика между тея двете...


ДА се върна на темата.Стари чуства са пламнали,ще ти мине :-D Не си мисли че го харесваш още,не си го виждала отдавна и в главата ти са възникали първо тези чуства :)

razores
07-30-2010, 22:28
100% е на 12

Sofff
07-30-2010, 22:35
Правиш ли разлика между обичам и харесвам ...

SemperFidelis
07-30-2010, 22:47
Както спамя аз сега и вие спамите за щяло и нещяло да гадаете години.
Може да е на 15 може и на 17 да е, може и на повече да е. Какво си правите вятър на устата.

А по темата:
Свържете се по някакъв начин, излезте да поговорите и ще разбереш какво чувства той и оттам насетне ще предприемеш някакъв ход.

BaffaLsc
07-31-2010, 08:29
100% е на 12
Айде стига с тая възраст .. :-o :-o :-o

MissBianka
07-31-2010, 08:37
Ще ги израснеш някой ден тия работи не се притеснявай :wink:

Ще го забравиш... друг ще заобичаш... :-D

s3nsual
07-31-2010, 08:38
Излезте пак с компания . Според държанието му , ще разбереш дали те харесва . Но не прибързвай за сега да му казваш , че го харесваш
А вие защо сте били скарани преди ?

Gllory
07-31-2010, 10:24
Направи ми впечатление че каза "обичам го".По това предполагам че си на 13-14...познах?
Прави разлика между обичането и харесването ;) не може момче с което не ходите и да казваш че го обичаш,защото не е така.Това е проблема на повечето 13-14,не правят разлика между тея двете...


ДА се върна на темата.Стари чуства са пламнали,ще ти мине :-D Не си мисли че го харесваш още,не си го виждала отдавна и в главата ти са възникали първо тези чуства :)

"Направи ми впечатление че каза "обичам го".По това предполагам че си на 13-14...познах?" защо ли и на мен ми направи същото впечатление :lol:

malibugirl
07-31-2010, 12:20
еми не съм на 12 а на 14 и правя много голяма разлика от това да обичаш и да харесваш а определено аз имам много по силни чувства от само едно харесване

malibugirl
07-31-2010, 12:24
Излезте пак с компания . Според държанието му , ще разбереш дали те харесва . Но не прибързвай за сега да му казваш , че го харесваш
А вие защо сте били скарани преди ?


еми имаше едни момичета които се събираха с него и те ми правеха проблеми и той беше се намесил и ги защити ..

малко след като се запознахме преди 3 години той ми беше предложил и уж ходехме но тогава бяхме малки и нищо не се получи и оттогава аз още си го обичам ...

Reaper93
07-31-2010, 14:00
Значи го обичаш от 3-4 години, демек от 10-11 годишна?

GossipGirl89
07-31-2010, 14:43
Значи го обичаш от 3-4 години, демек от 10-11 годишна?

:lol:

Нека не се гаврим с подрастващите :D

По темата: гледай да излезете пак няколко пъти и тогава ще разбереш дали и той те харесва все още

puhi14
07-31-2010, 15:21
ами .. пф тоя няма лии скайпп а-уу .. полафете сии малкоо колкото да мине напрежението от "скарването" ви ии излизай повече с негоо .. дръж се естествено .. не да се свиеш някъде и да се чудиш къде да се завреш,щото аз така правя и от една година все изтървам подходящия момент с едно момче .. заради тоя мой срам .. :-D :?

07-31-2010, 17:49
Ако няма приятелка можеш да го поканиш на среща. И да му споделиш какво чувстваш. Сериозно не е толкова трудно, предполагам...

malibugirl
08-01-2010, 17:39
ами .. пф тоя няма лии скайпп а-уу .. полафете сии малкоо колкото да мине напрежението от "скарването" ви ии излизай повече с негоо .. дръж се естествено .. не да се свиеш някъде и да се чудиш къде да се завреш,щото аз така правя и от една година все изтървам подходящия момент с едно момче .. заради тоя мой срам .. :-D :?



то и аз съм така и затова от толкова време нищо не се получава е имаше и други проблеми ама дълга история ...