PDA

View Full Version : Обърканата работа ;Д



seaeyes
08-02-2010, 10:40
Здравейте първо и блаягодаря за тези които ще отделят от времето си за мен {} Имах много разочарования през близкия период от време но накрая поднових контакти с едно момче с което преди имахме нещо общо..Та минало както и да е.Той показа интерес да започнем от начало (нещо такова ,защото преди се карахме) като всичко вървеше добре.Пишехме говорехме с часове абе беше забавно и интересно :) Преди известно време обаче отиде в друг град за малко и само лафим по скайп(от време на време) Аз пък преди известно време бях на брачедката на гости в др град и там нямах възможност нали да контактуваме.. това бяха малки подробности ;Д та един приятел веднъж ми звънна да ми каже ,че въпросният с бил написал на скайп някфи лиготии за някфо момиче( а същите тези лиготии бяха написани и за мен когато не се карахме и имахме добри отношения) Стана ми много гадно ,почуствах се всякаш предадена.. чуствах се по специална така за него а изведнъй има и др специални :D много тъпо нали ..Наскоро като се прибрах питах за тези неща той обясни ,че просто били познати не бил с нея абе някфи тъпи обяснения ..та не ми се спореше ,явно беше писъл тез простотии за да ме дразни ..Проблема сега е ,че не се разбираме само се караме за сякфи неща по тоя скайп ....говорим всякаш различни езици ...за мен естественно аз съм си права но винаги той казва ,че аз греша !винаги! последно например се скрахме ,защото никога той не ме търси ,дори не ми честити един празник :shock: каза ,че трябвало аз да го потърся :shock: Та чудя се дали има смисъл..Моите чувства са на приливи и отливи знам,че това е тъпо но явно като ме разочарова и някак си ми става противно неговото държание ..Та сега естествено аз тряа да го потърся ,защото той не го прави от доста време ,но прсото имам чувството ,че няма какво да си кажем след вчерашната караница ..Някфи предложения :(

Valento
08-02-2010, 10:46
Здравейте първо и блаягодаря за тези които ще отделят от времето си за мен {} Имах много разочарования през близкия период от време но накрая поднових контакти с едно момче с което преди имахме нещо общо..Та минало както и да е.Той показа интерес да започнем от начало (нещо такова ,защото преди се карахме) като всичко вървеше добре.Пишехме говорехме с часове абе беше забавно и интересно :) Преди известно време обаче отиде в друг град за малко и само лафим по скайп(от време на време) Аз пък преди известно време бях на брачедката на гости в др град и там нямах възможност нали да контактуваме.. това бяха малки подробности ;Д та един приятел веднъж ми звънна да ми каже ,че въпросният с бил написал на скайп някфи лиготии за някфо момиче( а същите тези лиготии бяха написани и за мен когато не се карахме и имахме добри отношения) Стана ми много гадно ,почуствах се всякаш предадена.. чуствах се по специална така за него а изведнъй има и др специални :D много тъпо нали ..Наскоро като се прибрах питах за тези неща той обясни ,че просто били познати не бил с нея абе някфи тъпи обяснения ..та не ми се спореше ,явно беше писъл тез простотии за да ме дразни ..Проблема сега е ,че не се разбираме само се караме за сякфи неща по тоя скайп ....говорим всякаш различни езици ...за мен естественно аз съм си права но винаги той казва ,че аз греша !винаги! последно например се скрахме ,защото никога той не ме търси ,дори не ми честити един празник :shock: каза ,че трябвало аз да го потърся :shock: Та чудя се дали има смисъл..Моите чувства са на приливи и отливи знам,че това е тъпо но явно като ме разочарова и някак си ми става противно неговото държание ..Та сега естествено аз тряа да го потърся ,защото той не го прави от доста време ,но прсото имам чувството ,че няма какво да си кажем след вчерашната караница ..Някфи предложения :(

Според мен той е някъв флиртаджия,и се чуди с коя да се забива...извинявай за мнението ми,но това държание не е нормално ако се опитваш да си оправиж взаимоотношенията с някого като сте си дали втора възможност....та аз бих ти казал да не се надяваш на нещо по-специално,щом е оставил на теб да го търсиш и т.н няма смисъл да продължаваш ....

Sh@d0w
08-02-2010, 10:51
Изгубил е интерес.Един съвет-имате ли възможност виждайте се някъде навън,предложи му да излезете,в скайпа се получават най-често само караници (това го казвам от личен опит).Друго си е да говориш с човека очи в очи да вижаш реакциите му и тн.Като се видите поговорете,ако видиш че всичко се подрежда може също да го попиташ какво смята да прави с отношенията помежду ви и дали има нужда от тази игра на котка и мишка.

Варианти много нужна е само малко повече фантазия ;)

chelseaqw
08-02-2010, 12:29
ако го обичаш много се разберете веднъж за винаги дали ще продължавате така

mimka1912
08-02-2010, 12:48
Здрасти!! Може да ме наречеш старомодна но аз мисля че момчето трябва да търси момичето. Не че нетрябва и ти да му обаждаш и да му пишеш но ако той има някакъв интерес към теб ще те потърси. Незнам колко са силни чувствата ти нито пък неговите но ти казваш че винаги казва че грешиш според мен трябва да отстояваш мнението си. А ако наистина постоянно се карате по-добре да прекратие връзката си ако мога така да го нарека. Моят съвет е да не го търсиш ако има чувства той ще те потърси.

mynichka
08-02-2010, 13:38
Разговор на 4 очи. Не ви ли писна от тоя скайп.

Elenichkaa
08-02-2010, 13:45
питай го направо - смята ли да продължава така,ако да --- пътекаа!

мое мнение-няма смисъл,всичко е БИЛО,защо да се връщаш назад?

sasha_90
08-02-2010, 13:46
Не се излагай по този начин.Т.е. ти да му пишеш,а той когато му скимне.Гледай си живота,когато ти пише и ти му пиши,в противен случай недей.Загуба на време е.

soul1199
08-02-2010, 15:29
кратко и ясно:зарежи го

sladur4etyYy
08-02-2010, 16:45
леле, колко е важен, винаги ти трябвало да го търсиш. що, с какво точно се смята за толкова специален? и да не ти честити... не знам дали винаги е бил такъв или отскоро е започнал така, но аз не бих се занимавала, няма смисъл.

Milen0v
08-02-2010, 16:54
на живо кратко и ясно му казваш
"абе така ли ше я караме или да те режа"

eXxXciTeD
08-02-2010, 16:59
вие сега на живо виждате ли се? Само за тоя скайп говориш, зарежи твоите колебания и терзания, виждате се и му казваш какво мислиш, как се чувстваш, без никакви заобиколки, решавате дали да сте заедно и това е, не можеш да направиш нищо повече така само се измъчваш :) Само дето според мен не заслужава това, както ми го описваш, но ти си зн

seaeyes
08-02-2010, 17:32
оточних, че в момента не можеме да се виждаме не ме ападайте веднага с тоя скайп и спроред мен е супер сдухан ама няма друг вариант.а относно търсенето естествено ,че не съм от тези които е натрапват но вссе аз тряа да пиша ,защото според него все аз съм виновна и следователно все аз трябва да се извинявам ..шит от сякаде а :-x

Priceless
08-02-2010, 18:27
Спирам да чета като видя думата "скайп" спомената около 5 пъти в едно изречение.

w0sh
08-02-2010, 18:31
tl, dr

seaeyes
08-03-2010, 08:15
Спирам да чета като видя думата "скайп" спомената около 5 пъти в едно изречение.

ми има си причина да пиша за скайпа, момиче :!: