PDA

View Full Version : Проблем с презервативите



Phoenixheart
08-01-2010, 12:26
Тази седмица като правихме секс с приятелката ми се скъса презерватива. Ок случва се нали? Затова презервативите бяха на 97% сигурни мисля. Проблемът е, че това ни се случва вече за пети път ебати! Най-гадното е, че нямам идея защо става при положение, че с бившите ми гаджета не се е случвало и веднъж да се скъса, а и аз купувам презервативите така че отпада варианта някой да ги дупчи. Ок да е от марката не е, четири скъсани дурекса и един виталис. Реших да сменя аптеката от която си купувам, пак не помага. Да е от продължителността също не е защото веднъж се скъса на около петата минута. Ениуей моля ви предложете кои са най-здравите презервативи и моля препоръчайте тест за бременност защото ми казаха в аптеката, че ескапеле не действа ако се взима повече от два пъти месечно соу паниката си е пълна в момента :?

AniBG
08-01-2010, 12:29
За презерватива - много си надарен! :-D Това, че не ти се е случвало преди, не означава, че сега не ти е като на супермен - все пак се развива, човекът!!! :D

За теста за бременност - най-добре приятелката ти да отиде на лекар!

nEwiDimkaTa
08-01-2010, 12:32
За презерватива - много си надарен! :-D Това, че не ти се е случвало преди, не означава, че сега не ти е като на супермен - все пак се развива, човекът!!! :D

За теста за бременност - най-добре приятелката ти да отиде на лекар!

+..

loliii
08-01-2010, 12:33
Ескапел се пият до 72 часа /3 денонощия/ след фейла и доколкото знам помагат винаги. Няма нищо общо с това колко пъти си ги пил преди това.
Мацката задължително трябва да направи тест - Surecheck знам, че е един от най-разпространените и най-добрите и струва макс 6 лв.
Иначе можете да смените презервативите и да използвате Sportex, но съм 99 % сигурна, че грешката е в това как ги слагаш, а не в марката, защото дори при презервативи от 20 ст възможността е малка да стане белята. Щом толкова често се късат значи най-вероятно си оставил въздух отпред и затова се пукат. В повечето случаи грешката не е в презерватива.

Phoenixheart
08-01-2010, 12:45
Ескапел се пият до 72 часа /3 денонощия/ след фейла и доколкото знам помагат винаги. Няма нищо общо с това колко пъти си ги пил преди това.
Мацката задължително трябва да направи тест - Surecheck знам, че е един от най-разпространените и най-добрите и струва макс 6 лв.
Иначе можете да смените презервативите и да използвате Sportex, но съм 99 % сигурна, че грешката е в това как ги слагаш, а не в марката, защото дори при презервативи от 20 ст възможността е малка да стане белята. Щом толкова често се късат значи най-вероятно си оставил въздух отпред и затова се пукат. В повечето случаи грешката не е в презерватива.

В аптеката така ми казаха.
Мерси за съвета за теста.
За слагането, както казах вече три години не беше имало инцидент и всеки път гледам да няма въздух соу мисля, че знам как да ги слагам.
Относно развитието, не съм забелязал да е пораснал последните години, точно както не съм пораснал и милиметър на ръст, все пак съм на 23 вече.

Cucko0
08-01-2010, 12:56
м относно теста за бременност както казаха по горе най-добре surecheck струва 7,20 лв.

ilia_92
08-01-2010, 14:34
четири скъсани дурекса и един виталис.
Човек, тея със зъби не се късат :О К'во прайш ти бе? Както казаха преди мен грешката явно е в теб. Да не би да сте слабо овлажнени или пък да са с изтекъл срок на годност верно шанса е малък ама ...

Muccia
08-01-2010, 14:54
Склонна съм да мисля, че слагаш презерватива по неправилен начин.Използваме ултра тънките на дюрекс и никога не е имало скъсан презерватив, а какво остава за обикновените. Може да пробваш спортекс и да отваряш внимателно пакетчето. И какво правиш на 5-тата минута започваш да си зяпаш пени*а си ли?

А това за ескапел ме разби тотално..Що за ненормалник ще купува 2 за месец :shock: и накрая да му кажат че дори не действа???

Може би трябва да пробвате друг метод за предпазване като противозачатъчни, ако все пак момичето не е на 13/14г. за спирала не можете защото е препоръчително да е разждала жената. Друг вариант са женските презервативи.И един съвет за да не купуваш ескапел и тестове като луд никога не свършвай в нея, щом имаш проблеми с презервативите.
И както казах мисля, че проблемът не е в презервативите а от некадърното им поставяне от теб 8-)

SpOrTs_GiRl
08-01-2010, 15:44
На 23 си, но за ЕСКАПЕЛ бъкел не си прочел. (Леле да има рима о.О ) .. Не трови повече момичето, можеш да й навлечеш огромни хормонални проблеми от едно хапче, камо ли 2 на месец?!!?..... Нарпаво да си тегли куршума.

Phoenixheart
08-01-2010, 21:54
ilia_92
Не е слабо овлажнена, все пак може и да squirt-ва което доста помага. Срока на годност не е изтекъл, макс на седмица презервативи ползваме. И презервативите ги вадя по правилния начин, не със зъби или ножица.

Muccia
Бъди склонна за каквото си искаш, слагам го по правилния начин, както и се уверих с всичко прочетено в нета. Брат ми например пък твърди, че трябвало да се оставя въздух при главичката, а при него няма проблеми. Е това вече не е честно! За ескапел, какво като става през седмица по-добре да караме без ли, а? И кой изобщо е казал, че свършвам в нея? Мерси за мегаполяризираното ти мнение без да знаеш детайлите.

SpOrTs_GiRl
Бъкел а? Вече няколко пъти изчетох абсолютно всичко каквото пише в самата опаковка като се наложи си представи. И като става белята по-добре без хапче ли да даваме и да се молим?

Сериозно, мерси за идеите за тестовете за бременност, но всичко друго е bullshit! Некадърно съм го поставял, представете си, че преди това няколко години си правя секс с други момичета и не е имало абсолютно никакви проблеми, дори когато е продължавало над два часа. Лично не мога да се сетя вече за никакви други варианти на проблема освен да попадам напоследък все на дефектни партиди или тя да иzпуска киселина!
зИнструкциите (да, преди някой пак да напише нещо гениално, да отбележа, че спазвам всяка една от тях)

За да отворите опаковката, разкъсайте фолиото от едната страна и извадете презерватива внимателно. Не отваряйте опаковката със зъби или с ножица, защото така бихте могли да повредите презерватива. Презервативите са здрави, но могат да се разкъсат от нокти или бижута.
Винаги поставяйте презерватива след като пениса е вече в ерекция и преди контакт с тялото на партньора. Това съдейства за предотвратяване на заразяването с болести, преносими по полов път и на забременяване.
Дръжте презерватива за края му и използвайте другата си ръка за да отстраните чрез стискане евентуално събралия се в него въздух. По този начин се освобождава място за спермата. След това го поставете на върха на пениса с навитата част навън.
С другата ръка развийте презерватива така, че да покрие целия пенис. Ако пенисът е необрязан, издърпайте кожата назад преди да поставите презерватива.
Извадете пениса скоро след еякулацията като придържате плътно презерватива в основата за да остане на мястото си.

umri
08-02-2010, 00:57
Има некви Durex Safe май бяха. Не съм ползвал, ама името говори.

F4ence
08-02-2010, 08:55
Първоа забрави да ползваш Ескапел.... така направо си объркваш целия оранизъм и всичките хормони...
Тест за бременност - Суарчек ... или както се пише там.
А това че ви се късат презервативите е защото не се поставят правилно, явно твоя нов приятел е неопитен в това и остава въздух в контеинерчето .... при което се пука къса презерватива ...
Иначе Дюрекс са си хубави презервативи ... и проблема не е в тях, или в аптеката ... а проблема е във вас... Внимавайте повече !!!

Phoenixheart
08-02-2010, 11:37
umri
благодаря за съвета, принципно ползвам durex select

F4ence
чети темата първо преди да съветваш :D ако не друго съм мъжко

Awesomness
08-02-2010, 11:57
Абе може и 1000 неща да изпишеш но презервативите се късат САМО от 3 неща...
- Некачествен (дефектен/изтекъл срок на годност/надупчен)
- Не добре овлажнен
- Некадърно сложен
Друга опция за скъсване НЯМА ! Ти си избери в коя категория си...

Phoenixheart
08-02-2010, 11:58
Ок мисля, че си намерих отговор на въпроса:

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=sex&Number=631535&page=72&fpart=all

радвам се, че не съм единствен да ми се късат по-известните марки.
Между другото реших да видя все пак какво пише сега отдолу на опаковката на durex select, че още имам 2 кутии в нас, значи срок на годност 2014, made in... India :?