PDA

View Full Version : ...и силно ще се смея.., да си мисли, че живея..



DqVoLsKoJeLaNiE
08-02-2010, 09:15
Здравейте на всички. :) Цялата история започва преди две седмици, когато една приятелка ме нави да идем до близкото село, за да видим един приятел от училище. Отидохме и той ни заведе при неговите приятели и там се запознах с едно момче...Цял следобяд си дрънкахме глупости и накрая дойде време да си тръгваме, приятелите на въпросното момче идваха до един, без Него...След няколко дена в 11 часа получавач СМС, че ме харесва и така нататък...Намерихме си фейс-а и скайпа и си пишем...,ама само си пишем,аз давам само намеци, намеци и пак намеци, а той-пън! Половината село ми каза, че бил боклук, бил бройка, но аз отказах да повярвам...Казаха ми, че не е за мен, бил от село, аз много се ядосах, защото не ме интересуваше откъде е и наистина го харесвах. Той обаче си си остана безразличен към мен, никога не ме търси той, никога не идва, просто не знам за какво се тормозя и аз като съм го видяла само един път, но все пак ми е гадно. Написах темичката по-скоро, за да споделя... :(

Sh@d0w
08-02-2010, 09:22
От кой беше смс-а?Ако ти го е пратил той и след това се държи безразлично значи е много зле...не си заслужава да го мислиш ;)

mech0
08-02-2010, 09:24
Спри да му пишеш, ако той не те порърси няма никакъв смисъл да се занимаваш.

DqVoLsKoJeLaNiE
08-02-2010, 09:27
От кой беше смс-а?Ако ти го е пратил той и след това се държи безразлично значи е много зле...не си заслужава да го мислиш ;)

Да, от него беше.., знам, че не си заслужава, ама пак ми е гадно... не знам защо. Колко хора ме предупредиха за него, аз не исках да повярвам... :?

justonegirlwithonehope
08-02-2010, 09:37
Защо не му зададеш ясно въпроса, симпатична ли си му, има ли чувства към теб или не.Поне да си наясно.Какви са тези глупости, които прави.Първо ти пише смс, че те харесва, после се държи безразлично, смятай къв е пич. :?

ScarletBite
08-02-2010, 09:58
Еми притеснява се момчето. Той сигурно е наясно какви гадости са ти наговорили за него.

DqVoLsKoJeLaNiE
08-02-2010, 10:02
Защо не му зададеш ясно въпроса, симпатична ли си му, има ли чувства към теб или не.Поне да си наясно.Какви са тези глупости, които прави.Първо ти пише смс, че те харесва, после се държи безразлично, смятай къв е пич. :?

Питах го...
аз:ти харесваш ли някой?
той:защо?
аз:ами, просто питам
той:е, тайна
аз:кажи поне откъде е
той:откъде мислиш
аз: ами имам някакви подозрения, но си мълча
той:аха
аз:айде кажи де ;d
той:много искаш да знаеш...

Sh@d0w
08-02-2010, 10:59
Мисля че още не знае какво иска...още не е дорасъл да има приятелка,щом незнае как да общува с едно момиче :?

Няма за какво да ти е гадно както казват,момчета колкото искаш ;)

mynichka
08-02-2010, 11:10
Спри да му пишеш и ти.

SisinkaS
08-02-2010, 11:35
ее това момченце пише като някакъв пикльо на 10 .. "тайна" :D :? .. недей не си заслужава

Vain
08-02-2010, 11:50
Попитай го директно, без намеци, за да можете да се изясните. Ако и след това продължава да се държи като дете происто спри да му пишеш. Не си заслужава да се ядосваш за човек, на когото не му пука за да теб.

Paramour
08-02-2010, 12:00
Спри да му пишеш и ако той не се усети да ти пише, значи няма смисъл да се измъчваш.

DaemonBoy
08-02-2010, 12:26
Ти си се увлякла по него, той не те е харесал. ;)

Elenichkaa
08-02-2010, 13:51
направи така,че да се срещтнете пак..може и в онова село....
има 2 варианта:
1-харесал те е,но го е срам и се притеснява от реакцията ти.
2-не те е харесал,просто като му доскучае си пише с теб.

08-02-2010, 14:41
Може би, ако имаше търпение да изчакаш нещата да се развият от самосебеси, нямаше сега да имаш нуждата да споделяш.

Бъдете търпеливи!!! Особено с такива неща. Търпението е най-страхотния добродетел.


:-D

FeelMyPain
08-02-2010, 14:43
На село има ли интернет?

soul1199
08-02-2010, 15:34
ами явно не си струва,зарежи го

sladur4etyYy
08-02-2010, 16:12
ама че смешко! :D не му пиши и ти и спри с тия намеци и разпитвания ''ама тии, такова, харесваш ли си някоой''. ясно му е, че си падаш по него и се прави на интересен.
а и да ти кажа, че щом толкова хора са ти говорили лошо за него, има капка истина. доколко е вярно всичко- убеди се сама, обаче за мен е някакъв заблуден глупак, като гледам.

Milen0v
08-02-2010, 16:33
или е г*й дето търси приятелка за базик
или е твърде сдухан и неможе да повярва че едно хубаво момиче го харесва!

sasha_90
08-02-2010, 17:33
От кой беше смс-а?Ако ти го е пратил той и след това се държи безразлично значи е много зле...не си заслужава да го мислиш ;)

Да, от него беше.., знам, че не си заслужава, ама пак ми е гадно... не знам защо. Колко хора ме предупредиха за него, аз не исках да повярвам... :?
Винаги така се получава-предупреждават те,но не слушаш и накрая ти е гадно.
Сама виждаш,че няма смисъл.Не му пиши и ти.Да видим дали ще те потърси и ще даде признаци на интерес към теб.

theexplorer
08-02-2010, 19:32
Според мен,не е искал нищо повече от забивка...Не знам..може наистина да се притеснява,ама като се държи тъпо и като всички ти казват че е задник и к**вар,защо се занимаваш с него??Няма цяло село да тръгне да лъже точно тебе :? :lol: Спри да му пишеш и виж каква ще му е реакцията,ако не те потърси бий му шута сладури момчета на всяка крачка има :P 8)

Shamrock
08-02-2010, 19:46
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/ms/8/88/G3SG1police.JPG

ronzss
08-02-2010, 19:49
На село има ли интернет?

Най-много се дразня на ей такива комплексари като тебе. Като ще пишеш нещо, поне да е смислено, не да се правиш на интересен, защото не си !

Сега по темата: Най-добре спри да го търсиш ! Явно не си е заслужавало момчето. Сигурна съм, че ще намериш някой по-добър и по - свестен от него . :)

xdennyx
08-02-2010, 20:00
Леле,все едно слушам себе си миналата година :D С един олигофрен.Всички ме предупреждаваха,че не струва,да не се занимавам с него,ама любовта е сляпа какво да се прави.Колко страдах за тоя идиот..Ама го забравих и ми е екстра :)

buuu
08-02-2010, 20:30
що не полсуша приятелите си .. явно го познават повече от теб :)