PDA

View Full Version : ГДБОБ да затвори 99mp3bg.net



RadioMan
07-31-2010, 11:16
Писна ми този сайт все да се отърва затвориха торент тракер но този сайт продължава да е онлайн подадох сигнал за сайта в гдбоб дано и него да затворят

Reaper93
07-31-2010, 12:09
Може някой техен човек да има връзка със сайта, и за тва да не го затварят :d

doomkillerr
07-31-2010, 14:42
Писна ми този сайт все да се отърва затвориха торент тракер но този сайт продължава да е онлайн подадох сигнал за сайта в гдбоб дано и него да затворят

Спокойно - и неговото време ще дойде... :P

K_O_L_E_V
07-31-2010, 15:00
Като не ти харесва , не влизай в сайта ;)

MaGuSs
08-01-2010, 08:13
Няма да го затворят понеже сайта не хоства никакви файлове,а използва само линкове към тях.Пак разпостраняват пиратско съдържание ,но то се качва от потребителите на сайта ,а както винаги администраторите нямат вина за съдържанието на сайта им понмеже при регистрация потребителите декларират това ...

П.П.Че кво му е на сайта.Мен мио харесва трегля си бас тестове...

RadioMan
08-01-2010, 12:14
няма значение пак е пиратско и трябва да го затворят спомнете си музичка как затвориха заради нелегалната чалга и един форум пак за нелегална музика и торентите в наносет не се хостваха на саита и се качваха от потребители ама го затвориха налиии .....

K_O_L_E_V
08-01-2010, 14:00
Музичка си бачка ;)

Lucho
08-01-2010, 20:09
Никой няма да го затвори, защото на неговите сървъри не се хоства нищо. Всичко е във 4shared или мирори, затова никой не може да ги пипне...

RadioMan
08-01-2010, 20:14
да си ги хоства ко ще на маика си в .... но този саит трябва да го няма в нета !

PhoneiX666
08-02-2010, 17:53
Алооо до подателя на темата...
Какво му е на сайта не ми е ясно.За какво да го затварят? Какъв е смисъла ? А дали ще успеят?
RadioMan Ако всеки беше с твоето мислене 'Интернетът' буквално нямаше да съществува. Какво има в интернет - > Игри,Филми,Софтуер,МУЗИКА. Понеже не си го купувам и е пиратско така ли ? Или пък ще ми кажеш че ТИ никога не си си теглил музика от интернет независимо дали е от 99mp3bg.net или пък от някои от милионите подобни сайтове за музика ?

RadioMan
08-02-2010, 18:05
както обичат да казват създателите на албуми и песни в бг музиката аи не само те губат мн печалби от тези саитове !

DarkAngelOfHope
08-02-2010, 19:27
За БГ музиката съм съгласен ... в БГ и без това няма пари и като си "крадем" нашето съвсем зле (чалгата и подобните не ги мисля там пари има :)) иначе чужда музика и купена нямам ... едно време си купувах касетки де :D ама сега вече не ... давам пари само за БГ музика и то вече само за 1 изпълнител :)