PDA

View Full Version : Програмка за обаждания



angeldark86
07-31-2010, 16:23
съжалявам ако тази тема се повтаря но не мога да прегледам всичките теми с надеждата че ще намеря точно това което искам :D :) :)
Тааа искам да си изтегля програма с която да звъня от компа си на ничии телефон безплатно.На мен ми казаха една програма амааа не я намерих никъде а пък др програми които видях не ми вдъхваха много доверие.
Предварителна благодаря на всеки който отговори :) :) :) :) :) :) :)

doomkillerr
07-31-2010, 23:37
Няма такава програма или поне аз не съм чувал за такова нещо!!!

Най-евтиния вариант за разговори през интернет, към стационарни телефони е през Скайп, но за това трябва да си заредиш скайп кредит, но пък разговорите ти излизат по около 0,005 стотинки на минута някъде... Вече към мобилните номера си е по-спъкипчо!

П.С. - Абе някой хора не могат да си намерят сайт, от който да пратят безплатно 1-2 SMS-а до чужбина, а ти търсиш програма за безплатни разговори към телефон... :D

angeldark86
08-03-2010, 10:27
eeee sq :D :D az da si pitam :D :D :) :)

MissHouse
08-03-2010, 10:56
ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааа дано има звучи супер :smt003

ludikalinki
08-03-2010, 11:34
calls[dot]bg?

chemist9009
08-03-2010, 12:09
съжалявам ако тази тема се повтаря но не мога да прегледам всичките теми с надеждата че ще намеря точно това което искам :D :) :)
Тааа искам да си изтегля програма с която да звъня от компа си на ничии телефон безплатно.На мен ми казаха една програма амааа не я намерих никъде а пък др програми които видях не ми вдъхваха много доверие.
Предварителна благодаря на всеки който отговори :) :) :) :) :) :) :)


Мисля,че програмата се казваше Gizmo

MissHouse
08-03-2010, 12:22
съжалявам ако тази тема се повтаря но не мога да прегледам всичките теми с надеждата че ще намеря точно това което искам :D :) :)
Тааа искам да си изтегля програма с която да звъня от компа си на ничии телефон безплатно.На мен ми казаха една програма амааа не я намерих никъде а пък др програми които видях не ми вдъхваха много доверие.
Предварителна благодаря на всеки който отговори :) :) :) :) :) :) :)


Мисля,че програмата се казваше Gizmo

this signup process has been temporarily disabled
не може да ме регистрира :(


а калс.бг е само за домашни телефони :?

koko95
08-03-2010, 14:10
с тази програма не може да се говори с гсм.Говори се като скайп.

JackSparrow
08-03-2010, 15:24
добре, че ни разясни.. моля те, спри да пишеш безсмислени коментари..

angeldark86
08-04-2010, 18:32
благодаря мн за отговорите :) :) не ми помогнахте кой знае колко амааа :) :) важното е че се опитахте :) :) :) :). Ако някой разбере нещо ново да споделя :) 8-) 8-)