PDA

View Full Version : Посъветвайте ме...



maimunata9
08-01-2010, 17:03
За първи път ще правя секс с приятелката ми (не се подлъгвайте по ника - мъжко съм :D ) тааа въпроса ми като цяло е как да започна? Всмисъл нещо игрички целувки? После какво? Трябва ли първо да бъркам с пръст в вагината й докато свикне с болката.. та чак тогава да мушна члена си там? Моля ви кажете ми как да подходя?


ПП: и ако може хубава марка кондоми : )))

StoooYo0
08-01-2010, 17:06
За първи път ще правя секс с приятелката ми (не се подлъгвайте по ника - мъжко съм :D ) тааа въпроса ми като цяло е как да започна? Всмисъл нещо игрички целувки? После какво? Трябва ли първо да бъркам с пръст в вагината й докато свикне с болката.. та чак тогава да мушна члена си там? Моля ви кажете ми как да подходя?


ПП: и ако може хубава марка кондоми : )))

Слушай сега внимателно!Няма смисъл от игрички,бъркане с пръсти и т.н.Подпираш я на стената,засилваш се от 10 метра и нахлуваш с взлом. :razz: :razz: А отностно презервативите:най-добрата марка е "Чорапи".Докато не я намериш не прави нищо,защото риска е голям.

takemybreathaway
08-01-2010, 17:53
Ти ще правиш секс за първи път, а тя?

OneBoy
08-01-2010, 18:04
За първи път ще правя секс с приятелката ми (не се подлъгвайте по ника - мъжко съм :D ) тааа въпроса ми като цяло е как да започна? Всмисъл нещо игрички целувки? После какво? Трябва ли първо да бъркам с пръст в вагината й докато свикне с болката.. та чак тогава да мушна члена си там? Моля ви кажете ми как да подходя?


ПП: и ако може хубава марка кондоми : ))) Ако мислиш че няма да се справиш извикай някой твой приятел който има повече опит той да свърши работата :D :D :D

DaemonBoy
08-01-2010, 18:15
Слушай сега внимателно!Няма смисъл от игрички,бъркане с пръсти и т.н.Подпираш я на стената,засилваш се от 10 метра и нахлуваш с взлом. :razz: :razz: А отностно презервативите:най-добрата марка е "Чорапи".Докато не я намериш не прави нищо,защото риска е голям.

:razz:

Барни й кикерицата малко, плювни за мъзгъ и си готов :lol: :lol:

maimunata9
08-01-2010, 18:59
Ти ще правиш секс за първи път, а тя?

Да и двамата :) И затова се чудя как да я "отворя" :-D

А останалите - не се хабете с детски коментари... излагате се 8)

FunkyBoy
08-01-2010, 20:26
има достатъчно материал, изписан по въпроса... да беше поразровил :?

umri
08-02-2010, 01:13
(не се подлъгвайте по ника - мъжко съм :D )
ахаххахаххахаххахаххахаха ахаахахах разсипа ме е копелдак :lol: :lol:


Целуваш и се барате, докат го дигнеш. След тва ако е девствена и повтаряш спокойно спокойно и от раз и го надънваш целия. Така се дефлорира. Ша пищи ша скимти, ама това е по-безболезненият начин. Взимаш Дурекс презервативи, като за начало. Вземи си от стандартните щом си за сефте и прочети опътването, да знаеш как се слагат.