PDA

View Full Version : ИЗСВЕТЛЯВАНЕ



BuKLiChKa
07-31-2010, 14:59
аз съм с черна коса и искам да си боядисам косата светло кестенява.. купих си боя както и блондор, за да я изсветля преди да се боядисам, защото ми казаха, че няма да ми стане светло кестеняво, ако не се изсветля преди това.. въпросът ми е дали е нужно изсветляването..?

п.П : харесват ли ви момичета с шоколадов тен и кестенява коса?

SladkotoPoly
07-31-2010, 15:16
да харесват ми такива момичета(то зависи пак от момичето де)
а на другия ти въпрос не мога да отговоря, не съм се боядисвала.

Minerva
07-31-2010, 20:05
Трябва да се изсветлиш първо, иначе няма да стане нищо.
Вредно е, но трябва.
Иначе на всеки различно му седи. Дай снимка ако искаш да те видим. По-светлият цвят на косата кара тена да изпъкне и понякога се получава кофти ефект на "изрусена циганка" както стана една приятелка.

zvezdichkaaa
07-31-2010, 20:15
Аз използвах руса боя безамонячна на Кастинг и се получи светло кестенява,като моята беше почти черна,но и преди това се бях боядисвала и незнам дали ще се получи желания ефект.А и по-добре иди на фризьор.

Carmen_Kass
07-31-2010, 20:48
Яка минавка с блондора.По-добре да си беше взела крема Voila D-Cream на EKS(професионален),вярно по-скъп е,но поне върши работа и уврежда много по-малко от блондора.

Твоята коса девствена ли е? В смисъл боядисвана ли е преди?
Каква боя взе? И кой цвят?
Блондора с какъв % окислител е?

Това с обезцветяването е малко рисковано.Защото ти не искаш да ставаш руса,а светло кестенява.
След обезцветяването ще си докараш косата до тъмно оранжево и от там не знам като лепнеш кафявата боя какво ще стане.Най-много да започне да избива след 2-3 седм.отдолу оранжевото.
По мое мнение,ако косъма не е пипан преди това ще постигнеш светло кестенявото с няколко боядисвания.

ПС:Не съм ти виждала косата,нито въпросното светло кафяво,за да мога да ти кажа най-добрия вариант.
Ако искаш още съвети- ЛС

pErFeKt_GiRl
07-31-2010, 21:38
Най-добре отиди на фризъор ще дадеш малко повече пари,но няма да се чудиш п какво ще се получи и да експериментираш с косата си.

bonbonche005
08-01-2010, 11:45
Най-добре отиди на фризиор да те обезцветят- недей да експериментираш сама у вас.

П.П.И аз ще се радвам на съвети.Имам абсолютно същото искане като авторката - с тен съм а косата ми е черна ( искам да боядисам косата си в светло кестенява )

А и ако може един въпрос: Няма ли да стане ако се боядисам направо, без да обезцветявам косата? В момента косата ми е леко шарена, в смисъл че на места ми е паднала боята, на други не. Дали ще се получи това което искам ?

MissHouse
08-01-2010, 12:01
да харесват ми такива момичета(то зависи пак от момичето де)
а на другия ти въпрос не мога да отговоря, не съм се боядисвала.

мхм ама по добре пусни една снимка :)