PDA

View Full Version : бадемово масло.



justonegirlwithonehope
08-02-2010, 10:23
Преди няколко дни си купих Бадемово масло на Икаров.Започнах да си мажа миглите вечер преди лягане с клечка за уши съвсем внимателно.И се чудя, дали би имало някакъв ефект или само си губя времето.И ако има ефект, след колко време ще се прояви той.

Като гледам, мисля, че има някакъв ефект и миглите ми леко са се сгъстили, но знам ли, може би толкова искам желания резултат, та си въобразявам.

Ако някой е използвал бадемово масло за стимулиране разтежа на миглите нека пише.

Благодаря предварително на отговорилите.

rachel_billson
08-02-2010, 10:29
Пробвах и имаше малък ефект.Както ти каза,сгъстиха се,но не станаха по-дълги.Но може би,защото много малко време я правих процедурата.

teddyx33
08-02-2010, 10:56
аз си мазах миглите с рициново масло ии станаха толкова дълги ... трябва да ме земат за реклама на спирала :lol:
,но поне месец се мазах така...
аз иначе използвам бадемовото масло уж да ми сгъсти веждите ии да ми поникне някой друг косъм където искам ,че козметичката ми направи две различни форми :?
но ефект няма ...

iiordanova
08-02-2010, 11:01
Не съм пробвала , но според мен трябва да се мажеш минимум месец , за да има ефект.

UrbanLegend
08-02-2010, 11:09
Мажа се и ефекта си го има,но и постоянство се иска.Аз първите 1-2 седмици тъкмо си казах,че нищо не става и след още някои ден забелязах ефекта ;)

mynichka
08-02-2010, 11:27
Не знам дали порастват, ама се сгъстяват.

Flopper
08-02-2010, 11:51
Дам, мойте станаха много по-плътнии Пробвай и с рициново масло - то е за по-бърз растеж

bloodymirror
08-02-2010, 14:11
аз си мазах миглите с рициново масло ии станаха толкова дълги ... трябва да ме земат за реклама на спирала :lol:
,но поне месец се мазах така...
аз иначе използвам бадемовото масло уж да ми сгъсти веждите ии да ми поникне някой друг косъм където искам ,че козметичката ми направи две различни форми :?
но ефект няма ...

хехе кандидатствай за реклама може да те вземат :lol: впрочем..много ли е нахално да те помоля да качиш аснимка н амиглите си да видим що-годе какъв е бил ефектът?! :oops:

teddyx33
08-02-2010, 14:25

justonegirlwithonehope
08-02-2010, 14:42
Ами на мен честно казано зора ми е да пораснат.Не, че са кой знае колко къси, но все пак друго са си дългите мигли, имат чар.Ще пробвам и това рициново масло, та дано има ефект.Благодаря ви.

justonegirlwithonehope
08-02-2010, 15:04
А някой може ли да ми каже на каква цена горе доло е това Рициново масло ?

teddyx33
08-02-2010, 15:14
в моята аптека струваше 1 и 20 :)
повече от 2 лева няма да дадеш , само внимавай да не ти влезе в очите :?

justonegirlwithonehope
08-02-2010, 15:22
Благодаря за съвета. :)

heiress
08-02-2010, 18:19
^ :lol: сори за рязането ама фейса не ми е за пред хора :lol:
ето:
http://i30.tinypic.com/2wflshi.jpg
ии в друга светлина .т.е лявото око под друг ъгъл 8-)
http://i25.tinypic.com/29kwgo5.jpg
то и тези отдолу са дългички ама от светлината не се вижда толкова пък и на живо са още по-хубави :-P :D

аа само да питам някой случайно да знае ако си сложа тривитаминол на веждите ще никне ли някой косъм .. :D :D
страшно съм се отчаяла .. =[

Незнам за какво ти е за веждите... доколкото виждам са ти много дебели и гъсти.. накъде повече?

Иначе и аз съм много доволна от бадемовото масло. На мен не само, че ми се сгъстиха, но и ми попораснаха миглите.

Converse333
08-02-2010, 18:28
Не знам дали порастват, ама се сгъстяват.

Моите доста се сгъстиха за около 2 седмици. :)

teddyx33
08-02-2010, 19:24
^ :lol: сори за рязането ама фейса не ми е за пред хора :lol:
ето:
http://i30.tinypic.com/2wflshi.jpg
ии в друга светлина .т.е лявото око под друг ъгъл 8-)
http://i25.tinypic.com/29kwgo5.jpg
то и тези отдолу са дългички ама от светлината не се вижда толкова пък и на живо са още по-хубави :-P :D

аа само да питам някой случайно да знае ако си сложа тривитаминол на веждите ще никне ли някой косъм .. :D :D
страшно съм се отчаяла .. =[

Незнам за какво ти е за веждите... доколкото виждам са ти много дебели и гъсти.. накъде повече?

Иначе и аз съм много доволна от бадемовото масло. На мен не само, че ми се сгъстиха, но и ми попораснаха миглите.


тцтцтц изобщо не са такива каквито изглеждат наснимката в действителност са средна работа ии саа супер редки ... :?