PDA

View Full Version : Който разбира от Playsation'и да помогне =]



CryToDie
08-01-2010, 21:25
Създадох темата в раздела "Фън, фън и пак фън", но ми казаха че й е мястото. Нека я заключат. Значи искам да си купя Playstation 3, обаче не знам дали ще мога да ползвам също и игрите за 1-ница и 2-ка. PLS помощ ](*,) Ще се побъркам :booooomb: ](*,) ](*,) :booooomb:

Pwnmaster
08-01-2010, 22:48
Харли е прав. Може, до колкото знам, от ПС2, но нищо няма да стане ако пробваш и с игрите за ПС1 :)

m1nik
08-01-2010, 22:52
да ти имам проблемите..
иначе отговор на ? нямам

WinstonSmith
08-01-2010, 23:16
Защо, защо ти е да си купуваш това, вместо един мега-ултра-гига-супер мощем компютър, който ти предлага много повече разнообразие?

Може би защото усещането да усещаш джойстика в ръцете ти е друго.
Може би защото чувството да седиш с някой приятел да дивана и да разцъквате TEKKEN на големия телевизор е друго.
Може би защото точно конзолите са по изгодни от финансова гледна точка за един геймър, тък като дори и да си купиш супер мощният компютър трябва през 2 години да го ъпгрейдваш за да си в крак.

Некой не може да оспори факта, че игрите за PC са по - разнообразни, но чарът на конзолните е в аркадността и релаксирането, които ти доставят.

A по темата - http://us.playstation.com/support/compatiblestatus/

PureSexy
08-01-2010, 23:20
Значи ако искаш Playstation 3
трябва да е 60gb модел.
Такъв вече не се произвежда, но често се продава из интернет.
Друго важно е пс3-то да е за Европа тъй като игрите от пс2 и пс1
имат кодировка(PAL) ... за Щатите и още няколко страни е (NTSC)

Мисля че за 500 лв ще си имаш добър ПС3.
Но запомни че за да имаш МАКС удоволствие от пс3-то
ти трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО HDTV!
А ако желаеш и екстра звук и Surround Sound.
Идват много пари, но си заслужава всеки лев.
Казвам го от личен опит :)

Дано да съм ти помогнал :)

Поздрави :P

PureSexy
08-01-2010, 23:45
Не винаги всичко в една игра е графиката.
Има много случай в които графиката не е най-важното, но играта става
хит :)

А относно игрите на конзолите били с лоша графика. :D

Бих препоръчал всеки да види Uncharted 2,God of War III или
KillZone 3.
Ей тогава пак ще говорим за графика.

Относно 6-те ядра :lol:
Че то само процесора ще ти е кажи речи 1500 лв :lol:
Сметни си и другите Top-End компоненти.
И то какво ще стане :D

6000 лв за едно PC на което единственото предимство ( и то на моменти) е графиката
Вече всеки който прави игри отиде при конзолите. Защо ли? :(
Ами защото там е парата братя 8)

PureSexy
08-02-2010, 12:56
Ами да ти кажа ... Playstation е доказана марка!
Явно и ти си от тия хора които не са се докосвали до какъвто и да е
Playstation и почват да казват колко suck-вал. :lol:

Само че на Playstation-a просто пускаш диска на играта и тя върви.
БЕЗ лаг и тем подобни проблеми ( нещо което Компа никога няма да прави)

Пак и да имаш Комп който да е последна мода значи през 2 месеца да
даваш луди пари за upgrade :lol: :D

Maй компа е по скъпото :-D

Представям си индивиди като теб 8-)

Да дават всяка година по 1000-2000 лв за да могат да гледат "графика"
:lol: Пак и игрите за комп повечето са порт от Xbox360 :razz:
Но защо ли играя да ти обеснявам :D
Я да те оставям да си играеш на "ЩайгаСтейшъна" (PC) :razz:

DaNGeRousLy
08-02-2010, 15:01
paystation - объркал си думата :D :razz:

8-)

skuck
08-02-2010, 15:10
Абе не може нещо което е направено главно за игра да е по-лошо от нещо което е мултифункционално. Компютрите са мултифункционални устройства. Конзолите са специализирани в игрите и няма как да не са по-добри от компютрите в тая насока.

CryToDie
08-02-2010, 17:42
Защо, защо ти е да си купуваш това, вместо един мега-ултра-гига-супер мощем компютър, който ти предлага много повече разнообразие?

Може би защото усещането да усещаш джойстика в ръцете ти е друго.
Може би защото чувството да седиш с някой приятел да дивана и да разцъквате TEKKEN на големия телевизор е друго.
Може би защото точно конзолите са по изгодни от финансова гледна точка за един геймър, тък като дори и да си купиш супер мощният компютър трябва през 2 години да го ъпгрейдваш за да си в крак.

Некой не може да оспори факта, че игрите за PC са по - разнообразни, но чарът на конзолните е в аркадността и релаксирането, които ти доставят.

A по темата - http://us.playstation.com/support/compatiblestatus/

И аз точно затова искам Playstation - друго си е с джойстик и на плазма Dancing А за компютъра - вече не е толкова интересно на него и като ми писна си купих лаптоп и бях с мнението че ще е абсолютно друго, обаче - същата работа Brick wall Сега единственият проблем, който остава е да накарам нашите да ми купят един Playstation :P :D :D :D :D

WinstonSmith
08-02-2010, 17:55
Оправяйте се. Нали не го купувам аз това :razz: :razz: :razz:
Предпочитам си PC-то :grin:
И само да добавя, че не е нужно да си ъпгрейдваш компа праз 2 месеца само и само за да е с най-новия хардуер, ама грандоманията е нещо страшно и безгранично :razz:

И през колко време трябва да си ъпдейтваш компа за да можеш да подкараш най - новите игри нормално? В краен, ама абсолютно краен случай 2 години...

Докато закупувайки си дадена конзола, то знаеш, че следващите минимум пет години ще можеш да се наслаждаваш на най-новите игри без необходимостта от ъпгрейд и съответно, влагане на допълнителен финансов ресурс.

А относто графиката, мЕйна, виждала ли си Xbox 360 или PS3 или досега ти с конзола е бил някой NES?

CryToDie
08-02-2010, 18:06
Въпроса към кого е?

WinstonSmith
08-02-2010, 18:10
Към цитираната особа с шестядрения процесор.

SolemnityOfDeath
08-02-2010, 18:17
Конзолите имат много повече чар, отколкото компютрите :) Мноооого по-различно е усещането, макар че сигурно от година не съм се и докосвал до PS3/ Xbox / каквото и да е.

skuck
08-02-2010, 18:17
5 години най-малко! До преди 6 месеца излизаха игри за плейстейшън 2! Той излезе 2000 тогава пц-та можеха само да му душат бакелита от интегралните схеми, същата работа е сега и с пс3...

BrigadeSUD
08-02-2010, 21:00
Само че "някой" играеме и стратегии които ги няма за великите конзоли :) а пък да играеш шутър с джойстик ти убива играенето , много по удобно си е мишка и клавиатура

и ПС и конзолите си имат плюсове и минуси , спора е безмислен

Pwnmaster
08-02-2010, 22:07
Ооо, да си играеш Кал ъф Дюти на Ексбокса с големия джойстик е удоволствие.
Иначе съм с 3 ръце за ПС3. Невероятна конзола, безплатен онлайн, много повече заглавия отколкото Х-а и както каза Скък-игри за ПС2 излизат още така че е перфекната конзола.
О, да, ако имаш пари - взимай си БлуРей филми :)

WinstonSmith
08-02-2010, 22:19
Мдаааааа, козовете на Плейстейшън винаги са били ексклузивните заглавия. Само заради MGS си струва да си го купиш.

Pwnmaster
08-02-2010, 22:26
Абсолютно. Да не говорим за Uncharted 1/2 8)

Pwnmaster
08-02-2010, 22:37
Да.
Всеки ПС се е чипвал :-o

Pwnmaster
08-02-2010, 22:46
Казвам ти го като собственик на чипнат ПС3 Слим от месец ноември, тоест 2 месеца след пускането му :)
Малко ме е яд, че го продадох :(

Pwnmaster
08-02-2010, 22:57
Моят беше хакнат в Италия, откъдето ми е купен.
Малко се поразрових и намерих инфо - http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/rumor-belzar-worlds-first-ps3-modchip-being-tested/
и
http://news.cnet.com/8301-17938_105-10366437-1.html
Тествани още през октомври. Не знам колко са верни, но аз играех пиратски игри и не съм платил стотинка за игра.

CryToDie
08-03-2010, 15:37
Гледах цените на PS3 игрите - от 50$ до 120-130$ :shock: И за това ще наблегна на zamunda'та :)

PureSexy
08-04-2010, 18:54
Явно Ps3-хейтъра няма да спре! :D
Той не знае на какво е способен пс3 :-D

Както и да е да се похваля :)

Вече сам горд собственик на пс3 :)

Уникална машинка :P

Игрите ги взимам или от тук ( от познат или приятел)
или от ebay и излиза доста по евтино :-P

KillZone 2 e върха 8)

Joc
08-04-2010, 18:57
играем тетрис! САМО ТЕТРИС!!!!!































и тамагочЕЙ