PDA

View Full Version : Приятелство.. ПОМОЩ ..



ioanamarcheva
08-01-2010, 15:39
Моята най - добра приятелка има моменти в които се държи много зле с мен. Аз тези моменти ги наричам ''нервни кризи". Когата е в такава "криза" тя пище на скайпа си други момичета като си мисли, че така ще ме накарм да ревнувам. Или пук тя ми казва " Офф, много тъпо" и тя знае, че аз те кажа "ок, тогава, тръгвам си"а след това тя рещава, че тря да излезе с друга Shocked Държи се зле с мене по скайпа ;( ..
Кажете ми на какво се дължи това? Има ли между вас и приятелите ви такива "кризи" ... т.е гаднярско държание? И как да я измъкна от тая глупост? :) :-o

sm_95
08-01-2010, 15:57
Ъм малко объркано си го описала, но мисля че те разбрах.
Ами това е малко странно за приятелка. И мен са ме карали да ревнувам, нарочно... Измъчвали са ме по този начин... Сама прецени дали можеш да разчиташ на този човек.
Хората се променят, дори преди да сте били прятелки... Хората се променят...

ioanamarcheva
08-01-2010, 16:05
Не просто приятелки,, може да се каже, че живеем под еди покривв :o

sm_95
08-01-2010, 18:03
Хм.. Я пак? Нещо не те разбирам... Просто обесни цялата ситуация.

HoBoJIyHuE
08-02-2010, 01:45
Хм...Наистина доста объркващо....Да не би да имаш предвид да сте съквартирантки..? Да сте под един покрив и да пишете по скайп :?

EsteticLoff
08-02-2010, 09:03
Хм...Наистина доста объркващо....Да не би да имаш предвид да сте съквартирантки..? Да сте под един покрив и да пишете по скайп :?
:razz: :razz:


вие само по скайп ли си говорите :-o

swetlie
08-02-2010, 11:39
Разбрах те за какво говориш. Еми гадничко е, но е нормално. във всяко едно приятелство има такива кризи, които се дължат на проблеми в семейството, училище, приятели и т.н. И просто тя се е изнервила от всичко това което се случва, ако ме разбираш. единственото което можеш да направиш е да и кажеш по МИЛ начин как се чустваш от това което прави и след това да я накараш да сподели с теб тревогите си или просто да я оставиш (не казвам да не сте приятелки вече а да не спориш с нея и да се съгласяваш с нещата които ти казва) и да изчакаш нещата да се успокоят. надявам се да съм ти помогнала и да си ме разбрала какво имам в предвид. :)

danibebi
08-02-2010, 19:12
Дам,случва се и при мен понякога.Една моя фр. понякога се държи гадно с мен по скайп, а и на живо има такива моменти.Мен това не ме притеснява,или поговори с нея в подходящ момент или не и обръщай внимание,когато се държи гадно.Това не значи,че не държи на теб и не те обича. :)

crazymm
08-02-2010, 19:56
мда, една приятелка напоследък се държи адски отблъскавщо... и то след като спахме на една екскурзия 10 дни заедно :D
някак колкото повече време прекарваш с един човек, толкова по - гадно започва да се държи с теб.
остави я няколко дни, ще й мине... :)

BlackRose7
08-02-2010, 20:18
Ми не си спомням точно токова държание. Имам една приятелка обаче, която понякога когато има някакъв проблем ако идеш до нея ще ти каже "Остави ме искам да остана малко сама". Ама със такъв тон, че може и да ти стане гадно. Все едно си й ненужен. :-D Та може и твойта приятелка да е в някакъв период в който е раздразнена. По добре я остива няколко дни да си почине. :)

IfeTyy
08-02-2010, 21:50
ох днешно време е лесно скайп! ми бих ти препоръчала да и напишеш един роман по скайп, тъй като е по-лесно (глуповато, но все пак) и си излей душицата и ако ти е приятелка и нещата биха се оправили тя би ти отвърнала също с роман, в който ти се извинява и споделя какво й има. дано действа успех! :)

unknown7
08-02-2010, 22:15
Знам какво ти е. И аз бях в същото положение съжалявам за това което ще ти кажа но настъпи разруха. Спряхме да се търсим една друга .. Първо имаше сълзи сега се "правим", че не ни пука .. на мен лично вече наистина не ми пука. Спокойно ще свикнеш :D

enamoredeti
08-19-2010, 15:29
Понякога има такива моменти....Моменти , в които не можеш да си обясниш какво става и защо става... Приятелката , на която държа най - много се държи така и понякога прави противоречиви неща! Първо ми казва колко много държи на мен и колко много ме обича, че никога до сега не е имала такава приятека като мен . И предоплагам , че е така, защото аз съм невероятно търпелива и добра с хората и съм много добра приятелка! И така, аз правя и давам всичко за нея, само и само тя да е добре и винаги съм била до нея , и каквото и да става, не съм я изоставила... А тя ме изоставя, точно когато имам най - голяма нужда от нея ! НЕзнам защо постъпва така, не мога да си го обясня....НО е много гадно! ЗАщо са такива хората? ВСеки гледа да те нарани!

Djuff
08-19-2010, 15:45
колкото повече време прекарваш с един човек, толкова по - гадно започва да се държи с теб.

Много вярно!
Не й обръщай внимание като е в такива кризи или се дръж много мило като я "стегне шапката".

4o4ina
08-19-2010, 15:59
ко? :smt104

xWandereRx
08-19-2010, 16:01
ПМС! :lol:

persii
08-21-2010, 14:47
Колкото повече ти дреме, толкова по-зле става.
1. И аз имах такава приятелка .. едва ли не и ходех по гъза, само и само на скайпа й да пишеше "Персииии :smt007 " . После изведнъж реших, че истински приятелки не трябва да са в такива отношения и просто не ми пукаше. Тия "кризи" престанаха, но и се отдалечихме и както по-нагоре някой написа - край :D

2. Замисли се .. ако ти е наистина приятелка и държи на теб, би ли те карала да ревнуваш ? Би ли се опитвала да те разкара, за да излезне с някоя друга ? . .

Все си мисля, че не трябва да обръщаш внимание на настроенията й ии да си намериш стойностна приятелка :)

Tempest
08-21-2010, 15:49
за да не се държи гадно с теб в скайп... си изтрий скайпа.. ако й тряаш, да те търси по телефона, бахти.. :-o аз като викам, че скайпа ебава всичко, те "не" :?