PDA

View Full Version : Не вдигнах самолета ?



mitakapln
08-02-2010, 06:56
Здравейте!
Случи се така че на купончето миналата нощ една мацка ме завлече в
спалнята и когато дрешките паднаха, след което я лизах известно време настъпи моментът на истината и аз така да се каже бях с абсолютно паднал самолет...
Бях се наливал цяла нощ с Кола (тъй като реших да не пия поради това че предната нощ се направих на свиня) -та тъкмо си мислех да посетя едното място по малка нужда когато мацката ме завлече в спалнята. Също така бях изпушил и солидно количество коз.

-Та въпросът ми е дали на някого му се е случвало това и как се измъкна от ситуацията, защото мен лично ми беше доста сконфузно когато светнахме и започнахме да се обличаме...
-Също така искам да поясня, че същата тази нощ около 30 мин по-рано самолетът си беше вдигнат в резултат от някаква секс сцена по ТВто.

-Какво мислите-дали проблемът е било напушеното ми състояние + това че стабилно ми се ходеше до тоалетна или е било на психологическа/нервна основа ? Всичко стана доста бързо и дори не се бяхме забили или нещо от рода с мацката-тя просто си ме завлече най-неочаквано в спалнята и се чудя дали ако имах повече време шях да го вдигна, но си мисля че надали щеше да стане, знам ли.

-Също така това ми се е случвало веднъж в миналото, само че тогава бях солидно пиян и на коз или линии (не помня вече).

-Ще съм благодарен ако дадете някакви съвети, защото не виждам как на всеки купон трябва да стоя трезвен и да не взимам нищо, за да мога да вдигна самолета в случай че пак от никаде ми изникне възможност за секс :/

Благодаря предварително :)

ПС: -едитнах темата и сега вече е на кирлица-надявам се няма да бъде заключена.

Slynchiicee
08-02-2010, 07:16
първо .. кирилизатор има и във абв-то..
второ.. ако искаш да го вдигаш спри .. да шмъркаш.. и да се наливаш като свиня.. нормално е да не можеш да го вдигнеш след като здраво си се почерпил .. и напушил и кво ли не. а после .. след като си гледал .тв и си се надървил .. просто малко ти е по уминало.. обаче вече е било късно ..
и трето оправи си темата защото ще ти я заключат :)
успех :)

nEwiDimkaTa
08-02-2010, 07:46
немисля че е било от т0ва че си се напушил или напил ... мисля че нещ0 си бил притеснен или нещ0 .. др :)

nefchi_bs
08-02-2010, 07:57
Най-добре спри да шмъркаш и да пиеш,за пушенето нищо не мога да кажа щото и мен ме кефи..Но наистина спри да щмъркаш,нищо добро няма да си докараш от това.

mitakapln
08-02-2010, 08:12
Ами и аз си мислех че най-вероятно е от тези гадости, защото принципно не съм забелязал да имам проблеми с ерекцията, но знам ли-2 пъти да ми се случи си е сдухващо, а не искам да прибягвам до виагра и т.н. :/

one
08-02-2010, 08:34
от наркотиците е.от опит го знам ;)

cvetinka95
08-02-2010, 08:37
от наркотиците е.
нито си бил нервен, нито притеснен..
като ти се прави секс следващия път, ще се жертваш като не вземаш нищо.. :-P

F4ence
08-02-2010, 08:45
от наркотиците е.
нито си бил нервен, нито притеснен..
като ти се прави секс следващия път, ще се жертваш като не вземаш нищо.. :-P

+ :)

Алкохола вреди при такива ситуации... и явно ти трябва повече игра , а това със тоалетната наистина си е проблем , по- добре следващия път първо я посети, после прави каквото и да било... и се отпусни повече ... трябва ти повече време !!!

Awesomness
08-02-2010, 12:22
Уау ! Напил се, нашмъркал се и не му станала пишоната (каква изненада....).... Ми ти продължавай в същия дух и няма и да ти стане ! А и ако ти се пика много също доста разсейва и пречи на ерекцията ;)

FunkyBoy
08-02-2010, 13:10
А и ако ти се пика много също доста разсейва и пречи на ерекцията ;)

пълни глупости, точно обратното е, като ти се пикай и стискаш пак еректира... ама не е там проблема. Според мен е от пиенето и коза :?

FeelMyPain
08-02-2010, 13:17
То трябва да си магьосник за да го дигнеш без свирка, напушен...
Иначе линийките помагат.Освен, ако не е някакъв шибан амфет.

BouH
08-03-2010, 13:56
братле същия проблем имах .. оказа се , че просто е трябвало да се отпусна всичко било на психическа основа.. :razz: та по темата може би с това момиче си искал нещу повече от секс и не си искал да я използваш само за секс и за това не си го вдигнал или просто на тъмно не става :D пробвай без сякви опиянителни средства и на спокойствие например заведи я у вас ..на своя територия ще можеш да се отпуснеш :grin: (да и разбиеш лагерницата)

kalpazanka
08-03-2010, 14:06
Виновен е алкохолът със сигурност. Ако се разровиш малко из биохимията, ще видиш защо. ;)

anonymous708973
08-04-2010, 09:48
Естествено, че е било от наркотиците. От какво друго?! :? Алкохолът в умерени количества не пречи (според лични наблюдения), така че не е необходимо да стоиш на кола всеки купон. Ама тия гадости ги спри, с нищо не ти помагат!

Slynchiicee
08-04-2010, 10:35
сигурно пилота на самолета ти е умрял
:lol:

truculent
08-04-2010, 14:36
При мен тревата ми вдига настроението за тея работи и откачам като като видя задник... За колата едвали вилияй. Както каза BouH психиката баце.. По ТВ-то е едно в леглото мн по различно