PDA

View Full Version : Разликата между мен и гаджето ми 5 години



kzteam
07-31-2010, 21:55
Незнам значи аз съм на 19 а тя е на 14 другите около мен ме мислят че не е подходяща или е маленка но не мисля така че вървим с нея но просто я обичам много може ли да ми дадете съвет ? или е голема разликата?

Smrazqvashta
07-31-2010, 22:11
Зависи какви са ти очакванията от връзката.

ibojilow
08-01-2010, 07:57
Зависи какви са ти очакванията от връзката.
Каквито и да са му, е смешно.
Нормално е например мъж на 25 години да ходи с жена на 20, но 19 годишен с 14 годишна .. Прави са другите! Ако имаш самоуважение и то малко я зарежи.. Тук се показва друг проблем и сега ти задавам един въпрос, защо не заобичаш момиче което е поне на 16? Ти си решаваш, но аз ти казвам, че е смешно, ако си по-висок, а тя е ниска естествено, все едно си и баща.. Има и друг момент в който момичето не изглежда като 14 годишна, тогава няма да има проблем.
Аз познавам момиче което е 97, а всички я мислят за 94. :)

SmilezZz
08-01-2010, 09:28
В случая разликата е голяма..Ти си на 19 години - вече си пораснал,не се държиш "детински",знаеш трудностите в живота...
А тя е само на 14 години - едва сега лека-полека започва да разбира живота..Има коренна разлика в това,коета си ти и в това,което е тя..
Помисли добре и реши какво ще правиш..

shokoladchety
08-01-2010, 10:10
Аз и моят сме така,но аз съм на 15...вече...като тръгнахме той беше на 19,аз на 14.Но аз си го обичам,ама си всичко с него.Според мен годините нямат значение,пък и аз не приличам,много на 15-годишна :grin:

filmimilmi
08-02-2010, 00:49
Не я обичаш, а просто я желаеш сексуално, а и ако родителите разберат в най-добрия случай, ако татко й не те потърси ще е от прокуратурата.

Jus7DreamBoy
08-02-2010, 07:28
Не я обичаш, а просто я желаеш сексуално, а и ако родителите разберат в най-добрия случай, ако татко й не те потърси ще е от прокуратурата. :razz:

SummerParty
08-02-2010, 07:35
Попринцип за любовта граници няма. В днешно време 13-14 годишни смръдли ходят с 30-годишни...
Ти сам решаваш дали да си с нея или не. :)

kzteam
08-02-2010, 10:11
не искам от нея секс много е маленка има време не е чак толко голема за да навлиза във половата част .. Просто много си я харесвам ...

Claymore
08-02-2010, 17:46
И все пак възрастта остава пречка. Възгледите ви са коренно различни.
Дори й да оспорваш мненията на другите, след време ще започнеш да намекваш дори и несъзнателно за неща невъзможни за годините й. Не говоря само за секс.
И колко време смяташ, че ще можете да се криете. Семейството й все ще разбере за теб и после заради поредната глупава и "увлечена" тийнейджърка ще си навлечеш проблеми :o
Не го казвам просто ей така, казвам ти го от нейна гледна точка. На годините й съм и единственото, което иска е да се покаже пред приятелите. [предполагам и сам разбираш, че на 14 няма любов]

LipSy
08-02-2010, 21:03
Ами вие 2-мата ще си прецените, дали другите имат право или не! :)

danibebi
08-02-2010, 23:13
И все пак възрастта остава пречка. Възгледите ви са коренно различни.
Дори й да оспорваш мненията на другите, след време ще започнеш да намекваш дори и несъзнателно за неща невъзможни за годините й. Не говоря само за секс.
И колко време смяташ, че ще можете да се криете. Семейството й все ще разбере за теб и после заради поредната глупава и "увлечена" тийнейджърка ще си навлечеш проблеми :o
Не го казвам просто ей така, казвам ти го от нейна гледна точка. На годините й съм и единственото, което иска е да се покаже пред приятелите. [предполагам и сам разбираш, че на 14 няма любов]

тук вече не съм съгласна ;) каква е разликата дали си на 14 или на 16 ако се влюбиш,ми е много интересно :? ии момиче на 12 може да се влюби и годините не са гаранция.. ;)

Jessie
08-03-2010, 00:32
А от колко време сте заедно? /чисто информативно ;ддд/

Leigh
08-03-2010, 02:37
В случая разликата е голяма..Ти си на 19 години - вече си пораснал,не се държиш "детински",знаеш трудностите в живота...
А тя е само на 14 години - едва сега лека-полека започва да разбира живота..Има коренна разлика в това,коета си ти и в това,което е тя..
..

Абсолютно съм съгласна! Тя е още недорасло момиче, а ти вече се водиш мъж! Намери си мацки от твоята категория ... или я потърси като ти си на 30, а тя - на 25. 8-)

Claymore
08-03-2010, 10:35
тук вече не съм съгласна ;) каква е разликата дали си на 14 или на 16 ако се влюбиш,ми е много интересно :? ии момиче на 12 може да се влюби и годините не са гаранция.. ;)

Извинявай, но мислиш ли, че едно недорасло все още 12 годишно момиче може да опознало чувства като "любовта".

ibojilow
08-03-2010, 11:21
тук вече не съм съгласна ;) каква е разликата дали си на 14 или на 16 ако се влюбиш,ми е много интересно :? ии момиче на 12 може да се влюби и годините не са гаранция.. ;)

Извинявай, но мислиш ли, че едно недорасло все още 12 годишно момиче може да опознало чувства като "любовта".
Хаха тя като гледам е на 12 и си мисли, че обича. Айде стига бе, такова чувство на тия години НЯМА! Може да има просто привличане. :razz:

Claymore
08-03-2010, 11:44
тук вече не съм съгласна ;) каква е разликата дали си на 14 или на 16 ако се влюбиш,ми е много интересно :? ии момиче на 12 може да се влюби и годините не са гаранция.. ;)

Извинявай, но мислиш ли, че едно недорасло все още 12 годишно момиче може да опознало чувства като "любовта".
Хаха тя като гледам е на 12 и си мисли, че обича. Айде стига бе, такова чувство на тия години НЯМА! Може да има просто привличане. :razz:

+1

BrainlessROCKBABY
08-03-2010, 14:31
Аз и моят сме така,но аз съм на 15...вече...като тръгнахме той беше на 19,аз на 14.Но аз си го обичам,ама си всичко с него.Според мен годините нямат значение,пък и аз не приличам,много на 15-годишна :grin:
няма значение на колко изглеждаш..... важното е да има нещичко в главата..

Flopper
08-03-2010, 20:29
Щом използваш думи като маленка вероятно сте на един акъл. Дори е възможно 14годишната дама да е по-отворена и от теб... :D

По темата - да, на 14 е малка и определено и е рано, ако си решил да се жениш за нея. :D

glamorousBiach
08-05-2010, 21:34
Не знам какво всички се нахвърляте 0.о
..щом е с нея, наистина я обича/както каза/

аз съм на 16, а приятелят ми беше на 21../казвам беше, защото не сме заедно вече/
..не знам какво лошо има...

amnessia
08-10-2010, 11:48
Може да е на 14 момичето но да има акъл на 17.4 години най - много в една връзка е най - нопрамлно.Няма значение дали са възрастни или младежи.От там нататък вече всичко зависи от човека.Ако мислиш , че я обичаш такава каквато е НИЩО да не ви спира :) .Любовта няма граници.

DJR3Sp3k7
08-11-2010, 07:51
Попринцип за любовта граници няма. В днешно време 13-14 годишни смръдли ходят с 30-годишни...
Ти сам решаваш дали да си с нея или не. :)

Tя е права няма значение вие си решавате все пак....

venelinka
08-13-2010, 15:42
Всичко зависи от човека. Може да е на 14 г., но да е много зряла. Ако я обичаш, за теб не би трябвало да има значение разликата в годините ви. :)

vIKToriYa
08-22-2010, 21:58
щом си се обичате какво ви интересуват другите, важното е вие как се чувствате и да сте щастливи ... дано връзката ви има успех и много да се обичате :)

a1a2b3v
08-22-2010, 22:27
Дори й да оспорваш мненията на другите, след време ще започнеш да намекваш дори и несъзнателно за неща невъзможни за годините й. Не говоря само за секс.

Към автора на темата:
Е да ама и тва ако сега не е проблем след година 2 ще стане, рано или късно. И тва момиче сигурно ще се принуди да го направи, защото те обича, и после почват проблемите с това "бременна ли съм?" и ще се чуди по форумите, защото не е била готова за това... Към автора, не мислиш ли, че това рано или късно ще стане, замисли се. Да засега може би няма, но мисля че за напред не е сигурно. Това зависи от теб.

Bukmopu
08-23-2010, 17:46
Зависи какво очакваш от нея.
Годините са отживелица според мене.Днешните тийнейджъри са много развити и информирани от рано (това как прозвуча,все едно аз не съм тийнейджърка :lol: ).Ако момичето ти прилича на мен,няма да имаш проблеми.Аз например като бях на 14 също си падах по един 19-годишен.Сега няма да описвам какви ни бяха взаимоотношенията,но той ме науча на адски много неща и покрай него порастнах.Можеш да й покажеш много,от теб може да разбере как стоят нещата,когато човек започва сам да си взима живота в ръце и т.н.Зависи си от вас.За мене годините не означават нищо,така че ще ти кажа от моя гледна точка-не,5 години не са много голяма разлика.
За да питаш някакви непознати във форум какво да направиш значи не я обичам достатъчно.Ами ако ние ти кажеме `Да,много е голяма разликата,късай я.` и ти ще идеш да го направиш ли?За да станете гаджета може да има само две причини:
а) Тя е надрастнала годините си и ти е направила впечатление.
б) Ти не си отговаряш на годините и се държиш като лапе,въпреки че си на 19 и вече би трябвало да разсъждаваш като възрастен.
По такива въпроси не се търси отговора по форумите,а в сърцето.Значи е второто.Ти си вдетинен,не е в нея проблема,а в теб.Тя може да ходи с теб само за пред приятелите си,което и предполагам.Ти незнам защо ходиш с нея след като си готов да я зарежеш само заради възрастта.Замисли се дали сте на едно ниво-ако ти утре поискаш секс,тя ще ти го даде ли?Поправка-ще е готова ли да ти го даде без после да последват въпроси от типа на `бременна ли съм?` и т.н.?Ако ти си влюбен,а на нея й бушуват хормоните и след два месеца те зареже,ще ти бъде кофти.Но го очаквай.
Няма нищо лошо във възрастовата разлика,стига да си пасвате и да си се харесвате.Може пък тя да се окаже по-зряла и от теб...

sasha_90
08-26-2010, 12:20
5 години разлика не са много.Но сега разликата ви е много видима.Тя е още дете,предстоят и неща,през които вече си минал.На нея и предстои тепърва да учи,ти вече за други неща мислиш.Вероятно ти имаш едни очаквания,тя съвсем различни.
Сега ако тя беше на 20,ти на 25,щеше да е друго нещо.

Annity
08-27-2010, 00:24
Аз точно в момента гледам "Море от любов" (чесно казано това предаване хич не го обичам) таа тука като тръгнали момичето било на 13, той на 18 и сега празнуват 7-годишнина, не са се разделяли от тогава.. така че не е невъзможна такава връзка, зависи си от хората :)

Me4encety
08-28-2010, 14:21
Защо да е невъзможна такава връзка?Разлика 5 години чудо голямо.А по въпроса с тяхните там вече може да имаш проблеми и ако стане нещо такова че разберат и не са съгласни се постарай да спечелиш доверието им връщай я навреме че дори и по раничко и така...Но все пак зависи от вас дали тази връзка ще се запази или не

purehate
08-28-2010, 20:49
Оххх... виж ако държиш на нея и я обичаш какво толкова не обръщай внимание на критиките и недоволството на хората...а и в любовта няма граници и да зависи какво очакваш от нея защото все пак тя е на 14 ,а ти на 19 и едва ли ще искаш само целувки и прегръдки,но пък това си зависи от тебе! ;)

gabi123
08-31-2010, 20:11
то така трябва бе!
:razz: