PDA

View Full Version : Приятелство.. ПОМОЩ ..



ioanamarcheva
08-01-2010, 14:48
Моята най - добра приятелка има моменти в които се държи много зле с мен. Аз тези моменти ги наричам ''нервни кризи". Когата е в такава "криза" тя пище на скайпа си други момичета като си мисли, че така ще ме накарм да ревнувам. Или пук тя ми казва " Офф, много тъпо" и тя знае, че аз те кажа "ок, тогава, тръгвам си"а след това тя рещава, че тря да излезе с друга :shock: Държи се зле с мене по скайпа ;( ..
Кажете ми на какво се дължи това? Има ли между вас и приятелите ви такива "кризи" ... т.е гаднярско държание? И как да я измъкна от тая глупост? :) :smt012 8-[

ibojilow
08-01-2010, 15:37
Какво ще я измъкваш тая пикла? Няма какво да се занимаваш с нея. Спри да я търсиш, да и пишеш, не излизай с нея и ще видиш как ще клекне и ще те потърси, но тогава не трябва да омекваш! Не да ти каже : " Хайде на вън, да се видим " и да отидеш, пълна резация.. " Имам си работа " и това е . Еба*ай и майката за каква се е взела, а ти не си боклук за да търпиш това държание.

ioanamarcheva
08-01-2010, 15:42
Не мога да я оставяя .. :? С нея сме били по цели седмици заедно.. Без да се разделямее .. Постоянно сме заедноо ;( всичко си казваме ама всичко, не знам дали вие ще можете да го разберетее .. :?

xrusinka
08-01-2010, 15:50
Какво ще я измъкваш тая пикла? Няма какво да се занимаваш с нея. Спри да я търсиш, да и пишеш, не излизай с нея и ще видиш как ще клекне и ще те потърси, но тогава не трябва да омекваш! Не да ти каже : " Хайде на вън, да се видим " и да отидеш, пълна резация.. " Имам си работа " и това е . е***ай и майката за каква се е взела, а ти не си боклук за да търпиш това държание.

+1 :)

ibojilow
08-01-2010, 15:50
Еми виж сега имаш 2 варианта :
1. Показваш и кой е майстора като направиш това което ти казах!
2. Мачкат те и търпиш, днеска е тя, утре те мачкат от работата, други ден те мачкат от всякъде и откачаш.

Разбери, че никой не е по-важен от теб и семейството ти, окей?

Щом ти ги прави тези неща, не ти е приятелка според мен.

ioanamarcheva
08-01-2010, 15:54
Тя само на моментии .. прайй тейй .. :( за нея всичко правяя,, ако дории трябва да заплатя с гордостта си за неяя :o На никойй друг не позволявам да ме мачка, може би, защото не искам да я загубяя. Много я обичамм ](*,) :-k :smt022

ioanamarcheva
08-01-2010, 15:58
РАДОМИРАА , , МАРИЯНАА ,, АНЕТАА ~ ' ЕДИНСТВЕНИ :o

Амии Йоана къде е :-x :smt022

ilia_92
08-01-2010, 16:56
Като ще има идва мензиса са така

ibojilow
08-01-2010, 17:42
РАДОМИРАА , , МАРИЯНАА ,, АНЕТАА ~ ' ЕДИНСТВЕНИ :o

Амии Йоана къде е :-x :smt022
Ами Йоана се използва! :x Как да ти го обясня?? Един нормален човек би ме разбрал. ЗАРЕЖИ Я ! Знаеш ли къде е Йоана, Йоана е тук само когато Радомира, Марияна, Анета ги няма. Или за други собствени цели. По-добре да спреш да се занимаваш с нея и си намери свястна приятелка! Само си губиш времето.

xrusinka
08-01-2010, 17:46
Момиче, не разбираш ли тя те мачка, използва те. Знаеш ли колко по - свестни приятелки ще си намериш, които ще те ценят, и няма да те мачкат като тази. За теб може и да е най - добрата ти приятелка, но ти за нея си само близка. С която да излиза, когато няма с кого. Както каза ibojilow горе " ЗАРЕЖИ Я! "

ioanamarcheva
08-01-2010, 17:47
МИ ТЕ И 3ТЕ ГИ НЯМА

xrusinka
08-01-2010, 17:48
Офф разбери ме, била съм в такова положение, знам какво е и знам, че ми беше по - добре след като спрях да общувам с този човек! ......

Neutral
08-01-2010, 18:43
Не ти е приятелка . Използва те. Зарежи я и аз зарязах ку*ките,които си мислеха ,че ще се занимавам с тях и тяхните скандали и глупости цял живот. Адски много сме си споделяли,но просто вече ни дойде в повече. Сега не съм с тях и се чувствам щастлива :) Ще ти е гадно в началото ,но ще трябва да я преодолееш.

miskaprizZ
08-02-2010, 17:08
Не си длъжна да се съобразяваш с "променливите" и настроения .... :) :)

snejka98
08-02-2010, 17:18
Не позволявай да те мачкат като мекица :x ии аз имам горе доло такъв проблем,просто й кажи,че не си мекица и и се разсърди :-D и остави тя да те потърси :)

LipSy
08-02-2010, 19:59
Аз мисля, че на тази твоя "приятелка" й е писнало от тебе. Просто вече може би не иска да сте толкова близки. Ти пък не гледай да й падаш на колене, а по-скоро трябва да й се наложиш и да си изясните нещата на 4 очи! Аз много ги мразя такива като тази твоята приятелка!!! Със сигурно утре, когато ги няма другите и тя ще викне тебе, защото няма кой друг и ти айде отидаш...На другия ден едната се връща и тебе те мачкат отново и отново...Абе започни да се държиш като нея. И ти се прави на проста...Най-накрая я остави и не се занимавай с нея. То ще си проличи, дали ще те потърси или не!!! :booooomb:

solarKiss
08-10-2010, 19:37
Не мога да я оставяя .. :? С нея сме били по цели седмици заедно.. Без да се разделямее .. Постоянно сме заедноо ;( всичко си казваме ама всичко, не знам дали вие ще можете да го разберетее .. :?

аз разбирам напълно... :}} [ ммм не съм чела всички мнения..прс ме мързи ;дд сори ако се повтарям ] .. та така ..разбирам те напълно,защото преди месец се скарах с най-добрата ми приятелка..правехме всичко заедно...а дори ..вярно доста рядко..,но си допълвахме изреченията..,споделяхме..н в един уйасен ден бяхме и двете ядосани..и се скарахме по скайпа...не си говирхме 2 седми,защото тя каза мн неща..които не са вярни...разсърдих и се и нямах никакво намерение да и проговоря..изтрих всички снимки които имаме...,телофона и скайпа и... тя ... пффф много се разписах за моя случей сори..прс исках да кажа,че знам какво....но ние се уважавахме...се тая..имам доста "фр",които правят така..ПРИЯТЕЛСТВОТО НЕ СЕ КАЗВА, А СЕ ДОКАЗВА И ПОКАЗВА... ; )) ти си реши дали да продълйите..тоест 100 % ще продълйите да бъдете фр...,но стой на една крачка разстояние от тази ти " приятелка" ; )))