PDA

View Full Version : Приятели?!Глупусти на търкалета...



WhiteBird
07-30-2010, 22:00
Преди три години се преместих в тва ново даскало.Аз съм добра душа - първоначално мислех че всички ще бъдат гостоприемни,защото идвах от много мил и дружен клас.Обачеее...здрастии...вс чки ме гледаха като извънземен,даже не искаха да се запознаят :shock: Неее,не съм някой особняк с огромни очила,коса 0 номер...аз съм момиче,сега на 12 години - дълга коса,кафяви очи,дребна,слабичка...обаче имаше нещо различно...заглеждах се в останалите ... грим,грим,прически големи,и пак грим :shock: Бях сред кифли :-s Първите седмици тук - там някой да се запознае с мене,аз си бях дружелюбна,усмихвах се...обаче ... само едно момиче г/д ме "одобри" така да се каже,станахме приятелки...и това е...годината се изръси.Лятото...самоотааа... амотааааааа...новата година...намерих си враговете...кифли,кифли,киф и на където и да погледнеш,кифли и тва е...само с приятелката ми и едно друго момиче,което обаче се прибираше веднага след училище,не излизаше,почти не сядаше на компа и нямаше фр-та освен няколко момичета...годината се изтъркули бавно...и мъчиииително...подигравки,к араници,използвачки,карани ци,подигравки...това че не бях кифла и не носех грим освен малко гланц за чар,ми изкара голяма беля...и такаа...за момчетата да не ви говоря...те са обща група ттака дее,харесват си по някоя кифла...на останалите не им обръщат внимание,след училище на мен и фр-то ми се подиграват,правят се на При Мадона-та на целия свят и тва е...и такааа...
Ето го новото лятоо...скука,самота,скука,с амота,скука,самота...лошото е че с наще сме така дее,извън градчето.В смисъл че ме карат с кола до даскало.Къщата ни е голяма,до морето сме точно :grin: Обаче така аз не мога пеша да ходя до градчето и да се мотая примерно в Парка камоли да срещна някое приятно момиче...правих го няколко пъти,първо - после два дена след това ме болят краката и имам мускулна треска,пък и едно момиче или момче няма...та така...грам приятели освен моята еднииичка приятелка която мисля вече се приобщава лееека-полеека към кифлите та и нея ще загубя.Хораа,НЕ ИСКАМ ДА СТАВАМ ЕДНА ОТ ТЯХ!!!Просто не искам,разберете...искам 2/3 истински приятели,и тва е.Но уви...жалко...такъв е светът...Но какво да правя...имам ли шанс или трябва с наведена глава да се приобщавам към кифлите,да съм една от намаханите,една от тези които крият лицата си зад многото грим...една от тези които се подиграват на останалите и сменят гаджета през седмица...не искам...съжалявам...

ilko0214
07-30-2010, 23:04
Надявам се правилно да съм разбрал - няяш фр-та що си отишла в ново даскало като кифла? Тееей ли?Ама какво ви казвам аз със тъз кифленост, то мармалада се разваля, мааамуу стара.. :o 8-)

chemist9009
07-31-2010, 00:00
Добре дошла в страната на кифлите,кроасаните и вафлите :D :D :D :razz: :razz: 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:

ilko0214
07-31-2010, 00:03
Добре дошла в страната на кифлите,кроасаните и вафлите :D :D :D :razz: :razz: 8-) 8-) :lol: :lol: :lol: Дам, но е много тъжна за кифла.. :? 8-)

xxKiFlA
07-31-2010, 03:01
аз съм кифла :P

Ryapoff
07-31-2010, 08:22
аз съм кифла :PОсведомени сме...

Колкото до проблема на авторката, ми к'во ти пука? Ти си нормална в едно ненормално време, няма нищо лошо. Приятели ще си намериш. Истински, кой има истински приятели? И то двама, трима.

danibebi
07-31-2010, 10:24
Или по-добре се премести в друго даскало или пълен игнор. :? Като не искаш да ставаш кифла,не ставай.Кой те кара? :? Запознай се с още момичета ии си станете фр.знам ли?!

EsteticLoff
07-31-2010, 10:34
Ами френдоветее от старото даксало къде са ? :-o
Пфф на 12 кифли :lol: :lol:

ilko0214
07-31-2010, 10:41
аз съм кифла :P За тебе целия тийнпроблем знае отдавна :D, и вместо да се фукаш, моеше да дадеш някой кифленски съвет на момичето.. :o

SmilezZz
07-31-2010, 12:02
Да не ти пука,все ще излезе някой с който ще станете добри приятели..А и ти си само на 12 години,не се отчайвай толкова..Ако искаш се премести в друго училище,но щом не искаш да станеш кифла - не ставай..Никой не те кара да го направиш..
А и то повечето момичета на тези години са такива..Влияят,подражават на другите и ето това се получава..
Да не ти пука..Намери си някакво хоби..Запиши се на някакъв курс и допълни свободното си време за нещо полезно

Lancelot
07-31-2010, 12:29
Надявам се правилно да съм разбрал - няяш фр-та що си отишла в ново даскало като кифла? Тееей ли?Ама какво ви казвам аз със тъз кифленост, то мармалада се разваля, мааамуу стара.. :o 8-)

Не си разбрал правилно.

До авторката..С тази тема ти засрами огромен брой от хората във форума..и то доста по-възрастни от теб. Поздравления за правописа.. а си само на 12.. те другите на по 16 не могат да пишат...

Колкото до проблема ти - никой не е роден за да бъде сам. Променяй се единствено заради себе си, не заради други. Ще дойде време, когато ще си намериш истински приятели, хора на които можеш да вярваш и с които ще ти е приятно дори да си мълчите. Не се притеснявай за глупости, още сте малки. Нормално е мъжките екземпляри да са такива.. Колкото до кифлите - тоновете грим и преструвките не правят човек по-стойностен.

Това е съветът ми към теб. Ще ти е трудно, но много хора са минали през това.. Приятели ще си намериш в това съм сигурен. Просто ти трябва търпение, колкото и трудно да звучи.

Успех и всичко хубаво!

WhiteBird
08-03-2010, 18:29
Благодаря много,наистина.Много значи за мен всяка добра дума и куража който ми дадохте :) Накарахте ме (целия форум) да разбера че в света има невероятни хора,които могат да ти кажат едно "Спокойно" и една усмивка - само това,даже само една усмивка да е ще ми даде (и не само на мен) кураж и успех нататък :) Сигурна съм че в живота,някъде там...в голеемия тъмен тунел ще проблясне една светлина някога..тоест така наречения приятел :) А кой знае,може приятеля в момента също да си мисли за нуждата от приятел :) Та хора - бъдете приятели,помагайте си в този суров свят,защото някой ден - казвам ви,честно - с тази злоба ще се избием взаимно :( Поздрави и успех :* И още един път благодаря :-)

justwondering
08-03-2010, 19:16
Ами френдоветее от старото даксало къде са ? :-o
Пфф на 12 кифли :lol: :lol:

Еми те обикновено на 12-13 стават кифли, вафли и всякакви други сладки изделия :D

По темата: Е толкова ли няма едно нормално момиче в класа ви, което да не иска всички да я харесват и да става като тях? Ужас, това е много гадно, старият ми клас беше нещо такова ама не чак така. А от старият ти клас нямаш ли приятелки? Нали каза, че сте били свестни хора? Излизай с тях.

WhiteBird
08-03-2010, 19:33
Ами френдоветее от старото даксало къде са ? :-o
Пфф на 12 кифли :lol: :lol:

Еми те обикновено на 12-13 стават кифли, вафли и всякакви други сладки изделия :D

По темата: Е толкова ли няма едно нормално момиче в класа ви, което да не иска всички да я харесват и да става като тях? Ужас, това е много гадно, старият ми клас беше нещо такова ама не чак така. А от старият ти клас нямаш ли приятелки? Нали каза, че сте били свестни хора? Излизай с тях.
Ами има 3 нормални момичета,с мен 4.Първата - тя ми е г/д фр...другата,както ви казах - особнячка е,не е изобщо мой тип...и не се разбираме... :? А третата - тя говори зад гърба на всеки,двойкаджийка е и е голяяма бунтарка.Веднъж наби едно момче от трети клас :shock: Пък и е доста агресивна...не мога да съм фр с такъв човек...относно стария ми клас - много са далеч :-# Делят ни доооооста километри : ( Понякога говорим по скайп,но сега почти всички са из селата : (( Тази година (лятото) разбрах че ще смесват класове в старото училище,и нашия понеже е Д клас,ще го смесят с Б,В и А...ужас...класа ни се разпадна : (( Освен това най-добрата ми приятелка по-миналия месец замина с родителите си в Разград : (( Ужас...

bloodyF
08-03-2010, 19:41
у разград, днес бях там :lol:
та по темата,кифли с шоколад навсякъде колкот' щеш : ) соу не им обръщай внимание излизай с други приятелки ако имаш,ако не си намери (разходки в парка, май прочетох че къщата ви е до брега, така че на плаж и т.н.) ии така :) успех :)

Unendlich
08-03-2010, 20:04
Не се притеснявай, скоро ще дойде време да ходиш в гимназия - това е един добър нов старт, който ще те тласне към нови запознанства. Не знам от кой град си точно, но предполагам (както каза сте около морето) - в Бургас или Варна ще решиш да учиш. Там ще срещнеш нови хора - светът не се изчерпва с кифли, които се правят на интересни. Поздравления за това, че не си се поддала (защото много други го правят) и не искаш да ставаш като тях. Това показва, че имаш собствено мнение, което отново заслужава поздравления. За сега - огледай за някой като теб - по-самотник, който не дружи с такива утрепки (направо така ще си го кажа).И не на последно място - не им обръщай внимание на такива заядливки, това са хора без работа. Един ден ще съжеляват, че така са си пропилявали времето, успех :) :-)

justwondering
08-04-2010, 10:15
Имам приятелка, която е горе-долу в твоето положение- съученичките й са тъпи и със супер голямото самочувствие (дали са кифли не знам), но тя си намери приятели от съседните класове и по-горните випуски. Разгледай наоколо :)

hotBloodsucker
08-04-2010, 18:53
Пфф.. тфа донякъде ми е ацки познато.Преди някаде по-малко от година имах ''приятелки'' ако вообще мога така да ги нарека вече, които си бяха нормални.Но почнаха да излизат с някфи лигли, които аз не понасях и постепенно станаха къто тях.Попринцип няям нищо против момичетата с дългите токчета, един тон грим, скъпите дрешки и тн. стига само да не ми се отварят и да се праят на голямата работа на мен или на някой друг.И тка де почнах да се карам все повече с ''приятелките'' ми и те решиха да ме заебът щоту чисто и просто не съм кът тях.Голяма простотия, но иди ги разбере, макарче и на мен не ми пукаше вече толкова, щото наистина всичките бяха се превърнали в някфи изкуствени барбита.Аз бях пълната им противоположност с една дума и всъщтност ся кът се замисля винаги съм си била такава !! хд Кефех се на моторите, яките коли (аве.. бързатата скорост хд), повече се обличах спортно, смисъл с дънки тениска, кецове или маратонки ии така. Почти всички от даскало мн се кефеха на тия контета ала бала там глупостите им, момчетата ест. постоянно си ги сваляха +всичките им останали лиготии, които аз не понасях, щоту и без тфа не вярвам в любовта! хд И на кратко и аз кът теб имах само една фр и до там.Тея постоянно гледаха да се заяждат, но и аз си се ебавах с тях ии вообще не ми дремеше.Щом те убиждаха аз нападах със същотото.Колкото до тфа със приятелите.Ми имах повече момчета приятели да си призная но не ми пречеше, даже понякога момчетата са по яки къто приятели честно казано.:дд

Ии..след всички тия глупости искам да ти кажа да им теглиш една майна на тия кифли ! :д Бъди такава кфату си кфо те ебе за другите те са си те, да си се цапотят с гримът и тфа, а ти си прей кфото искаш и си се кефи на тфа което ти харесва!! ^^ Заеби ги кфо ти говорят и ако се дразнят с теб ми дразни ги и ти. Мисля че няма да ти е трудно и ти да се ебаваш с тях!! :Д А ако се чудиш с кфо толкоз да ги обидиш ми просто си изливаш всички яд върху тях или напраоо си казваш за колко прости ги имаш !! :д
И наистина намери си др приятели дори да не са на твойте години или от твоето даскало, кфо ти пречи.Ааа... и даже само една единствена фр да имаш (както аз сега) ако наистина ти е фр и държи на теб няма какво толкова да се притесняваш !! ^^

Оляля.. незнаех че моа да говоря толкоз мн !! :D :D