PDA

View Full Version : Новите паспорти цени



spain1
08-01-2010, 17:30
Някой знаели цените на новите задгранични паспорти биометрични дето са че ще трябва да си вадя скоро ?

doomkillerr
08-01-2010, 19:50
Ето "ценоразписа": http://www.mvr.bg/Guide/taksi_tarifa4.htm :)

spain1
08-01-2010, 21:06
мерси много разбрах че в момента съм на 17 и ще ми струва 40 лв задграничен паспорт от тия новите биометрични :) а исках да питам понеже не намерих личната карта ми изтича 2012 и нея искам да обновя колко пари ще струва понеже не намерих ценоразпис за обновяване на личната карта :)

Serendipitys
08-02-2010, 08:20
Погледни отново линка - пише и за личните карти. Вероятно ще ти излезне малко по-скъпо, защото си взимат пари и за банков превод. На мен ми взеха 3 лева за услугата.

spain1
08-02-2010, 13:31
Погледни отново линка - пише и за личните карти. Вероятно ще ти излезне малко по-скъпо, защото си взимат пари и за банков превод. На мен ми взеха 3 лева за услугата.

виж пише 13 лева за издаване на нова лична карта аз мислех че ти я подновявали ама нищо е колко по скъпа по да ми излезне мах 20 лв викаш ти зели на тебе 3 лева повече .......

само да питам понеже на паспортите пише 40 лв за издаване обаче би трябвало да е от новите биометрични нали така за тях 40 лв ????

doomkillerr
08-02-2010, 13:57
Не мога да разбера, как не можеш да се ориентираш по таблицата?!?! Хората така разбираемо са го написали, че няма как по елементарно... :-o

Ако си над 14 години паспорта ще ти струва 40 лв. с обикновенната поръчка (срок до 30 дни)...

Мисля, че всички паспорти и други документи се издават по новите разпореждания, като само паспортите са с биометрични данни... :)

spain1
08-02-2010, 14:15
Не мога да разбера, как не можеш да се ориентираш по таблицата?!?! Хората така разбираемо са го написали, че няма как по елементарно... :-o

Ако си над 14 години паспорта ще ти струва 40 лв. с обикновенната поръчка (срок до 30 дни)...

Мисля, че всички паспорти и други документи се издават по новите разпореждания, като само паспортите са с биометрични данни... :)


е откаде да знам бе нещата в тая държавица винаги пишат по сайта че са 1 а после се оказва други ...........