PDA

View Full Version : Любовна мъка



chelseaqw
08-02-2010, 11:15
имам голям проблем:
харесах си 1 момиче на село и последната вечер се забихме
като си тръгнах за сф на другия ден се чухме вечерта и после 2 дни не и звънях за да не ставам нахален
на 3-ия ден когато мислех да и звънна получих смс от нея че ми се сърди щото си мислеше че съм я забравил но после и звъннах и и обясних че не съм искал да ставам нахален и всъщност мн ми липсва и нещата се оправиха и от тогава и звъня всеки ден обаче вчера вечерта получих смс от нея да не и звъня само щото тя ме е накарала
аз и писах че не и звъня заради това а защото мн я харесвам и също толкова ми липсва (и това наистина е така) но като и звъня тя пак не ми вдига и не ми отговаря на смс-ите
кажете плс кво да правя щото мн я обичам и сам мн объркан


Писането на кирилица е задължително!
ShtrudeL

mynichka
08-02-2010, 11:20
значи е спряла да ти вдига? или не разбрах..

chelseaqw
08-02-2010, 11:24
da

mynichka
08-02-2010, 11:26
ем явно не си и харесвал толкова много, единственото което можеш да направиш е да отидеш до селото, да я видиш да си поговорите и да се изясните.

notlike
08-02-2010, 11:46
Не се кахъри, батка. Няма смисъл да тровиш нерви на вятъра. Ще си вземеш друга. Животът продължава :) А ако тази ти се прави на интересна, просто я затапи някак с думи от сорта "Иди паси кравите на Панчарево" :razz:

Paramour
08-02-2010, 12:09
Почти нищо не разбрах, но имаше някви смс-и обаждания... Любов по телефона :? не мисля, че ще се получи.

rachel_billson
08-02-2010, 12:14
Ако имаш възможност,отиди до селото,за да се разберете и да се види дали ще се получи нещо.Иначе,щом не ти вдига,не знам как ще продължите с комуникацията.

AniBG
08-02-2010, 12:19
Е ти нали се сещаш, че ти поддържаш една „връзка“ по телефона! :shock: Така не става, да знаеш! Като искаш да направиш нещо, поразмърдай се малко, иди до селото ви и ѝ обясни всичко! Ако пак не ти повярва „я затапи някак с думи от сорта Иди паси кравите на Панчарево“, както каза notlike! :?

//Все пак тя не е единствената на света! Има и други мацки, освен нея! 8)

bratignat
08-02-2010, 14:56
Много й се обясняваш и тичаш по нея. Тя е видяла, че си готов на много неща за и е тръгнала да те върти. Зарежи я и се радвай, че толкова безболезнено си научил първият си момчешки урок : "покажи се влюбен към една жена и ставаш нейна марионетка". Следващия път, когато изплезиш език, я накарай да мисли, че се колебаеш и с първия полъх може да я смениш. Тогава няма да се отнася така с теб.

soul1199
08-02-2010, 15:35
ако ходиш пак на село я потърси и се разберете

Roorius
08-02-2010, 20:04
да го имах и аз тоя проблем ... ;(

Blondityy
08-03-2010, 02:24
Тази само се прави на интересна, остави я и си хвани някоя гражданка. 8-)

PLAMENKO
08-03-2010, 06:08
Бацо , не се занимавай със селски пръчки. От личен опит ти го казвам ...