PDA

View Full Version : Каква зодия сте и с какви зодии се разбирате?



notlike
08-02-2010, 12:08
Аз съм ранен водолей (26 януари). Интересна работа, защото има част от козирог в мен (малко, но го има) :-D С асцендент между рак и лъв (точно на границата) и затова и аз не знам какво съм точно. Иначе се разбира с всички, освен с девите, които ги смятам за мрънкачи и понякога с близнаците, защото не знам какво ми мислят зад гърба.

SmilezZz
08-02-2010, 12:46
Козирог съм /15 януари/..
Разбирам се с всички,само понякога с близнаците не мога..
Но не ми се вярва това да е от зодията,а просто от характера
на дадения човек....

chemist9009
08-02-2010, 12:51
Козирог/25.12/...разбирам се с всички зодии 8) 8) 8)

xWandereRx
08-02-2010, 12:59
риби съм и се разбирам мн добре с козирог, а с водолей изобщо :D

notlike
08-02-2010, 13:08
E, така е. Но си има и малко значение де. Мен най-много ме кефят онея от 13-та зодия (Паяк ли, каква беше). Имат си направо вродени умения до познават всичко.. :-D

ShtrudeL
08-02-2010, 13:16
ооУкей...

Риби съм...с асцендент скорпион..

Водолейте са ми най-интересни след моята зодия.
Телците мисля,че са ми интересни също,но познавам само един и сигурно за това.
Козирозите също са ми интересни до някъде,но черногледството и песимизма им ме дразни.
С женските раци се разбирам,имаме общи неща,можем да си говорим много,но ме отегчават. Дразни ме това тяхното "Къде беше,с кой,кога" и т.н...дразни ме и откачената им мания да се притесняват. Адски чувствителни са и се шашкат много...блях...направо е влудяващо да видиш нечия рачешка ужасена/изплашена/очудена физиономия и то за глупост човечее. Ауу...
Не познавам скорпиони,но по описание ми харесват.
Близнаците ме дразнят. Лесни и досадни ми изглеждат. Пфу.
Девите са детайлни. Това ми харесва. Всъщност не познавам почти никой май дева.
Жените лъвове са печени,слънчеви,весели и добродушни,но мъжете ме дразнят.
Овните...жените леко ме дразнят...мъже май не познавам.
хмм...Стрелец..О стрелец... пуф...теЗ същества са добри,искрени,весели и оптимистични,но адски много дразнят с това,че се присмиват на чуждото нещастие,лекомислени са и леко повърхностни. Иначе са адски забавни.
За риби не искам да говоря.


Боже има доста такива теми...в тоЗ раздел няма ли си...за сега я оставям.

ShtrudeL
08-02-2010, 13:18
E, така е. Но си има и малко значение де. Мен най-много ме кефят онея от 13-та зодия (Паяк ли, каква беше). Имат си направо вродени умения до познават всичко.. :-D

Каква 13-та зодия човече?

Unendlich
08-02-2010, 13:26
Близнаци съм. До сега не съм имала случай със зодия, с която да не се разбера. Все пак най-много си пасвам с водолей, близнаци, раци и везни. :)

mishkaa
08-02-2010, 13:37
лъвче съм и най -добре се разбирам с стрелец/при момчетата повече ;д/,овен,водолей,телец ,везни и с лъвчетата също ^^ ..не се разбирам с дева ,скорпион и риби

DaemonBoy
08-02-2010, 13:45
Близнаци съм. Дотук съм се разбирал с всички, но най-много се разбирам с Водолей, Везни и Телец

to0niTy
08-02-2010, 14:04
И аз съм близнаци. 8-) Разбирам се с всички зодии ..

tupcho
08-02-2010, 14:08
Епа и аз съм близнаци :D :D
Изобщо не се разбирам с риби и овен !

DarkGirll
08-02-2010, 14:41
Аз съм дева :) ! Мисля,че се разбирам с всички зодии...иначе най-добрата ми приятелка е телец сиг. с тази зодия се разбирам най-добре 8-)

newborn
08-02-2010, 16:32
Водолей съм и с Близнаци, Везни, Телец, Стрелец, Рак, Овен и други Водолеи се разбирам идеално. Иначе и аз съм ранен Водолей, на 28, и със Деви изобщо не се харесваме... Другите зависи от човека...

pamii
08-02-2010, 16:42
Везни съм.
Разбирам се отлично със стрелци и риби най - вече.
Не мога да понасям водолей, раци както и козирози.

krokkrok
08-02-2010, 17:33
Везни съм.
Разбирам се отлично със стрелци и риби най - вече.
Не мога да понасям водолей, раци както и козирози.

Най-добрата ми приятелка е везни,аз съм козирог [13 Jan]

Lian4ety
08-02-2010, 19:28
Близнаци съм ( 08.06 ) опитвам се да се разбирам с всички xD :D :lol:

viksit0y
08-02-2010, 20:23
Лъв съм /15.08/ и се разбирам най-добре с овен, водолей, близнаци и други лъвове 8-) А с дева и риби не се разбирам 8-)

Sham
08-02-2010, 20:44
козирог съм и не се разбирам с никого.:Д така де, никой не ме разбира и това ме побърква. иначе, с близките ми хора са прекалено различни и дори несъвместими. като цяло, подсъзнателно избирам хора, от които мога да науча нещо:
- от близнаците - как да изпускам парата и да се забавлявам, без да ми дреме за нищо и никого
- от везните - да не му мисля много и да не задълбавам излишно
- от овните - да добия увереност в себе си, да си повярвам, че съм най-великата:Д:Д:Д
с други споделяме общи черти:
- гордостта с лъвовете
- мечтателността и склонността към депресии с рибите
- трезвеността, разумът, стремителността, земното с телците

//знам, че ми трябва козирог в обкръжението, но смятам, че е практически невъзможно някой да поеме инициативата:Д

JustAngel
08-02-2010, 23:28
Аз съм зодия рак :P Не се разбирам с телците :D :D Направо не ги понасям :D Иначе се разбирам с овен,стрелец,дева и рак :grin:

sweetpunk
08-02-2010, 23:41
Аз съм между стрелец и козирог точно по средата (21.12), но определено нямам нищо общо със козирога. Разбирам се със всички, които обичат да се смеят (т.е. с всички) не мисля, че зодията определя човека, а това какъв е в същност. Въпреки това всичко, което съм прочела за стрелец важи за мен. Родените във Втората половина на периода на стрелец са имат по - добре изразени животински качества, не са сдържани, агресивни, избухливи, нетактични, до болка откровени - това са само отрицателните качества, за положителните мога да кажа само добро чувство за хумор, прямост, чар общо взето обожавам си зодията не виждам някоя да е по - добра (нищо лично). Разбирам се уникално добре с другите огнени знаци - лъв и овен, страшна комбинация съм с близнаци, единствено с шибаните деви говорим различни езици :grin:

Leigh
08-02-2010, 23:47
Скорпионче съм, мисля от втора декада, а асцендентът ми .. хм, или Скорпион, или Стрелец. Не съм сигурна за точния час на раждане.
Най-добрата ми приятелка е Дева.
Иначе не понасям Лъвове - обикновено са с много високо мнение за себе си, а пък Везните са ми много двулични.
А най-голямата ми – и невъзможна - тръпка е Овен, напук на всичкото му "огнено" самочувствие :smt007 ... Съдба 8-)

Bubbly
08-03-2010, 08:59
Аз съм рак, въпреки че като малка исках да съм лъв (впоследствие се оказа, че асцендентът ми е лъв). Естествено, че ако си наложа, мога да се разбирам с всички, обаче наистина си има хора, с които просто се усеща, че сме на една вълна. Най се кефя на на скорпиони и особено на рибите. Специално за последните се сещам за 10-тима, за които със сигурност знам, че са риби, и наистина няма някой, който да не ме привлича с нещо, въпреки че половината са ми само познати (и наистина имат убийствена фантазия). Всичките ми най-близки приятелки са били или скорпион, или риби, тук таме някой козирог. С други раци също се разбирам, както и с козирози и водолеи, а с телците имам чувството, че сме от различни планети, въпреки че познавам адски свестни, но прагматизмът им в допълнение с "безразличния телешки поглед"( нищо обидно не влагам ) направо ме убиват. А близнаците ще ги запомня с тяхната пословична вятърничавост, в която има нещо свежо.
Извод: може и да си внушавам, но наистина има нещо вярно в тия работи... :-D

Bubbly
08-03-2010, 09:03
Аз съм рак, въпреки че като малка исках да съм лъв (впоследствие се оказа, че асцендентът ми е лъв). Естествено, че ако си наложа, мога да се разбирам с всички, обаче наистина си има хора, с които просто се усеща, че сме на една вълна. Най се кефя на на скорпиони и особено на рибите. Специално за последните се сещам за 10-тима, за които със сигурност знам, че са риби, и наистина няма някой, който да не ме привлича с нещо, въпреки че половината са ми само познати (и наистина имат убийствена фантазия). Всичките ми най-близки приятелки са били или скорпион, или риби, тук таме някой козирог. С други раци също се разбирам, както и с козирози и водолеи, а с телците имам чувството, че сме от различни планети, въпреки че познавам адски свестни, но прагматизмът им в допълнение с характерния "безразличен телешки поглед" у някои индивиди ( нищо обидно не влагам ) направо ме убиват. На огнените знаци също им се кефя като цяло, a близнаците ще ги запомня с тяхната пословична вятърничавост, в която има нещо свежо.
Извод: може и да си внушавам, но наистина има нещо вярно в тия работи... :-D

Eclipsercho
08-03-2010, 09:16
Везни съм.
Разбирам се отлично със стрелци и риби най - вече.
Не мога да понасям водолей, раци както и козирози.

И аз съм везни, приятелката ми е Рак, а най-добрия ми приятел е Козирог :-D

dar4incety
08-03-2010, 11:40
Овен съм.Най-много се разбирам с Лъв и Водолей.А от зодия Близнаци винаги си патя!!! :?

slynchoo
08-03-2010, 12:05
Аз съм телец.Разбирам се с всички зодии..но може би най-много с овен,близнаци и водолей.

iiordanova
08-03-2010, 12:44
Аз съм дева :) ! Мисля,че се разбирам с всички зодии...иначе най-добрата ми приятелка е телец сиг. с тази зодия се разбирам най-добре 8-)

Все едно аз съм го писала! И аз съм Дева. Обичам си зодията , кефи ме!
Най-добрата ми приятелка е Телец. ((: Прекрасно се разбираме.
Разбирам се с всички зодии.. казано накратко.
Само , че не се разбирам особенно с Лъвовете. Макар , че майка ми и брат ми са Лъвчета. (: Като вземем да се караме .. охохоо!

Anonimen00
08-03-2010, 12:48
аз съм везни :) тези с които не се разбирам , просто ги отбягвам / разбирам се почти със всички :-P

brutaLxxbunny
08-03-2010, 18:30
Овен съм и макар също да се разбирам с всички зодии,`щот съм готина :razz:
Не,наистина не отбирам зодии,но се разбирам много добре с телци,раци и добичета от мойта порода :-D

Claymore
08-03-2010, 18:35
Стрелец съм /07.12/. Не се разбирам с никой шот' съм тъпо парче. :lol:

GreenMimss
08-04-2010, 04:02
Стрелец съм /07.12/. Не се разбирам с никой шот' съм тъпо парче. :lol:

:lol:

24.11 Стрелец. Идеално разбирателство нямам - с никоя зодия ! :D

vilityyy96
08-04-2010, 10:45
Близнаци съм. До сега не съм имала случай със зодия, с която да не се разбера. Все пак най-много си пасвам с водолей, близнаци, раци и везни. :) +++ При мен е абсолютно същото! :)

justwondering
08-04-2010, 11:23
Везни съм. По принцип не се разбирам с овен и лъв, но зависи от конкретния човек. Нагаждам се към всеки общо взето. :)

SummerDream
08-04-2010, 13:49
Стрелец съм.
По мое наблюдение, съм заобиколена най-вече от телци /най-добрите ми приятели, семейството ми/, таа май май с тях се разбирам най-много 8-)
С везните, близнаците и девите също д;

hotBloodsucker
08-04-2010, 19:11
Aз съм зодия рак ии .. честно да си призная единственaта зодия с която се разбирам е скорпиона :дд незнам и аз защо, но е така.А другите.. повечетo немога да ги понасям, аа и все се намира някой който да ми се отваря, а това е голяма грешка. Ноо попринцип най-мн не се разбирам с овена, близнаците и девите !! :д

Jaune
08-05-2010, 19:45
медиум съм
телец/близнаци, родена съм на 20. май в 9 без 10 вечерта
и докато преди си мислех, че нося някакви черти на близнаците - богато въображение, разсеяност, фриволност, сега тези неща са изразени в различна степен, колкото се може по-рядко и по-малко всъщност. просто стресът не ми дава да съм приятно разсеяна, фриволността е рядко, но въображението си го има, когато може, когато има защо
не знам за пророческите способности, само бегло съм го чувала, случвало ми се е, но определено не съм екстрасенс, пхах

разбирам се с хора, не със зодии, но съм обърнала внимание, че девите, макар и земен знак, ме дразнят. козирозите, също земни, ми харесват заради спокойствието и уравновестта си, които доста липсват на темпераментния и инатлив телец
с рибите, макар и коренно различни от мен - непринудени, весели, над нещата, се разбирам добре
нямам проблеми с близнаците, но имат черти, които ме дразнят; и те, като телеца, са доста инатливи, а и прекалената им склонност към лигавщини и несериозност ме изнервя. и имат един гаден навик, като не стане тяхното, да се цупят, ама да се правят, че нищо няма.
раците са приятна зодия, но не знаят какво искат
най-добре се разбирам с телец. но мъжете телец са темерути

не понасям зодията овен, всичко в нея ме дразни, не познавам 1 човек овен, който ми е приятен (дори да съм се влюбвала в един, но т'ва е извън темата)

N0_feAR
08-05-2010, 20:48
аз съм стрелец

с лъвове много се имам
с риби не се понасям
с други стрелци също много се разбирам
скорпионите са ми много странни, особени характери
козирозите ги намирам за досадни
с раците винаги има какво да си кажа
близнаците са готини хора
везни почти не познавам

ShtrudeL
08-05-2010, 21:01
с риби не се понасям


Тъй е щото повърхностното Ви мислене не ни разбира. ^^

Neutral
08-05-2010, 21:30
За мен всичко зависи от характера. Обаче съм забелязала ,че момичетата стрелец не ми понасят 8-) :booooomb:

ShtrudeL
08-05-2010, 21:33
Мен май не ме понасят коренно различните от мен хора. Ама аз и аз не ги обичам тъй че...
Аз обичам да си летя в облаците,да си фантазирам разни работи и е дразнещо,когато някой сърдит на света човек се опита да те свали на земята. На мен си ми харесва и АЗ решавам къде да се намирам. ^



-Слез на земята ОвЦ!
-Ама на мен си ми харесва да летя в облаците.
-ОвЦ не се съпротивлявай! Никоя друга уважаваща себе си ОвЦ не лети в облаците тъй нагло като теб.
-Туй е защото другите ОвЦ са роби на суетата. Може да нямам рогца,но защитавам овчето си мнение. Няма да сляза!
-ОвЦ проявяваш неуважение към стадото! Все пак не си от рода Блек Рам!
-О ти си ОвЦист! И на всичкото отгоре вярваш в мита за Блек Рам! И за капак ми казваш къде да паса трева?! Няма да сляза!
-Както искаш ОвЦ. Но те предупреждавам,че падането от такава височина е пагубно. Ти избираш.
-Точно тъй! Аз избирам. Имам пълната свобода да искам каквото си поискам.

Smrazqvashta
08-05-2010, 23:01
Аз съм стрелец. 8-)
Адски много обичам рачета и много се разбирам с тях. :grin:
А иначе с везни и други стрелци настъпва 2ра Световна. 8)

remix1912
08-05-2010, 23:14
Скорпион.И се разбирам само със себе си и с други скорпиони,ама понякога и тва не става. :lol:

mea96
08-06-2010, 08:03
дева съм,най-добрата ми приятелка е телец,а по принцип най-добре се разбирам с телец,рак,овен и козирог,а не се разбирам най-вече с везни :-D

notlike
08-06-2010, 08:37
Май късно януарските и ранно февруарските никой не ги ебава :D

Runsss
08-07-2010, 20:47
аз съм близнаци и съм забелязала че трудно се оправям с везни..иначе не знам

vilito2589
08-08-2010, 15:17
07.03 - риби разбирам се с всички зодии осфен със лъвовете :?

YourFavouriteDrug
08-08-2010, 15:43
Везни съм (:
Обожавам Телец
Близнаци... хах от тая зодия са едни от най-близките и най-противните ми хора, но общо взето съм с хубави впечатления :)
Лъв също ми харесва но повечето момичета Лъвици имат склонност да си мислят че целия свят се върти около тях
Дева и Скорпион ми харесват, въпреки че така и не открих момче Дева дето да не е кретен :D
С Козирог не се разбираме, сякаш сме от различни планети(една много добра фр е Козирог, като тръгнем да спорим... :booooomb: )..пък и всички момчета козирози които познавам са женкари или откровено курвари.
Не харесвам Водолей(с малки изключения), егати самочувствието, dude..
Рибите са ми някакси безлични...сякаш нарочно се стараят да не ми направят никакво впечатление.

Gugit0o
08-08-2010, 16:31
Скорпиончее..разбирам се с всичките зодии. :)

amnessia
08-08-2010, 18:28
Аз съм скорпион и се разбирам с рак,близнаци,дева,лъв,скорп ион,риби.НЕ се разбирам с везни,овен,водолей,телецко ирог :D

petinkataaa
08-08-2010, 21:18
рак съм и се разбирам с риби,телец и го0о0оре долу със стрелец 8-)

skaterGirl
08-11-2010, 23:51
az sum deva razbiram se sus strelec,oven,vodolei
no sus skorpionite ne se imame neshto 8-) [/i]

Neon
08-12-2010, 02:24
Аз съм Дева (4 септепври)
С телеца не се разбирам добре

awerw
08-12-2010, 07:29
ам аз съм близнак и козирога си е за мене май :-D

cveteto64
08-12-2010, 08:21
Козирог съм, не се разбирам с никой

intensity
08-12-2010, 11:46
Риба.
Според мен дали се разбираш с някого, зависи главно от характера му. А зодията...в повечето случаи определя особеностите на характера[/b]

UnForgettableDream
08-12-2010, 12:20
Стрелец съм /07.12/. Не се разбирам с никой шот' съм тъпо парче. :lol:

:lol:

24.11 Стрелец. Идеално разбирателство нямам - с никоя зодия ! :D
И аз съм на 07.12, и аз не се разбирам с никой. 8-)

GVG
08-14-2010, 12:06
Стрелец съм.
Разбирам се с почти всички...
С Деви не се разбирам, прекалено са критични и реалисти, дървени философи...
С козирози чат/пат къде сме на едно мнение иначе, са прекалено дисциплинирани към нещата си, всичко трябва да е перфектно.. няма място за грешка.
Рибите са ми скучни (или може би просто такива хора познавам) прекалено тихи, сантиментални, много раними...
Разбирам се добре с Лъв, Близнаци (макар, че като зодия Близнака не ми харесва) заобиколена съм с доста Близнации и са лицемерни хора, но пък са забавни, с Водолей, Телец също се разбирам добре...

Общо взето всичко си е и до харектера, зодията е само една част от тебе, неможе да съдиш за човека само по зодията му.

GVG
08-14-2010, 12:08
Стрелец съм /07.12/. Не се разбирам с никой шот' съм тъпо парче. :lol:

:lol:

24.11 Стрелец. Идеално разбирателство нямам - с никоя зодия ! :D

:lol: Понякога да :smt023 8-)

gabi_94
08-14-2010, 12:50
Везни съм! :grin:
Обичам телците :) ...(по-нагоре едно момиче везна също каза, че ги обожава...явно везните се разбираме с телци)

Повечето хора,които харесвам и уважавам са телци...само един човек от тази зодия ме е разочаровал някога, а бяхме преди това неразделни...както и да е. Родителите ми са телци и двамата...разбираме се сравнително добре..

Не знам защо, но всеки пък като си харесам някое момче се оказва стрелец или водолей....толкова ги мразя вече тези зодиии, че думи нямам...А в характеристиката ми на зодията пише, че водолея ми е идеалния партниор...аа не мерси...Толкова надути същества не ми трябват, големи женкари, горделиви, инати, но пък вярно е, че са хубави и умни...

Със скорпиони не се понасям...

Близнаци ме дразнят...

Дева - момичетата, които познавам са лицемерни и двулични, момчетата - тъпи, надути женкари

Риби - разбираме се..

За лъв, овен, козирог нямам кой знае какви впечатления

Wwwooow
08-14-2010, 13:40
Стрелец съм.
Разбирам се с почти всички...
С Деви не се разбирам, прекалено са критични и реалисти, дървени философи...
С козирози чат/пат къде сме на едно мнение иначе, са прекалено дисциплинирани към нещата си, всичко трябва да е перфектно.. няма място за грешка.
Рибите са ми скучни (или може би просто такива хора познавам) прекалено тихи, сантиментални, много раними...
Разбирам се добре с Лъв, Близнаци (макар, че като зодия Близнака не ми харесва) заобиколена съм с доста Близнации и са лицемерни хора, но пък са забавни, с Водолей, Телец също се разбирам добре...

Общо взето всичко си е и до харектера, зодията е само една част от тебе, неможе да съдиш за човека само по зодията му.
и аз съм останала с такова впечетление за близнаците :x
иначе аз съм лъв и се разбирам с телец,водолей
с козирог -понякога
стрелец-понякога
рак-сякъш се разбирам(то пак зависи от човека де)
с лъв-,,пет секунди сме добре, а на шестата не сме" 8-) все пак два лъва на едно място не ,, виреят''.
това е общо взето :D

vanity23
08-14-2010, 18:36
стрелец .... нз с кой се разбирам но не се разбирам с риби и скорпион ........ мама и тате :shock: :shock: :shock: :D :D :D 8-) 8-) :P :P :P ама съм си свикнала у нас е малко лудница :razz: :razz: :razz: :P :P

cucetyy
08-14-2010, 19:22
Скорпионче :grin: :grin: :grin: .. ама от добрите Скорпиончета (само малко съм злопаметна). Разбирам се с всички зодии, май само с Девите много не се разбирам :-D . Най-вече се разбирам с другите 2 водни знака - Риби и Раци и с Овните :-D

ForzaFelipe
08-14-2010, 19:24
Аз съм овен,1ви април 93 :D .Пише че съм бил самовлюбен а не е така.Аз съм толкова мило момче,пише че съм бил изнервен и лесно съм се ядосвал(тоя дето го е казал тва само да го пипна ще види кой е изнервен :D )
Аз се разбирам със други овни,лъвчета и скорпиони главно.Иначе нямам проблеми с никоя зодия.

CrAzYanDlaZy
08-14-2010, 19:31
аз съм везнички [4.10] с асцедент водолей :grin:

много се разбирам с везни :D също с водолеи

навсякъде пише, че раци и везни не се понасят, но аз познавам страшно много раци и се разбирам с доста голяма част от тях, като се има предвид, че и най- добрия ми приятел е рак : ) в него ме дразни това, че не знае какво иска ... а това че са толкова лесно раними, също не е от плюс за тях ...

лъвчета също обичам, майка ми е лъв с асцедент везни и се разбираме перфектно :D

със стрелци винаги съм се разбирала

с козирог, като че ли не си пасвам

с овни се разбирам, най- добрата ми приятелка е овен : )

телци в кръга си от познати не се сещам да имам

с рибите се разбирам като цяло, но понякога се стига до спорове ...

със скорпиони се разбирам, но в повечето случаи си говоря с тях общи неща

деви също много обичам! Момчетата са ми хипер забавни, а с момичетата имам доста неща да си кажа ...


Мисля, че не пропуснах някоя зодия.
С една дума любими зодии са ми везни, водолей, рак, дева и лъв.

dollfacce
03-11-2011, 08:28
Ооо .. аз съм родена на 22.12 и съм между стрелец и козирог .. а съм с асцедент овен ..
с риби, раци,скорпион,козирог и телец НЕ се разбирам ама изобщо .... НАЙ-добре се разбирам със стрелец :-) овен , везни, дева и близнаци .. с лъв доста добре но не познавам мн .. а единствената зодия с която не се понасям е Водолей... направо си се дразним взаимноо 8-) ...

zooyork
03-11-2011, 20:56
хм Аз съм Дева с асцедент Стрелец ... опасна комбинация ;дд
много си обичам зодията. Винаги анализирам. Разбирам се с телец, козирог, лъв, стрелец, овен, скорпион(горе-долу), риби и близнаци.
С другите горе долу се разбирам. Най-добрата ми приятелка е скорпион... много ме ревнува ако се сближа с някое друго момиче ... така е скорпиона хапи ако му влезеш в територията;д мога още много да говоря ама ще спра до тук че ..... отиде до другия петък ;дд

gabi_94
03-12-2011, 11:23
Везни съм! :grin:
Обичам телците :) ...(по-нагоре едно момиче везна също каза, че ги обожава...явно везните се разбираме с телци)

Повечето хора,които харесвам и уважавам са телци...само един човек от тази зодия ме е разочаровал някога, а бяхме преди това неразделни...както и да е. Родителите ми са телци и двамата...разбираме се сравнително добре..

Не знам защо, но всеки пък като си харесам някое момче се оказва стрелец или водолей....толкова ги мразя вече тези зодиии, че думи нямам...А в характеристиката ми на зодията пише, че водолея ми е идеалния партниор...аа не мерси...Толкова надути същества не ми трябват, големи женкари, горделиви, инати, но пък вярно е, че са хубави и умни...

Със скорпиони не се понасям...

Близнаците са доста странни, имам доста добри взаимоотношения с някои от тях, с други - изобщо!

Риби - дразнят ме...

За лъв, овен, козирог, дева нямам кой знае какви впечатления


Връщам си думите назад, да живеят момчетата Водолеи!!!!!!!! :grin: :-D За не знам кой път вече се убеждавам, че сякаш се привличаме с тях....

Greshka
03-12-2011, 12:12
Везни (21 октомври)
Разбирам се много добре с водолей и с лъв .
:)
Отчасти с козирога и стрелеца.
:)

Reingewinn
03-12-2011, 17:21
Аз съм Дева (4 септепври)
С телеца не се разбирам добре

(y) И аз съм Дева (31 август), брат ми е телец и не се разбираме много добре . :? Иначе се разбирам с лъв, скорпион риби, козирог ... за други не съм се замисляла..

teenems
03-13-2011, 11:28
Везни съм (26 септември)
Разбирам се добре с : Везни,Скорпион,Водолей,Бли наци

wesuuu11
05-08-2011, 13:40
Везни съм :-D и общо взето се разбирам с всички, освен с овен :-x :-x двете пълни противоположности :( а пък баща ми е овен .. аучч :? :?

SilverRain
05-08-2011, 15:55
Скорпион съм и се разбирам с везни, рак и дева.

nwjsw
05-08-2011, 16:18
:-) Аз съм Близнаци и се разбирам с Риби.

jghgh
05-08-2011, 17:14
Вече изобщо не питам за зодията на хората, за да не си правя изводи и за да се оттърсвам от предразсъдъци.
Познавам неприятни хора даже от зодии, с които би трябвало да се разбирам...

На теория би трябвало да се разбирам с всички водни, с телец също, с дева. На теория.

Я има нещо вярно, я не.

Напр. аз съм Рак ама нещо не се разбирам с други раци. Има хора, които си ме нервят, дори да са от тези, с които "трябва" да се разбирам. Забелязвам добър контакт с Близнаци и Стрелец, дори да се води, че не сме "една порода".

Винаги много зависи. Мен като цяло ме печелят добронамерени, отворени хора, а не заядливи или иронични или да се правят на важни.
Така че много зависи от човека.

terii
05-09-2011, 20:59
Аз съм близнаци. Най-добре се разбирам с овен и дева :)

LiliEvans
05-14-2011, 06:42
Аз като всички други везни явно се нагаждам по другите хора. Най-добрия ми приятел е Скорпион. Едната ми най-добра приятелка е Стрелец, другата е Рак. Един от най-неприятните ми хора също е Рак. В семейството имам Овен, Стелец и Телец и с всички се разбирам перфектно /с малки изключения при Овена :Д/ Имам приятелки Риби, Близнаци...абе от всички зодии си имам :Д Странно е, че повечето ми близки приятели момчета са Рак или Скорпион :Д

Blab
05-14-2011, 07:28
//от време на време пиша в такива теми, за да отбележа развитието си:Д

Козирог съм, асцендент - близнаци (който все повече започва да се проявява).
Разбирам се безпроблемно, дори на едно метафизично ниво с (жени!) риби и лъв. С телеца говорим на 1 език. Продължавам да съм силно привлечена от близнаците и погнусена от везните (+ други меркантилни, обездушени знаци). Трудничко ми е с овни и другите играещи, но се получава донякъде.

AliceWilliams
05-16-2011, 14:10
Аз пък съм Скорпион и се разбирам МНОГО добре с други Скорпиончета, Стрелци, Близнаци...С Девите и Везните не се понасяме, ама хич. Да не си около нас, когато се срещнем. :D
В семейството си имам Скорпион, Козирог и Близнак 8-)

Mirage3
05-16-2011, 16:40
Везни... Във всяка зодия мога да намеря някакъв недостатък, който ми пречи обаче. :D Общо взето не ми пука за зодията, стига да се разбирам с човека. Иначе по мои наблюдения се разбирам с лъв, водолей, близнаци, козирог... Не го намерих къде пише по принцип. :D

HoBoJIyHuE
05-16-2011, 18:47
Аз съм Везни, и най-много се разбирам с Водолей, също и с Близнаци, Риби, Лъв, Дева... :) Не се понасям много много с Овен, понякора Рак и Козирог.. ;д

Мммм нещо не разбирам мненията на някои от вас... К'во против имате Везните ?!?!?! Чак погнусени.. :shock: Най-добричките хорица са Везни ;д :P :D

xxxmyheroinexxx
05-17-2011, 08:22
Аз съм Рак. Най-добре се разбрирам с Раци, Скорпиони, Риби и Деви. :) Овните не мога да ги понасям,много бързо вършат всичко, безчувствени са и това не ми харесва. :(

didenceeto
05-17-2011, 08:39
.............

vilityyy979
05-17-2011, 10:59
везни - разбирам се с лъв : )

BaffaLsc
05-17-2011, 11:22
Телец съм..
Мисля, че почти с всички зодии се разбирам освен
близнаци и водолей..

Monnie
05-17-2011, 18:36
Близнаци съм.. Почти с всички се разбирам, но най-много с овен :)

beautifullslayer
05-18-2011, 13:11
Аз съм лъв ..
1. Най-добре се разбирам с момчета водолеи и момичета риби и лъв .
2. С телците момчета изобщо не си пасваме .. :booooomb:
3. Стрелците понякога стават много нагли парчета и мен дразнят , в хороскопа ми пише ,че с тях се разбирам най-добре .. обаче не мисля така .. :o
4. Дева - момичетата дева са просто ужас - перфектционистки , завистлива (спрямо лъвовете ) и много нагли ,, момчетата дева се държат като кретени .. :razz:
5. С момичета телци се разбирам добре ,, а с козирог - изобщо ,, ебати лъжливите маййна
6. Овни - винаги съм си падала момчета овнета , а момичетата ме дразнят
7. С близнаците ммного се имаме :lol:
8. С раците жени/момичета много спорим ама се обичаме ..

sponge
05-20-2011, 22:20
Везни [23 септември - 22 октомври]

Всичко което съм прочела за зодията си, наистина се отнася за мен, а може би е просто съвпадение. Разбирам се с Телец и Скорпион. Винаги се карам за нещо с Близнаци и Риби, но всъщност 2-те ми най-близки приятелки са точно тези зодии. Имам много разногласия с Овен.

TaMo
05-20-2011, 22:27
Водолейче...

Най са ми готини и интересни Лъвчетата.

По документи би трябвало да се разбирам с Везни и Близнаци, ама на практика се разбирам ... с който имаме общи интереси... :))))

TheNewReligion
05-21-2011, 00:49
Мен май не ме понасят коренно различните от мен хора. Ама аз и аз не ги обичам тъй че...
Аз обичам да си летя в облаците,да си фантазирам разни работи и е дразнещо,когато някой сърдит на света човек се опита да те свали на земята. На мен си ми харесва и АЗ решавам къде да се намирам. ^



-Слез на земята ОвЦ!
-Ама на мен си ми харесва да летя в облаците.
-ОвЦ не се съпротивлявай! Никоя друга уважаваща себе си ОвЦ не лети в облаците тъй нагло като теб.
-Туй е защото другите ОвЦ са роби на суетата. Може да нямам рогца,но защитавам овчето си мнение. Няма да сляза!
-ОвЦ проявяваш неуважение към стадото! Все пак не си от рода Блек Рам!
-О ти си ОвЦист! И на всичкото отгоре вярваш в мита за Блек Рам! И за капак ми казваш къде да паса трева?! Няма да сляза!
-Както искаш ОвЦ. Но те предупреждавам,че падането от такава височина е пагубно. Ти избираш.
-Точно тъй! Аз избирам. Имам пълната свобода да искам каквото си поискам.
8-)
Везни съм.

Разбирам се с момчета телци, ама са ми някак посредствени, лигави, задушаващи и нахални, и не се задълбочавам.

С лъвовете също се разбирам през повечето време, ама също не се задълбочавам, защото са някви властни, сериозни, нахални, искат на всички да се харесат, все на тяхното трябва да стане, всичко да е под техен контрол,мислят си, че всичко им е позволено, а като им се опълчиш просто стой и гледай.Едва ли не как си посмял. Д'еба, много сериозни сблъсъци съм имала с лъвове, щото съм свободолюбива и мразя някой да ми нарежда и да ми се бърка в живота.

С овни се спогаждам, но само се засечем на една вълна. И с тях съм имала разправии. На моменти им прищраква, че са супер велики. Е, да, ама не.

Козирозите ме нервират на моменти с наглостта си. Божее, колкото пъти съм била на ръба на нервна криза, все заради тея гейове е било. Ако сме на една вълна и с тях става лафа, ама иначе не. 8-)

Имам дългогодишно приятелство със стрелец.

Другата ми много близка приятелка е скорпион- разбираме се с поглед.

С близнаци си допадам доста, както и с везни. Много често забелязвам собствените си недостатъци в тях и т'ва ми помага да се видя какъв идиот съм отстрани. 8-)

daru6a1
05-21-2011, 17:20
На границата между лъв и дева съм ( 23.08 ) , но както казва баба - с външност на дева , с характер на лъв 8-) . Аз лично съм се възприела като дева и така си казвам навсякъде xD

Забелязала съм , че не се разбирам с близнаци , лъв , рак , водолей

Иначе с другите зодии нямам проблеми 8-)

Mirage3
05-22-2011, 15:26
Разбирам се с момчета телци, ама са ми някак посредствени, лигави, задушаващи и нахални, и не се задълбочавам.
Баща ми е телец и много се дразня от него в повечето случаи. :D

С лъвовете също се разбирам през повечето време, ама също не се задълбочавам, защото са някви властни, сериозни, нахални, искат на всички да се харесат, все на тяхното трябва да стане, всичко да е под техен контрол,мислят си, че всичко им е позволено, а като им се опълчиш просто стой и гледай.Едва ли не как си посмял. Д'е**, много сериозни сблъсъци съм имала с лъвове, щото съм свободолюбива и мразя някой да ми нарежда и да ми се бърка в живота.
Много добре описваш взаимоотношенията ми с тях.

Козирозите ме нервират на моменти с наглостта си. Божее, колкото пъти съм била на ръба на нервна криза, все заради тея гейове е било. Ако сме на една вълна и с тях става лафа, ама иначе не. 8-)
Определено Везните си приличат.

С близнаци си допадам доста, както и с везни. Много често забелязвам собствените си недостатъци в тях и т'ва ми помага да се видя какъв идиот съм отстрани. 8-)
Лелеее, при мен е по същия начин. O_O

litichka
05-26-2011, 18:05
Някой може ли да ми каже как да си изчисля тъпия асцедент..пробвах в 3 различни сайта и ми се падат различни асцеденти :D

Иначе аз съм скорпион..и се разбирам с риби,козирог,водолей..
Лъвовете са ми скучни.
С везните говорим на един език горе долу :D
Не понасям овен и телец (от момичетата),а иначе най-добрия ми приятел е телец :)

Vesito0o0
05-27-2011, 08:28
Аз съм зодия риби.Най-много се разбирам със зодиите везни, лъв и телец.

ddeennyy
05-27-2011, 10:42
Зодия овен съм разбирам се с почти всички. Не мога да понасям раци и деви.

Svetlio1556
05-27-2011, 10:51
Козирог :D

Metallica12
05-27-2011, 12:13
Близнаци :)

crash19
05-27-2011, 13:19
Аз съм Везни (19. 10). Разбирам се с всички :D Най-вече с водолеи, раци, овни иии скорпиони. Най- важното е какъв си ти и какъв е човекът, който стои срещу теб. :)

Metallica12
05-27-2011, 14:16
Разбирам се с водолей,везни,раци... но не мисля,че зодията е от голямо значение,важен е човека :)

ameli
05-27-2011, 15:40
Според мен зодията не е от голямо значение, всичко зависи от човека и настроенията му.

Аз съм на границата между Козирог и Водолей и на различните хороскопи, различно пише, но се имам повече за коза 8-)
Сякаш най-много се разбирам с Водолей. С Риби и Телец също. С везните само определени хора. 8-)
Най ме дразнят Лъвовете, Скорпионите, ама мноооооооого, както и други Козирози.

ghetto_superstar
05-29-2011, 20:15
Риби съм и като цяло с всички долу-горе се разбирам,но абсурд е да се намери общ език с Овен!Като че ли ми допадат други Риби,Раци,Стрелци и Козирози :)

Exothermic
05-30-2011, 10:23
Зодия Близнаци съм, асцендент Дева.
Разбирам се най-много с Деви, Раци, Риби и Стрелци, и най-малко с Лъвове и Скорпиони.
И за да ми е гадно половината от роднините ми са Лъвове или Скорпиони. :-D

Monnie
05-30-2011, 10:38
Близнаци съм
Най-добре се разбирам с овен

bubbety
05-30-2011, 10:53
Аз съм Близнаци (13.06) Аз най-добре се разбирам с близнаци,лъвове,раци,овни,с корпиони и риби и донякъде везни.

Но според мен за близнаците не е трудно да се разбират с който и да е било,точно защото знам точно с кой как да се държим.Дори и този човек да не ми харесва прекрасно мога да го прикрия и той да си мисли че сме първи приятели :D :D АКо искам можем да се разбираме със всички :) :)

Sunwell
05-30-2011, 11:17
Кантар съм
и с никой не се разбирам : D

Greennight
05-30-2011, 11:23
Мм,Овенче.С други Овни само понякога.Повечето пъти не се понасяме.С Телци не може да се каже нещо особено...нито ме дразнят,нито пък имам някви добри приятелства.Обикновено сме на "здрасти-чао".Близнаци имам добри приятели,но повечето ме дразнят с крайната си лигавщина и лицемерие.Раците пак имам 1-2ма приятели,но повечето ме дразнят с крайностите си и нервния си характер.С Лъвчетата си се обичаме,много ми харесва тва,че са жизнерадостни и с много топли и открити чувства.Въпреки,че има някои дето тряя да им галиш егото непрекъснато иначе се обиждат,а тва е досадно...Девите са ми някви прекалено критични.Но пак си е до човек де,имам 1 много добра приятелка Дева.Везничките са ми любимиии.Винаги са някви умерени и добрички,никога не подклаждат някви скандали и интриги,а са и толкова интелигентни,направо са супер <3,само се влияят от чуждо мнение,иначе са супер.Скорпионите-тва е може би най-крайната зодия за мен.В любовен аспект направо няма такава...Как се раздават и колко са магнетични,не е истина.Но в същото време съм виждал ебаси злобарите,от които направо тръпки да те побият...Злобни и лоши до гроб...Така,че пак си е до човек.Стрелците-толкова са готини тия хора.Винаги са толкова директни,знаеш че никога няма да ти забият нож в гърба и са може би най-верните приятели.Много ме кефи тва,че си казват всичко в лицето и са някви купонджии винаги готови за още купони и забавления(почти няма Стрелец,с който да не се разбирам) 8-) С Козирози също си допадам само с някои.Много ми харесва тва,че си гонят целите с цената на всичко и никога не се отказват....Евалата!!!Иии Водолейчетата,мойта любима зодия :grin: Еххх,ще преразкажа накратко,щото ако трябва да описвам всичко за тая уникална зодия няма да ми стигне цял ден:Водолеите са просто супер.Верни са до гроб,веднъж станете ли приятели,не вярвам някога някой да е бил предаден от Водолей.Друго огромно предимство им е,че са супер спокойни и мнооого интелигентни.Направо с Водолей мога да си говоря и споря с часове и да не ми омръзне.От тази зодия имам най-много приятели май.Рибките също ми харесват,защото си живеят в някакъв техен свят,в който в много случаи е забавно да влезнеш.А също са и много добрички.Винаги са готови да помагат и също са умни.

Тааа в общи линии най-много се тача с Везни,Стрелец и Водолей,въпреки че и от другите зодии имам приятели и в повечето случаи си е до човек :)

Smilleeee
06-02-2011, 11:00
Стрелец съм ии най-добре се разбирам с овен :)

aleks98
06-02-2011, 16:29
Везни с Водолей и Близнаци. (:

Monnie
06-02-2011, 16:47
Близнаци съм.. Най-добре се разбирам с овен :)

iLovePussyJuice
06-02-2011, 23:39
не се интересувам от зодии.
зодиите са тъпи.
12-годишни девойчици, лелки в критическата И Гала се интересуват от тези недоразумения.
астрологията като наука е тъпа 8)

моите ексременти върху вашите зодии! показно изхождане! 8)

tedincetyyy3
10-04-2012, 16:39
аз съм Водолей ( 16 февруари ) мм .. начи разбирам се г/д с всички зодии .. ( се пак си зависи и от човека ) .. но иначе с Риби много се карам .. но винаги съм в добри отношения и имаме много силно приятелство .. не харесвам зодия Рак .. и смятам че с нея много не се разбирам .. с Близнаците се разбирам идеално .. винаги имаме тема за говорене .. винаги се хилим като се съберем .. с Везни се разбирам също .. и с Лъв .. и да :Д:Д

dandelion24
10-10-2012, 18:23
Скорпион съм, на 24.10., което според някои източници още се води везни, но аз нямам нищо общо с тях, изцяло отговарям на описанието на скорпиона. Асцендентът ми е стрелец. По принцип се разбирам с всички зодии, може би най-много с другите водни, но пък най-добрите ми приятели са огнени. Въздушните са ми интересни, защото са много по-различни от мен, а пък земните не ги харесвам особено.

miss_cherry
10-10-2012, 18:37
Аз съм Дева и най-добре си се разбирам с другите два земни знака-Телец и Козирог.Но не отдавам толкова голямо значение на зодиите и не мисля,че са решаващи в отношенията между хората.

iiordanova
10-11-2012, 10:39
И аз съм Дева. С Овните-разбирам се с тях добре,Телец-имам едно много хубаво приятелство с момиче от тази зодия,Близнаци-разбирам се и с тях,макар да ме дразнят доста,Рак-още едно много истинско приятелство с момиче,Лъв-те ме нервират много в повечето време,Дева-тук нещата са 50 на 50 :Д, Везни-разбираме се,макар да имаме различни виждания,Скорпиони и Стрелци-не познавам толкова,Козирог-много добре си пасвам с тях,Водолей-жените Водолей ме дразнят с нещо винаги,Риби-доста добре се разбирам с тях.
Като цяло..с Лъв и Водолей не се разбирам май. Ама вече си зависи и от човек до човек.

teen95
10-11-2012, 19:34
Аз съм зодия ИНАТ :D