PDA

View Full Version : незнам..!!!!!



justanonimkaaa
07-31-2010, 23:36
Здравейте, не знам от къде да почна и дори не знам кого да попитам, затова се обръщам към вас. От малка познавам едно момче, което е с 3 години по - голямо от мен. Преди много години се харесвахме, но с времето просто спряхме да се виждаме и никoй нищо не знаеше за другия. Преди около 2 седмици, обаче го намерих във фсб и реших да му пиша, все пак толкова дълго време бяхме приятели и сега да го подмина.. Като за начало го питах дали ме помни и такива неща, и стигнахме до там че сега всеки ден си пишем, имаме си телефонните номера, макар и да не си звъним много често.. до тук добре, но не може всичко да е отлично.. проблема е там че не живеем в едни и същи градове. Аз съм от Бургас, а той от Ямбол. Разликата не е фатална, но все пак я има.. Пък и той е 94 (16), а аз съм 97 (13).. Та въпроса ми е дали да продължавам да се занимавам с него, или да си останем просто приятели.. И моля без тъпи коментари! :)

Smrazqvashta
07-31-2010, 23:40
Аз мисля, че приятелството е най-добрият вариант в този случей.

sweetlemon
08-01-2010, 01:47
p0 d0bre si 0stanete priqteli :) :)

NaGaStYlE
08-01-2010, 05:49
p0 d0bre si 0stanete priqteli :) :)
пиши на КИРИЛИЦА ПОДЯГОДИТЕ
по темата.Най-добре да си останете приятели,защото ... трудно ще ви буде с разстоянието... даже мн пути и при нас по порасналите ... също това би ни затруднило,но не и отказало.Ако го харесваш много и смяташ му се отдадеш ... давай ...

tanch3t093
08-01-2010, 08:43
След като сте от различни градове .. По-добре да си останете приятели...

mynichka
08-01-2010, 09:15
И аз съм на мнение, че е по- добре да си останете приятели. :)

pamii
08-01-2010, 10:17
^ ++

BeezyJey
08-01-2010, 10:25
Е, ако беше 96 можеше да е различно..Останете си приятели, пък и се съмнявам, че той няма гадже.

justanonimkaaa
08-01-2010, 11:36
Е, ако беше 96 можеше да е различно..Останете си приятели, пък и се съмнявам, че той няма гадже.

Ами няма приятелка.. Пък колкото до т'фа, че сме от различни градове.. имаме едно и също село, при което аз мога да ходя там почти всяка събота и неделя, а той всеким уикенд е там. И все пакне съм убедена..

notlike
08-01-2010, 11:41
Не искам да те обезкуражавам, но ти можеш да бъдеш с него само тези дни. Понякога има моменти, в които ТРЯБВА да си с него.. но не можеш. Затова не виждам много ползи. Останете си приятели, пък, ако се обичате, то ще си проличи за по-нататък.

loliii
08-01-2010, 11:45
Връзка от разстояние особено в нашите тийн години не може да съществува според мен. Той ще срещне някоя мацка или ти ще срещне някой готин пич и ще искаш да си с него, но в същото време ще си мислите, че в събота ще се видите с "гаджето" на село. :? Тази непълноценна връзка ще ви развали приятелството за по-нататък и ще разруши много други възможности. Намери си момче от твоя град.

justonegirlwithonehope
08-01-2010, 14:12
Разтоянието пречи на връзката.Бургас и Ямбол не са на кой знае колко километри, но не е и на 5 минути път.А и ти си малка, едва ли вашите ще те пускат с лекота да ходиш в Ямбол при "приятеля ти".Няма смисъл, не разваляйте отношенията си, заради една връзка, която едва ли ще просъществува.Бъдете си приятели и здраве да е.Ако като пораснете още малко, все още потдържате връзка и я има тази тръпка, пробвайте, тогава би било доста по-различно.:)

eXxXciTeD
08-01-2010, 14:44
Ами наистина си малка, и трябва много да искаш да си с него за да си струва... по принцип ако много се искате нищо не трябва да ви спира, било то и бургас-ямбол...но наистина на тези години едва ли ще стане, по-добре си останете приятели.

SmilezZz
08-01-2010, 15:23
В случая е по-добре да си останете приятели..
Наистина на тези години ще ви е доста трудно да поддържате тази връзка..
Но вие си решавате..

sasha_90
08-01-2010, 16:07
От различни градове сте->останете си само приятели.

MrHandsome
08-01-2010, 16:57
Не си заслужава да се бъхтеш толкова ако си само на 13.Пък и каква любов може да е това,след 2 дена ще харесаш друго момче не се притеснявай.

Blondityy
08-01-2010, 18:10
Да, останете си само приятели.
Нещо имам проблем с пращането на лични съобщения, но може ли да ми пратиш скайп, и аз ходя лятото в Ямбол, да се запознаем. И също, как се казва, може да го знам... 8-) Моооляяя тее, прати ми скайпа си!!! :-)
п.с.: и аз съм на 13 (ма съм 96-та)

justanonimkaaa
08-01-2010, 19:18
ами хора благодаря вии.. :-) :-) НО ВЕЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ! :( прави сте.. понякога се чудя, защо не слушам като ми се говори.. :?

7227
08-01-2010, 19:57
Здравейте, не знам от къде да почна и дори не знам кого да попитам, затова се обръщам към вас. От малка познавам едно момче, което е с 3 години по - голямо от мен. Преди много години се харесвахме, но с времето просто спряхме да се виждаме и никoй нищо не знаеше за другия. Преди около 2 седмици, обаче го намерих във фсб и реших да му пиша, все пак толкова дълго време бяхме приятели и сега да го подмина.. Като за начало го питах дали ме помни и такива неща, и стигнахме до там че сега всеки ден си пишем, имаме си телефонните номера, макар и да не си звъним много често.. до тук добре, но не може всичко да е отлично.. проблема е там че не живеем в едни и същи градове. Аз съм от Бургас, а той от Ямбол. Разликата не е фатална, но все пак я има.. Пък и той е 94 (16), а аз съм 97 (13).. Та въпроса ми е дали да продължавам да се занимавам с него, или да си останем просто приятели.. И моля без тъпи коментари! :)
Ти като си на 13 какво очакваш от себе си? :razz: :lol:

justanonimkaaa
08-01-2010, 20:08
Здравейте, не знам от къде да почна и дори не знам кого да попитам, затова се обръщам към вас. От малка познавам едно момче, което е с 3 години по - голямо от мен. Преди много години се харесвахме, но с времето просто спряхме да се виждаме и никoй нищо не знаеше за другия. Преди около 2 седмици, обаче го намерих във фсб и реших да му пиша, все пак толкова дълго време бяхме приятели и сега да го подмина.. Като за начало го питах дали ме помни и такива неща, и стигнахме до там че сега всеки ден си пишем, имаме си телефонните номера, макар и да не си звъним много често.. до тук добре, но не може всичко да е отлично.. проблема е там че не живеем в едни и същи градове. Аз съм от Бургас, а той от Ямбол. Разликата не е фатална, но все пак я има.. Пък и той е 94 (16), а аз съм 97 (13).. Та въпроса ми е дали да продължавам да се занимавам с него, или да си останем просто приятели.. И моля без тъпи коментари! :)
Ти като си на 13 какво очакваш от себе си? :razz: :lol:

Последно изречение д ти говори нещо.. Пък и казах, че вече няма значение :!: :!: :!:

7227
08-01-2010, 20:23
Здравейте, не знам от къде да почна и дори не знам кого да попитам, затова се обръщам към вас. От малка познавам едно момче, което е с 3 години по - голямо от мен. Преди много години се харесвахме, но с времето просто спряхме да се виждаме и никoй нищо не знаеше за другия. Преди около 2 седмици, обаче го намерих във фсб и реших да му пиша, все пак толкова дълго време бяхме приятели и сега да го подмина.. Като за начало го питах дали ме помни и такива неща, и стигнахме до там че сега всеки ден си пишем, имаме си телефонните номера, макар и да не си звъним много често.. до тук добре, но не може всичко да е отлично.. проблема е там че не живеем в едни и същи градове. Аз съм от Бургас, а той от Ямбол. Разликата не е фатална, но все пак я има.. Пък и той е 94 (16), а аз съм 97 (13).. Та въпроса ми е дали да продължавам да се занимавам с него, или да си останем просто приятели.. И моля без тъпи коментари! :)
Ти като си на 13 какво очакваш от себе си? :razz: :lol:

Последно изречение д ти говори нещо.. Пък и казах, че вече няма значение :!: :!: :!:

Говори ми,сега разбрах,че можело да говори :lol:
Щом няма значение що се нервиш :razz:

soul1199
08-01-2010, 20:31
ако можете да се виждате,зашо не и ако и двамата се харесвате :)

justanonimkaaa
08-02-2010, 07:31
Здравейте, не знам от къде да почна и дори не знам кого да попитам, затова се обръщам към вас. От малка познавам едно момче, което е с 3 години по - голямо от мен. Преди много години се харесвахме, но с времето просто спряхме да се виждаме и никoй нищо не знаеше за другия. Преди около 2 седмици, обаче го намерих във фсб и реших да му пиша, все пак толкова дълго време бяхме приятели и сега да го подмина.. Като за начало го питах дали ме помни и такива неща, и стигнахме до там че сега всеки ден си пишем, имаме си телефонните номера, макар и да не си звъним много често.. до тук добре, но не може всичко да е отлично.. проблема е там че не живеем в едни и същи градове. Аз съм от Бургас, а той от Ямбол. Разликата не е фатална, но все пак я има.. Пък и той е 94 (16), а аз съм 97 (13).. Та въпроса ми е дали да продължавам да се занимавам с него, или да си останем просто приятели.. И моля без тъпи коментари! :)
Ти като си на 13 какво очакваш от себе си? :razz: :lol:

Последно изречение д ти говори нещо.. Пък и казах, че вече няма значение :!: :!: :!:

Говори ми,сега разбрах,че можело да говори :lol:
Щом няма значение що се нервиш :razz:


Ами не се нервя, просто си ми забавна/ен.. :?