PDA

View Full Version : приятелки или не -дали да остана с тях или не



adito98
07-31-2010, 19:16
познавам едни мои приятелки(уж са такива) от 1-ви клас сега ще съм 6 клас едната се премести още преди 5 клас.Наскоро обаче започнаха да ме изоставят и използват и днеска кво толкоз напраих и ми викат че съм се заяждала,а те са още по заядливи от мен.Аз им вярвах споделях с тях,но наскоро разбрах че немогат да пазят тайни.И незнам какво да правя да оставам ли тях или не.Излизам с тях защото няма с кой друг и не мога да си намеря нови приятелки просто незнам какво да правя.Омръзнаха ми техните мрънкания и т.н.А тази година приятелката ми на която мога да се доверявам само на нея,но за жалост тя живее на село и тази година се мести в друго училище и ще бъде супер тъпо.Благодаря предварително.

SmilezZz
07-31-2010, 19:24
Ох момиче - Ти си само на 12 и колко още такива "приятели" ще срещнеш не е истина..
Първо:
- Както казах и в предишната ти тема..Това,че най-добрата ти приятелка се мести в друго училище,не е причината да не се виждате..Напротив - преди или след училище,в събота или неделя може да се видите..

Второ:
- Не знам точно какво се е случило,но пък може и те са били прави..Какво толкова си направила,че са ти казали,че се заяждаш ?
Ако не си права - то тогава стига с това: "викат че съм се заяждала,а те са още по заядливи от мен"

Трето:
- Не мога да ти кажа какво да правиш - дали да ги игнорираш или не..Ти си ги познаваш най-добре - така,че ти ще решиш това..
А и при условие,че не знаем как се държите/разбирате през останалото време (а не само днешната случка) - е съвсем логично и умничко ти да вземеш решение..

Четвърто:
- Ти си само на 12 години..И просто исках да ти дам един съвет:
- Не се доверявай толкова много на хората..Опознай ги и чак като си сигурна,че може да им се доверяваш - споделяй,но не всичко..най-добре е някои неща да си ги запазиш за себе си

EsteticLoff
08-02-2010, 10:56
КОЛКО ПЪТИ Ш ПУСКАШ ТАЯ ТЕМА БЕЕ :-x .. ехх :razz:

Е как те използват !?.. :razz: :razz:
Извинявай, ама мн смешно ми стана и не се сдържах :lol:
Като не ти харесват стой си у вас .. [-(