PDA

View Full Version : любов или приятелство



flowergirl
07-31-2010, 10:11
Излизам с едно момче от известно време. В началото исках да сме само приятели, но той беше доста упорит и реших, че може и да се получи. Но не изпитвам силни чувства към него, няма я тръпката да нямаш търпение да се видиш с другия човек. С него ми е спокойно и сигурно и се питам дали това е достатъчно и не е ли по-добре да сме си само приятели.
Гадното е, че преди ходех с неговия приятел, в който бях много влюбена и все още не знам дали съм го преживяла. Повечето пъти, когато спомене името му и на мен ми става тъпо. Даже искаше да ходим на море четиримата - аз, той, бившия и новата му приятелка. За мен това е адски тъпо. Има ли смисъл да продължавам?

Sofff
07-31-2010, 10:16
Останете си приятели ...
чудиш се защото може би ти дава сигурност, но недей егоистично е да тръгнеш с него ... само ще го нараниш след време

Smile91
07-31-2010, 10:43
Останете си приятели ...
чудиш се защото може би ти дава сигурност, но недей егоистично е да тръгнеш с него ... само ще го нараниш след време

+1 .. Напълно съгласна! = ))

rachel_billson
07-31-2010, 11:18
Щом няма тръпка,не си мислиш нон стоп какво ли праави,с кой ли е...според мен няма да се получи.Все пак това е напълно нормално за началото на една връзка - химията.Но като прибавим това,че не си много сигурна дали си забравила старото си гадже..Първо е най-добре да си помислиш дали с бившия ти има шанс.Ако го има като вариант как ще тръгнеш с когото и да е било?Бъди наясно със себе си,преди да поемеш отговорността за нечий други чувства. :)

didizlowe
07-31-2010, 11:38
Послушай сърцето то никога няма да те излъже :grin: