PDA

View Full Version : Имам вълчи апетит !!!



tonie__
08-01-2010, 21:43
Върнах се в петък от морето и до сега имам невероятен апетит ! Ям адски много-днес съм изяла 2 порции критараки(ориз) съответно на обяд и вечеря;3 праскови като скоро ще станат 4 8-) едно пакетче солети и сега сухари Хогаренас да кажем половин пакет.Опитах се да повърна и стана де,ама супер малко.Нз какво ми става,трябва да ми дойде до 4ти и обяснението ми е или че е заради цикъла или съм бременна 8-) Дайте ми съвет,след малко пак отивам да повърна,ама тея праскови само ми се въртят в главатаа !! :-x

play23
08-01-2010, 21:56
Ама за какво искаш да повръщаш въобще ? напомня ми на една лоша болест. Като чета от това което си яла нищо не е засищащо(освен ориза ама не знам по колко си яла), а прасковите имат малко калории да не те притесняват.

xxKiFlA
08-01-2010, 21:58
аз като бях миналата година на море ядох повече
там ми се яде :D и като се вьрнах продължих
после не толкоеа
така че може да е нормално :P

tonie__
08-01-2010, 22:00
колко ми е засичал коментарите из форума знае,че аз нищичко не ям приницпно.за мен това е хипер много ! никога досега не съм яла и обяд и вечеря и на всичко отгоре още да съм гладна ! дано да е заради това,че трябва да ми идва,иначе нз какво ще правя.. :С

tonie__
08-01-2010, 22:04
108 калории от прасковите,да го кажем 700 от сухарите,300 от солетите;станаха 1108 :shock: и критаракито не искам и да знам колко е,като се има предвид,че си беше мазнинко :shock: :shock:

play23
08-01-2010, 22:39
Щом те притесняват калориите не яж боклуци с много калории за нищо.
700 калории от сухари :shock: толкова калории има в 700 грама пилешко филе(сурово) ако изядеш толкова не вярвам да не се нахраниш ;)

tonie__
08-01-2010, 22:42
еми не се нахраних ;(

SummerDream
08-01-2010, 22:46
чудя се как можете да не ядете нищо по цял ден, бе \:
иначе да, най-вероятно е от морето..там ядеше ли..много?

mArMaLaDkA
08-01-2010, 22:51
Ти си изхабила супер много енергия на морето - плажчета, купони, танци, нормално е да си гладна. Предвид и това, че си болна и си броиш и калориите в чаша вода, напълно нормално е да дойде момента, в който организмът започне да си иска своето.

play23
08-01-2010, 22:59
еми не се нахраних ;(

Ако беше изяла толкова месо щеше определено. Има разлика от какво идват калориите.

tonie__
08-01-2010, 23:08
чудя се как можете да не ядете нищо по цял ден, бе \:
иначе да, най-вероятно е от морето..там ядеше ли..много?

ами на морето ядох повече от другите морета,но не беше нормално,тоест си ядох малко.но просто днес прекалих.от утре мисля да го карам на вода организма ми да си припомни как стоят нещата,такива своеволия повече няма да си повзолява!

DarkKisss
08-02-2010, 04:40
Боже .. Ти си ебахти параноичката, честно.
Не е възможно да го караш само на вода и на 'нищо' .. А пък и знам от теб, че преди си била закръглена, а сега си по-добре и тежиш 55 кг.
Какво искаш аз не мога да разбера? Да си докараш болест на чревните пътиша, на стомаха, нещо? И после като минеш тийнейджърския дебилизъм и станеш на 25-30 години да пиеш по шепа хапчета ли? Оправи се малко, момиче! Не яж БОКЛУЦИ, а реално това си яла, освен ориза. Яж месо и зеленчуци, напълно достатъчно!

iiordanova
08-02-2010, 06:34
Спокойно , Тони.. Това е защото ще ти идва. И аз бях така скоро. Такъв апетит .. никога не ми се беше случвало. След няколко дена ще отмине , спокойно.
А през тези дни .. яж , но гледай да е полезно. Яж нещо , което ще те засити. (: Не се насилвай да повръщаш , няма смисъл.

hgfh
08-02-2010, 07:40
Ти си болна -сериозно ти говоря,не го казвам за да се обидиш.
С твоите недохранвания такива проблеми ще си докараш,че ще съжаляваш ,ама ще е късно...

Functional1Neighbour
08-02-2010, 07:44
Тука нещо намирисва на булимия. И от последния ти пост звучиш така все едно "наказваш" организма си заради това, че изпитва глад. Просто забележи колко тъпо и нелепо звучи това. Аз те съветвам да отидеш да се прегледаш...направо те съжалявам. :?

nadincety
08-02-2010, 09:40
Мисля си,че е от това,че ще ти идва..И аз съм така около седмица-седмица и половина преди да ми дойде..Ям по много и въпреки всичко не се чувствам наядена..Като ми дойде всичко си става по старо му 8-) Така че не се притеснявай :) Хапвай си и да не ти пука 8-)

Jaune
08-02-2010, 09:56
e много си яла, да знаеш!
направо, сега като повърнеш, навий си алармата на телефона и стани през нощта пак да повърнеш, за всеки случай

AniBG
08-02-2010, 10:04
Оффф, абе какви хора сте вие бе!?! :x Наистина, от последния ти пост изглежда, че наказваш организма си, заради това, че има нужда от храна! :x Я се стегни бе, ти разбираш ли, че напрактика ти нищо не ядеш, а ако случайно ти се „дояде“, ядеш само БОКЛУЦИ!!! :-x Разбери, че ще се разболееш (ако вече не си болна :? ) Отстрани изглеждаш ацки смешно - хората нямат какво да ядат, а ти се оплакваш, че ядеш твърде „много“! Проблемът ти не е в това, че ядеш много, а че ядеш малко! Никой нормален не пропуска постоянно обед и/или вечеря! Трябва да се храниш по минимум 3 пъти на ден и то здравословно, а не да се тъпчеш със солети и разни други неполезни неща! :x :?

Infinity
08-02-2010, 10:15
Яла си само това и казваш , че имаш вълчи апитети ?
Хора , честно ви не сте добре ! В тоя форум едно малко момиче , което не е сигурно как изглежда е напълно възможно да се разболее !
БОЛНИ СТЕ!

justonegirlwithonehope
08-02-2010, 10:19
Може би е от смяната на климата, знам ли.Ако се притесняваш посети лекар.

PinkFloydSound
08-02-2010, 10:24
Да, така си и мислех. Болна си вече.

tonie__
08-02-2010, 10:50
Да, така си и мислех. Болна си вече.

не съм болна.и не съм и толкова слаба в интерес на истината.просто не съм свикнала да ям по толкова много и се притесних.твърде много усилия и мъки ми костваше да отслабна,не мога да си позволя сега пак да кача всичко

3oPuTy
08-02-2010, 10:59
Твоето си е точно болестно състояние!!!
Това,че не си чак толкова слаба не означава,че не може да се разболееш от болести като анорексия и булимия :?
Начина ти на мислене е точно 1:1 като на хората болни от тези две болести!
А и самата храна НЕ Е много сама по себе си!Друг е въпроса,че си се хранила предимно с боклуци,които е нормално да ти се лепят.
А и какви са тия глупости с гладуването?!Ти нормална ли си?!Да си съсипваш организма по подобен начин :?
Нормално е да имаш по-силен апетит в тия жеги,защото тялото гори повече калории докато се старае да поддържа една и съща телесна температура,а и факта,че трябва да ти идва ... Аз също съм в ПМС и ям адски много,но от днес гледам да карам само на плодове,зеленчуци,пилешко и над 3л. вода,защото ще ходя на море след няколко дена,но и обичам тялото си (макар и с няколко кила отгоре) и не искам да го мъча :?

Pedigree
08-02-2010, 11:18
Ще се впусна в едно кратко разказче за нещо, което ми се случи преди цифра време, но въпреки това още си го помня, и ми е обеца за ухото.
Имах един период, в който почти не се хранех. Не, не защото бях на онези ужасни диети, никога не съм имала нужда. Просто да кажем, че бях в тежък тийн период, и въбще не ми беше до ядене, дори и до тоновете шоколад. По цял ден си карах на цигарки и кафенца. Не се кранех редовно, всъщност почти не се хранех, а като го правех, се хранех с пълните боклуци. Примерно цял ден не ям, а преди да си легна, изяждам един пакет чипс/солети. И така по цял ден в продължение да доста дълго време.
В един момент просто станах супер зле и се стигна до лекарска намеса. Сама се сещай колко весело ми беше, както на нашите и на останалите ми близки. Какви притеснения и филми бяха за всички.
Еми, сама си прави изводите, както се вика. Ако искаш да се гавриш с организма си, прави го, изцяло твое си е решението, но си помисли добре дали няма да съжаляваш след време.
Вълчият апетит може да е временен.
Пък като имаш такъв мерак да си пазиш тялото, прави го. Спортувай си редовно, но и се ХРАНИ р е д о в н о. Не е нужно да гладуваш, а просто да спазваш определен режим на хранене, не да ядеш, като ти падне, а по-важното е да не се храниш с пълните боклуци. Не яж калорични храни, щом не искаш, но се храни. Храни се с нещо качествено, което ще те засити, а не да се нагърмиш наведнъж, а след един час пак да си гладна.

* Спри с повръщането, осъзнаваш ли се изобщо?
** За една част от секундата се замисли колко абсурдно звучиш.


Айде стягай се. :)

krokkrok
08-02-2010, 11:19
Яла си само това и казваш , че имаш вълчи апитети ?
Хора , честно ви не сте добре ! В тоя форум едно малко момиче , което не е сигурно как изглежда е напълно възможно да се разболее !
БОЛНИ СТЕ!

+
Ти си някакво 2 в 1...Анорексия И булимия.Как хиляда човека ще ти кажат болна си и ти пак няма да го осъзнаеш...

AniBG
08-02-2010, 12:08
Проблемът е там, че авторката не осъзнава, какво ѝ говорим! Хем е направила тема и всички ѝ казват какво да направи, тя пак си е на своето! После повечето хора (да не кажа - всички) ѝ казват, че е болна и тя пак отрича! Като иска да натоварва тялото си, но и да го мъчи - нейн проблем, но поне да вложи малко мисъл в цялата работа и да мисли за последствията! :?

JCoutureJunkie
08-02-2010, 12:22
Не се обиждай,наистина не искам да прозвуча така,но ми е направило впечатление,че все по някакъв начин се опитваш да привлечеш колкото се може повече форумско внимание към себе си.Няма да давам примери,ти сама си знаеш.
Темата е безмислена и съм сигурна,че много добре знаеш колко глупаво звучат твоите "опасения" оотстрани.Всъщност,надявам се,защото в такъв случай поне в реалния живот не би си причинила нещо подобно.
Но все пак ако наистина си в такова "състояние на духа" ще те помоля да влезеш в гугъл,да напишеш името на някой известен модел с красива фигура и да намериш нещо за нейната диета.Там ще намериш полезни неща,които може да са ти от полза.Ето например,Миранда Кър http://www.howcelebritiesloseweight.com/miranda-kerr-diet-and-exercise/
това беше първото,което ми излезе,отне ми по-малко от половин минута.Толкова ли беше трудно?Прочети го,няма да го превеждам,ако си била честна в темата за мис тийнпроблем,че знаеш 5 езика,това би трябвало без проблем да го разбереш.Виж какво яде и се успокой,вземи си пример.Спри да си броиш калориите във въздуха,който дишаш.Спри с боклуците.Мисля,че ти беше тази,която споделяше,че има дебел кокъл.Това е структура,колкото и да отслабнеш при такова положение,няма да си доволна.По-добре се радвай,че има хора,които могат да ти дадат съвет от сърце и че може да не стигнеш до болницата.Има шанс за теб.
P.S. Забравих да добавя,че според много специалисти в тази област,трябва да се яде към 5-6 пъти на ден.Между закуска и обяд и между обяд и вечеря поне веднъж.Аз съм 47 кг. за 1.60 (горе - долу),от години не съм качвала повече от 1 кг.Никога не съм ставала повече,от 48кг,въпреки,че искам.Ям поне по 6 пъти на ден,но гледам какво ям.Дори на училище започнах да си нося ябълки.Отказах се от junk food - а

Shiz0
08-02-2010, 12:28
Мале, чувствам се свиня след поста ти..
Аз ям по 15 пъти на ден сигурно..
Каквото ми се прияде, веднага намирам начин да си го набавя :D
Никога не съм се ограничавала, не съм във перфектна форма, но това е от НЕспортуването регулярно.
Моя летен ден не минава без сладолед; царевица; дюнер; шопска салата; и много газирано (също и бира или вино) и мнооого вода :)
Мазно, вредно ..каквото и да е, е Адски вкуснО :D:D:D

tonie__
08-02-2010, 12:44
а на мен колко ми се яде сладолед примерно не е истина,обаче се знам колко съм лакома и ако почна да ям каквото ми се яде,няма да спра.диети не мога да спазвам по 2 причини:1)родителите ми са твърдо против и никога не биха ми позволили и 2)не мога да готвя и ще се наложи баба да ми готви,само че ще ми се каже,че не може тя да сготви 78256 работи и пак за мен да готви отделно.Като посъбера някой лев ще си взема карта за фитнеса до нас,много искам да ходя да бягам,но никох не иска с мен...

JCoutureJunkie доколкото разбрах си мислиш,че лъжа,за да привлека внимание,така ли? :) Ами-не е така.Тематая направих не да ми кажете,че съм болна,а да ми споделите някоя хитринка с която да убия глада.Номера с топлата чаша вода при мен не помага,защото ми се повръща после цял ден.

December
08-02-2010, 13:08
Да, така си и мислех. Болна си вече.

не съм болна.и не съм и толкова слаба в интерес на истината.просто не съм свикнала да ям по толкова много и се притесних.твърде много усилия и мъки ми костваше да отслабна,не мога да си позволя сега пак да кача всичкоaх ах отричане.Едно то главните неща при ана(свикнала съм да й казвам ана вместо анорексия,тя е като истински приятелка,голяма кучка.само казвам да не се бъркате.Тия които са имали честа да станат приятелки с ана ме разбират защо казвам причтелки и т.н.,както и да е).Винаги се опитваш да отричаш.Няма да си признаеш то е ясно,но ако искаш да се спасиш от куп болести по-добре се замисли над положението си.От доста време ти чета мненията.На тебе и психолог и диетолог и кво ли още не ти трябва.И преди колко време беше писала някава тема(преди повече от 4 месеца сиг) че се наливаш с алкохол.Беше в раздела "У дома".Много добре си го спомняма,не се опитвай сега да отричаш...Алкохола може да е само питие,но от него много се пълнее (: Не стига,че е вреден,но и се отразява на фигурата ти.А и си малка.(да да,на 16 години човек е малък запомнете това.много момичета си мислят,че на 16 вече са големите какички :lol: смях в залата!колко жалко...).
Също за мия(булимията).Не си мисли,че само свръх слабите може да са болни.Особенно при булимията често се наблюдава +/- 5-10 кг.
Тъй,че и 60 килограма да си пак можеш а се водиш анорексичка.Това е главно психическа болест.Много са ми смешни хора дето си мислят,че само 30 килограмовите торби с кокали страдат от тази болест.Често незапознати с болеста хора :?
М стига съм се обеснявала.много от симптомите ги имаш.Ако искаш наистина като пораснеш(колко смешно в стил бате енчо прозвуча ;д) да имаш хубаво семейство с деца и да си щастлива и здрава, вземи се в ръце.Положението при тебе става от лошо все по-лошо при тебе(нали от вече година ти чета мненията).
А пада ли ти косата,цикълът ти всеки месецли е?
Виж - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121806 .

А това дето JCoutureJunkie и аз съм го забелязала.Доста често се опитваш да привлечеш внимание към себе си.Също симптом.
Много от ана момичетата не успяват да получат вниманието от което се нуждаят и затова се опитват да го привлекът със фрапиращи мерки и килограми и т.н.А има и такива които си живеят в своят собствен свят изпълнен с калории и аеробика.Обличат се в размъкнати дрехи,за не личат мерките им.Прекъсват контакти със приятелите,семейството...де пресират се и често продължава докато не умрът.То и това е целта на повечето доколкото съм чела.Охх доста докторско почнах да го докарвам затова се спирам ;д

По-добре не влизай в ана и мия сайтове,че като те гледам бързо ще се "пристрастиш" :?

Pedigree
08-02-2010, 13:19
много искам да ходя да бягам,но никох не иска с мен...


А това пък колко е тъпо... :)
Защо някой трябва да идва с теб?

Аз всяка сутрин рано ходя в училището до нас да бягам самичка. И е сууупер яко, и отпускащо. После съм като агънце. :smt016 И да, съвсем спокойно мога да заява, че ми е много по-хубаво, като ходя да бягам сама, а не да мъкна някой с мен.

DarkKisss
08-02-2010, 13:33
много искам да ходя да бягам,но никох не иска с мен...


А това пък колко е тъпо... :)
Защо някой трябва да идва с теб?

Аз всяка сутрин рано ходя в училището до нас да бягам самичка. И е сууупер яко, и отпускащо. После съм като агънце. :smt016 И да, съвсем спокойно мога да заява, че ми е много по-хубаво, като ходя да бягам сама, а не да мъкна някой с мен.

+++++++++++++++ (:

tonie__
08-02-2010, 13:37
както и да изглеждам в чуждите очи,аз се чувствам по-добре така,отколкото преди.каквото и да пиша тук,никога не съм имала високо самочувствие или изобщо някакво.сега обаче имам поне някакво и предпочитам така,вместо да ме е срам да се преобличам в съблекалнята като имаме физическо

DarkKisss
08-02-2010, 13:42
да си чувала за граници?

tonie__
08-02-2010, 13:44
не ми се е случило досега нещо лошо и не мисля,че съм минала някакви граници

PinkFloydSound
08-02-2010, 13:45
](*,) Тони, не ми се сърди, ама много си се променила. С добри намерения ти го казвам – оглупяла си. Неяденето убива мозъчните клетки. Стягай се, почни да спортуваш и да ядеш по 4 пъти на ден, НЕ ПОВРЪЩАЙ. Но каквото и да си говорим, най-важното е едно – приеми се такава, каквато си, приеми, че няма втора като теб, приеми, че не е нужно да тежиш с 3-5 кг по-малко, за да изглеждаш зашеметяващо.
Кое е по-важно – няколкото килограма или здравето ти + душевното ти щастие? Сама избирай.

tonie__
08-02-2010, 13:48
ама аз съм щастлива така..

седа изядох една малка краставица,доматче,сериозн а бучка сиренце и едно пакетче сухари Ети 8)

Pedigree
08-02-2010, 13:58
не ми се е случило досега нещо лошо и не мисля,че съм минала някакви граници

И трябва да ти се случи, за да решиш, че си минала някакви граници?


не е нужно да тежиш с 3-5 кг по-малко, за да изглеждаш зашеметяващо.

Може и да й е нужно. Може и да се чувства по-красива, като тежи с 3-5 кг по-малко. Напълно възможно е. Тя е момиче, ебаси. И най-малките промени я карат да се чувства по-добре. И няма абсолютно нищо лошо и нередно, а тук идва тънкият момент просто да се старае, за да постигне желания от нея резултат, но на наква цена?
Цената е да спортува. Бягай в училище, ходи на фитнес, храни се, не гладувай, но не яж боклуци. Идеята е да го превърнеш в начин на живот, част от ежедневието, не да си казваш 'днес е топло, няма да ходя на фитнес, ама мога да изям една кутия с шоколадови бонбони'.

Flopper
08-02-2010, 14:09
Леле това, което си изброила е страшно малко храна. Не трябва да отвикваш да ядеш , защото после никога няма да можеш да се храниш нормално! Братовчедка ми точно така се оправдаваше че винаги е била злояда и си докара страшно много проблеми- имаше един период, в който ако хапнеше повече от 3 бисквити директно ги повръщаше!! Опитвай се да се заучаваш да ядеш малко по малко полезна храна и увеличавай постепенно.. Яж варени зеленчуци и картофи повече. И не мисли че ще надебелееш, защото ако се научиш да не ядеш няма да отслабниш, а само ще предизвикаш йо йо ефект по-късно :(

BuKuu
08-02-2010, 16:37
Притесняваш се-ОК, но да повръщаш... Най-голямата глупост.
Моя позната с целта си да не възвърне килограмите си докара анорексия. Разбирам, че искаш да изглеждаш добре, но не бива да се лишаваш от абсолютно всичко.
Опитай да се храниш по- здравословно, често, но на малки порции. Намери начин да спортуваш. Ако не друго, то поне дълги разходки в парка.
btw храната която си погълнала (1 пост) не ми се струва много... поне за моя режим на хранене.

dydka
08-02-2010, 17:13
Хора опомнете се всички вие сте смешни с тези ваши изказвания! Яла била 1 ден и голям вече проблем ми утре ще караш на плодове и по-леки храни за сметка на този ден.Смешни са ми всички,които пишат"надебеляла съм 2 кг как да ги сваля?" Аз бях мн надебеляла да имах и здравословни проблеми,но заради глупостите ви които 4ета ..повръщала била нз си какво.,...не се сдържах да не дам и моя коментар...за 1 месец свалих 17 кг ,които до сега задържам стана няколко месеца...това сваляне стана с чист глад кафета и цигари и всеки ден нон стоп фитнес след училище от поеделник до неделя (да не казвам как ме гледаха момчетата там ще кажеш ,че тренирах за първенство всеки ден и в началото слизах от уредите като с восъчно лице)в продължение на месец и 3 дена ...,с който да свикна първата седмица беше кошмар... и от този глад накрая какво.... нашите ме накараха да ям плодове вече,които самия ми организам повръшщаше отказваше храната ...и наистина усещах това ,което съм и чела в статии онова усещане как храната ти ще кажеш се качва до грлото ...от половин грейфрут ми стана тежко никога няма да го забравя...и накрая какво приеха ме в сшпешното и ме оперираха...и от тогава съм постоянно на хапчета ,защо защото си развалих червата от всякаде... и вяпреки това сега пак се подлагам на ограничения но с цел да си задържам килограите един ден ако прекаля с някаква храна на следващия не ям почти...а шоколад,сладката и тестяното даже и ги забравих от септември месец...но не се разделих с безалкохолното.И така поне успях да се оправя и до бала си и имах късмета и да присъствам.

krokkrok
08-02-2010, 17:25
Смешни са ти? Та ти си била такава...по-скоро трябва да ги разбираш.

Infinity
08-02-2010, 17:47
Аз ги разбирам и никак не мие смешно. Напротив това , което чета ме ужасява , защото знам , че всичко е един безкраен АД !
За съжеление повечето момичета се сещат , че е така , когато започнат здравословните им проблеми. Дори да не си 40кг. пак ще дойдат , ако не се храниш Тони. Трябва да го проумееш , и ако сега се чувстваш щастлива повярвай ми ще дойде момент , в който ще ти се реве !

dydka
08-02-2010, 18:12
Смешни са ти? Та ти си била такава...по-скоро трябва да ги разбираш.

казвам ,че са ми смешни,защото това са някакви 2-5 кг ,които някои са ка4или а аз,заради заболяване и непиене на лекарства ,за 2 години надебелях до такава степен ,че късно се усетих свалих 17 кг и имам още 10 да свалям ,това за мен не е смешно ,смешни са техните оплаквания и капризничества.това вече са сериозни неща,ако си прочела и целия ми кометар по-горе.

Fx1
08-02-2010, 18:15
''2 порции критараки(ориз) съответно на обяд и вечеря;3 праскови като скоро ще станат 4 Cool едно пакетче солети и сега сухари Хогаренас да кажем половин пакет.''

Eдинствената ти грешка тук са солетите и сухарите - боклуци. Яж колкото си искаш плодове и зеленчуци. Не преяждай. Мини на ''режим'', не диета. Дори някой ден да 'съгрешиш' с някой шоколад, не се мъчи да компенсираш с глад на следващия - мини си пак на същия режим. Килограмте не се свалят или качват за няколко дни, а за седмици, месеци.

Дори не си помисляй за повръщането...безумие и напълно безсмислено.

sToyAncHo
08-02-2010, 18:42
...3 праскови като скоро ще станат 4 8-) ... след малко пак отивам да повърна... :razz: :razz: :razz:

dead_princess
08-03-2010, 10:03
Не съм чела всички коментари по темата, но стигнах до извода, че си болна от булимия :shock: По-добре отиди на лекар преди да е станало късно, защото след време ще имаш здравословни проблеми.

HexGirl
08-03-2010, 14:59
Тонииии....
няма да повръщаш !!!!
И аз ям като тебе малко ама когато прекаля просто на другия ден само водичка и кафенце . Прави и ти така и не се шашкай :)

sladkish_14
08-03-2010, 16:04
Ти на това, ако му викаш 'вълчи апетит' да не ти казвам аз как ям в последно време,, защото ще се окаже 'мечешки'. :wink:

Kallyn4eto
08-03-2010, 19:27
човек това не е чак толкова много
солетите и сухарите не са най-полезното ама се преживяват
плодове яж колкото искаш, ако щеш в промишлени количества
а за повръщането няма смисъл да повтарям другите - пълна глупост

evalongoria33
08-08-2010, 19:32
Ти тъпа ли си? :lol: :lol:

zoreto
08-08-2010, 20:08
Ти тъпа ли си? :lol: :lol:

ти бък с каква цел вадиш тема,че и си позволяваш да ОБИЖДАШ

2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.

12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

MaLty
08-08-2010, 20:26
Много си яла,думи нямам .. 8-) Аз с мойте 3-4 сандвича за закуска,порция пържени картофки на обяд (след което естествено още бях гладна,ама нямаше друго), ии толкова сандвичи за вечеря,кфо да кажа ? 8-) И разбира се между храненията се тъпча със вафли и чипсове :D Слава богу,че не ми се лепи 8-)

UnaBletoLoVeU
08-08-2010, 20:47
Яла си само това и казваш , че имаш вълчи апитети ?
Хора , честно ви не сте добре ! В тоя форум едно малко момиче , което не е сигурно как изглежда е напълно възможно да се разболее !
БОЛНИ СТЕ!

Наааай-сетне един човек, който да мисли като мен.

И аз преди имах такива периоди като теб, но само периоди от сорта на седмица, максимум две (много рядко).

А сега дори закуската ми е повече от яденето ти за седмица сигурно, а тежа между 46-48 килограма, зависи.

Много важно е да се храниш правилно, а не да си наказваш организма. Много ясно, че ако ядеш с годините по една ябълка на ден с две лъжички мед и 5 лъжички мляко, ако хапнеш като нормален човек ще се чувстваш като изяла света, а организмът ти ще бъде затормозен. Яжте си нормално и всичко ще е наред...здравето е много по-важно от външния вид. А като добавим и това, че вътрешното здраве се отразява на красотата ти, няма как да изглеждаш зле.

Jaune
08-08-2010, 21:54
Ти тъпа ли си? :lol: :lol:

ти бък с каква цел вадиш тема,че и си позволяваш да ОБИЖДАШ

2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.

12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

a авторката с какво право си позволява да насажда психични разстройства на 14-годишни момичета?

zoreto
08-08-2010, 21:58
Ти тъпа ли си? :lol: :lol:

ти бък с каква цел вадиш тема,че и си позволяваш да ОБИЖДАШ

2. Да уважават мнението на останалите потребители, модератори и администратори. Коментари, които са обидни и накърняващи доброто име на потребители или сайта ще бъдат премахвани.

12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

a авторката с какво право си позволява да насажда психични разстройства на 14-годишни момичета?


да е казала на някого си да повръща или кавото и да е? не защитавам никой ,но някой не се съобразява как говори (ПИШЕ) на хората и напада без мн да знае за каво става дума.Това не е нормално .всеки има свободата да прави каквото си иска със собственото си тяло

Jaune
08-08-2010, 22:01
така е, но в тоя форум точно такива момичета с нездрава психика влизат и виждайки такива теми, се тласкат към саморазрушение