PDA

View Full Version : Помогнете



yourdoll1
08-02-2010, 10:36
Добър ден!Та аз съв 16 годишно момиче от Видин и майка ми иска да ме води на гинеколог да разбере дали още съм девствена.Кажете някой гинеколог който да премълчи истината за девствеността ми... :( :( :( :( :( :(

SK0RP10N
08-02-2010, 11:42
Принципно това се води лекарска тайна.
Тоест майка ти ако чака пред кабинета, можеш да кажеш на доктора да каже, че си девствена

maksimal
08-02-2010, 11:44
Няма такъв гинеколог който да премълчи истината. :-| Освен да го помолиш и някак си да го убедиш (което ме съмнява) да излъже майка ти...

cvetinka95
08-02-2010, 12:59
Принципно това се води лекарска тайна.
Тоест майка ти ако чака пред кабинета, можеш да кажеш на доктора да каже, че си девствена
който и да е.. има си правило и не трябва да казва.. само помоли..
пс.. абе ти си голяма бе 8-) какво толкова се притесняваш..

gia_sena_mono
08-02-2010, 15:07
Мразя да чета подобни теми или да чувам подобни неща.Майката до толкова е изгубила връзка с дъщеря си и не общува с нея, че дори и не са успели да станат приятелки и да си споделят и най-интимните неща. Кофти новина за мама и срам за дъщерята. Според мен това е унизително! След като рзбере, че дъщеря й не е девствена каво ще направи - ще й върне девствеността л, или ще я следи 24 часа в денонощието, а може би ще я накаже?
Иначе не мога да ти помогна. Но мога да ти дам идея разпитай за някой гинеколог и кажи, че са ти го препоръчали приятелки или нещо такова. Преди прегледа иди при доктора уж да запишеш час или просто иди, за да предупредиш за случая. Стана малко филмово, ама и това е идея.

nespasqema
08-04-2010, 15:54
Според мен това си е добър повод тя да научи... все пак ти е маика и ще ти даде съвети, а и ще има човек към които можеш да се обръщаш за въпросите ти свързани със секса...

Claymore
08-04-2010, 18:33
Като ни гледаш нас новото поколение, мислиш ли, че има нещо за секса, което да не знае!? :?

nespasqema
08-04-2010, 18:45
Като ни гледаш нас новото поколение, мислиш ли, че има нещо за секса, което да не знае!? :? никога човек не може да бъде напълно информиран за всичко..точно затова и се обръща към хора с повече опит (в случая маика й)

Claymore
08-04-2010, 18:53
Не е точно така, но няма да споря.

Smrazqvashta
08-04-2010, 21:19
Мразя да чета подобни теми или да чувам подобни неща.Майката до толкова е изгубила връзка с дъщеря си и не общува с нея, че дори и не са успели да станат приятелки и да си споделят и най-интимните неща. Кофти новина за мама и срам за дъщерята. Според мен това е унизително! След като рзбере, че дъщеря й не е девствена каво ще направи - ще й върне девствеността л, или ще я следи 24 часа в денонощието, а може би ще я накаже?
Иначе не мога да ти помогна. Но мога да ти дам идея разпитай за някой гинеколог и кажи, че са ти го препоръчали приятелки или нещо такова. Преди прегледа иди при доктора уж да запишеш час или просто иди, за да предупредиш за случая. Стана малко филмово, ама и това е идея.

Много добре казано, подкрепям. :smt023

mumiikataa
08-06-2010, 09:05
Като ни гледаш нас новото поколение, мислиш ли, че има нещо за секса, което да не знае!? :? никога човек не може да бъде напълно информиран за всичко..точно затова и се обръща към хора с повече опит (в случая маика й)
Да но има и майки (като моята например), които никога и по никакъв повод не могат да говорят с дъщерите си за секс. Не знам дали това е от някакъв страх, срам или нещо друго. Правила съм опит да бъда приятелка с майка ми, опитвала съм да споделям с нея, опитвала съм и да захвана темата за секса, но тя не... "Това нещо не е за малки деца" "Малка си още. Нищо не разбираш" Винаги така свършва разговора и съм се отказала...
Мисълта ми беше, че не всеки родител е способен да говори спокойно с детето си за секс.

nespasqema
08-06-2010, 16:05
Като ни гледаш нас новото поколение, мислиш ли, че има нещо за секса, което да не знае!? :? никога човек не може да бъде напълно информиран за всичко..точно затова и се обръща към хора с повече опит (в случая маика й)
Да но има и майки (като моята например), които никога и по никакъв повод не могат да говорят с дъщерите си за секс. Не знам дали това е от някакъв страх, срам или нещо друго. Правила съм опит да бъда приятелка с майка ми, опитвала съм да споделям с нея, опитвала съм и да захвана темата за секса, но тя не... "Това нещо не е за малки деца" "Малка си още. Нищо не разбираш" Винаги така свършва разговора и съм се отказала...
Мисълта ми беше, че не всеки родител е способен да говори спокойно с детето си за секс. 100% има и такива майки нз неината от тях ли е,но по добре да узнае от дъщеря си от колкото лекаря да е изцепи и тя да стои като гръмата едва ли не