PDA

View Full Version : Мисля че имам малък проблем...



step_up_right
07-31-2010, 20:40
Добре...ами не знам темата дали е в правилния раздел,ако не е моля да ме извиниете,но имам нужда от съвет...Та,адски притеснителна съм...понякога се справям,но сега усещам че затъвам...миналата година близо месец си търсих приятели и компания в новия клас,и то просто защото като съм на ново място почти никога и дума не обелвам...запознах се с три момичета на първия учебен ден (едната я познавах от по отдавна) но...не останахме фр-та...сега компания си имам-мн се забавляваме всички...но проблема е другаде...март месец започнах тренировки по танци...уж бях с една "добра" приятелка,която два месеца по-късно ме заряза иии...първо оправдание беше че момчето в което беше влюбена я е гъделичкало и през това време паднала по някфи стълби и си изкълчила крака на три места,после че е наказана да не излиза,и сега че баща и не давал...вече не и вярвам...но през това време през което тренирам просто ми е трудно да контактувам с другите момичета от групата...танцувам,радвам се че го правя,днес дори едната хореографка ми каза че започвам да ставам по добра и по бързо да помня,но мълча като пън...мисля че другите започнаха да ме мислят за някаква надуфка или нещо от рода...просто се тревожа че ако кажа нещо ще е адски тъпо и ще се изцеля неподготвена...адски трудно ми е да си "развържа езика",дори като получих похвалата не можах да покажа че се радвам както ми идеше отвътре...посъветвайте ме нещо,адски гадно ми е...

Smrazqvashta
07-31-2010, 20:45
Какъвто и съвет да ти дадем човека от който зависи оправянето на ситуацията си единствено ти. Ако ти самата не си повярваш и не надделееш над това пусто притеснение, ние наистина няма как да ти помогнем. Събери повече кураж и повярвай в себе си, ситуацията не е толкова сложна, просто се изисква да бъдеш себе си. Говори и споделяй това, което мислиш, понякога ще срещаш и неудобрение, но това е сто пъти по-добре от безмълвието.

step_up_right
07-31-2010, 20:51
Дано да успея,трябва...инат съм,няма да се откажа лесно но...просто имах нужда от нещо стимулиращо...и наистина да надделея,така е...

Unendlich
08-01-2010, 19:22
Не се притеснявай, че ще кажеш нещо тъпо. Като те похвалят можеш да се усмихнеш радостно (не фалшиво) и да кажеш 'благодаря'. Притиснението тук е изключено - все пак не те карат да спасяваш света. Другите момичета, с които танцуваш - можеш да ги попиташ за някоя стъпка (ако са по-добри), нещо да ти покажат и така. Като цяло бъди отзивчива и мила, не вярвам без причина нещо да те обидят ;р

step_up_right
08-01-2010, 20:41
Ами те ме похвалиха,ама аз не знаех как да покажа че съм радостна и казах някакво Добре,а похвалата значеше адски много за мен ама мисля че се изложих с това добре,а ми идеше да изхахам от кеф и някакси адски много здържам емоциите си и не знам...хубавите идеи ми хрумват едва след като се е случило нещо за съжаление...

S1lv3r
08-01-2010, 21:43
Ами те ме похвалиха,ама аз не знаех как да покажа че съм радостна и казах някакво Добре,а похвалата значеше адски много за мен ама мисля че се изложих с това добре,а ми идеше да изхахам от кеф и някакси адски много здържам емоциите си и не знам...хубавите идеи ми хрумват едва след като се е случило нещо за съжаление...

хахахахах ми да епик фейл е станало.Иначе както другите казаха винаги е по добре да кажеш нещо,от колкото да не казваш нищо :)