PDA

View Full Version : Гъбички бляяях



sunflowers
07-31-2010, 05:13
Здрасти хора , искам да ви попитам дали има някакво лекарство против вагинални гъбички ,което може да се приема от лица под 16 год ? :-o ии сори ако има такава тема :: )))))))

Lady_003
07-31-2010, 09:22
Трябва да отидеш на лекар да ти предпише.Приемането на такива лекарства без лекарско предписание е МНОГО опасно ;)

gia_sena_mono
07-31-2010, 10:16
Иди на лекар - ще те прегледа, изследване и ще то предпише ПОДХОДЯЩО ЛЕЧЕНИЕ. Не е страшно. Опасно е да се "лекуваш" сама - не си лекар.

Serendipitys
07-31-2010, 21:55
Има, но трябва да отидеш на лекар и да ти направят микробиология, за да определят точното лечение.

Jaha
08-01-2010, 01:32
Здрасти хора , искам да ви попитам дали има някакво лекарство против вагинални гъбички ,което може да се приема от лица под 16 год ? :-o ии сори ако има такава тема :: )))))))
Ти за кво не си играеш на КАТЕРУШКИТЕ като другите деца, а се ебеш ?

bloodyF
08-01-2010, 07:27
Здрасти хора , искам да ви попитам дали има някакво лекарство против вагинални гъбички ,което може да се приема от лица под 16 год ? :-o ии сори ако има такава тема :: )))))))
Ти за кво не си играеш на КАТЕРУШКИТЕ като другите деца, а се ебеш ?

о колко си проС :lol:
гъбички се хващат от басейн даже ;)

иди на лекар, не е страшно (мен днес ми свършва лечението от гъбички,ама ако ти кажа лекарствата ще изям един банАн така че... ;д )

darkPaladin
08-01-2010, 07:30
в аптеката бол ги има само поискай

k1ttykat
08-03-2010, 07:36
А може ли да напишете какви са ви били симптомите при гъбички?

kalpazanka
08-03-2010, 11:42
-силен генитален сърбеж
- попадналата върху външните полови органи урина причинява парене и даже болка /това е т. нар. вулварна дизурия/
- засилена влагалищна секреция с миризма на "вкиснато"
Отделно, ако се огледа, се виждат колониите, ако е Кандида. Влагалищните стени са зачервени.

bloodyF
08-03-2010, 19:29
течението може да е с различна миризма и цвят
има парене, сърбеж, понякога и болка при уриниране

djuki
08-05-2010, 09:12
течението може да е с различна миризма и цвят
има парене, сърбеж, понякога и болка при уриниранетака е ... но все пак трябва да отидеш на лекар , ще ти изпише най - доброто за теб след като ти направи изследвания и отделно ще видиш дали си напълно здрава след курса на лечение. Все пак най - добре е да говориш с майка си .

sunflowers
08-08-2010, 05:09
Ти за кво не си играеш на КАТЕРУШКИТЕ като другите деца, а се ебеш ?>> хахахах гъбички се хващат от всичко муцко ; ) само ше помоля тия дет не разбират да не ми отговарят !

----------------------------------------------
и така ходих на гинеколог изписа ми тва ЦЕНЗУРА чела съм за него и по -точно , че само в изключителни случаи могат да се лекуват деца под 16 години.. ,но все пак могат да се лекуват ,а и щом доктора ми го е изписал .. :)) за тва лекарство знам ,че е добро , а и се пие само 1 капсулка еднократно ! дано ми помогне , мерси за отговорите на всички !
КЛЮЧ :oops:

kalpazanka
08-08-2010, 08:38
Ключ.
И цензура, за да не тръгнат хлапетата да се самолекуват.